Sari la conținut

Saloane Masaj+Sex


ionut31

Postări Recomandate

Vizitator raluca2019
Reputație: 0

Buna la toti nu mai dati cu păreri ca eram un nimeni ca am fost sa ma lansez si ca ma dat afara f aberant ce vb nu am fost la acel salon sa ma fac cunoscută sa ne intelegem pur si simplu am plecat ca asa am considerat eu !!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna la toti nu mai dati cu păreri ca eram un nimeni ca am fost sa ma lansez si ca ma dat afara f aberant ce vb nu am fost la acel salon sa ma fac cunoscută sa ne intelegem pur si simplu am plecat ca asa am considerat eu !!

Nu avem nevoie de explicati

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Aseară am descoperit o alternativa destul de buna pentru noapte la Exclusive Masaj...😉Alice...Si mai era o noutate care mi a atras atenția la defilare... Parca Mirela... Vedem data viitoare ce stie😉

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Aseară am descoperit o alternativa destul de buna pentru noapte la Exclusive Masaj...Alice...Si mai era o noutate care mi a atras atenția la defilare... Parca Mirela... Vedem data viitoare ce stie

Alice și Mirela la Exclusive Masaj ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Claudia nu mai e la salon. Si așa noi ne stiam de ceva timp si nu ne mai "intalneam" acolo😉.

 

"Ponturi" am o grămadă dar dupa atâția ani de "investiție" le pun la bataie doar contra altei "oferte" la schimb... Insa slabe șanse sa ma "surprindă" ceva. Cam le stiu pe toate 😉

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Claudia nu mai e la salon. Si așa noi ne stiam de ceva timp si nu ne mai "intalneam" acolo.

 

"Ponturi" am o grămadă dar dupa atâția ani de "investiție" le pun la bataie doar contra altei "oferte" la schimb... Insa slabe șanse sa ma "surprindă" ceva. Cam le stiu pe toate

Ador ... Erika .. Ranya  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Ador ... Erika .. Ranya :hihat

Ador ... Erika .. Ranya  :hihat

StiuðŸ˜ðŸ‘... +.. Dar ca sfat pentru unii idioți :nu mai vb cu maseuza cu care intrati despre alta. Gen aia face pe atat etc...Curvele tot curve raman iar cand e vb de bani se mănâncă intre ele. Rania si a luat zborul!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Stiu... +.. Dar ca sfat pentru unii idioți :nu mai vb cu maseuza cu care intrati despre alta. Gen aia face pe atat etc...Curvele tot curve raman iar cand e vb de bani se mănâncă intre ele. Rania si a luat zborul!

Pffff :slap2 nu cred 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Claudia nu mai e la salon. Si așa noi ne stiam de ceva timp si nu ne mai "intalneam" acolo.

Ai intalnit-o recent pe exotica scandinava Claudia ?

Tot așa de provocatoare este ?

Merita sa o revad...?

Mulțumesc .

 

"Ponturi" am o grămadă dar dupa atâția ani de "investiție" le pun la bataie doar contra altei "oferte" la schimb... Insa slabe șanse sa ma "surprindă" ceva. Cam le stiu pe toate

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Acum mai bine de un an, era o pasarica blonda la " Dessiree ".

Nume de scenă @Ela.

A oferit mai mult decât in meniul oficial.A,nu am trăit eu experienta asta...dar sursa masculină era credibilă.

Salonul fiind suspect , eu nu m-as încumeta la meniu extra.

Sa fiu clar , absolut totul protejat.

Nici chiar așa.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...