Sari la conținut

Saloane Masaj+Sex


ionut31

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intrarea Amazoanei, intr-o vila. Se facea din strada Dristor, aproape tronsonul dintre Decebal si Mihai Bravu, aproape de intersectia de la Baba Novac. Cred ca sunt vreo 8-10 ani de cand nu am mai fost acolo, habar n-am daca mai exista locul.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare fratilor.

 

Multa vreme am bantuit forumul fara cont dar m-am hotarat sa imi fac in final un profil ca sa pot pune cateva intrebari.

Daca mai sunt colegi care au informatii mai recente privind topic-ul acesta, v-as ruga sa facem un update.

Par destul de interesante informatiile deja prezente dar nu stiu daca s-a mai schimbat ceva intre timp.

 

Ciocane tari si multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Citind un pic lista de preturi de pe site-ul de la excess Massage,

imi dau de inteles ca ar oferi foarte multe tipuri de masaj:

 

senzual, erotic, vip  - toate cu preturi din ce in ce mai mari. 

 

Daca masajul nud e cel clasic, as intelege ca celelalte ofera ceva in plus. 

A mai fost cineva in ultima perioada la Excess? Stiti daca ofera si mai mult de o laba?

 

Multumesc de ajutor

Link spre comentariu

Citind un pic lista de preturi de pe site-ul de la excess Massage,

imi dau de inteles ca ar oferi foarte multe tipuri de masaj:

 

senzual, erotic, vip  - toate cu preturi din ce in ce mai mari. 

 

Daca masajul nud e cel clasic, as intelege ca celelalte ofera ceva in plus. 

A mai fost cineva in ultima perioada la Excess? Stiti daca ofera si mai mult de o laba?

 

Multumesc de ajutor

Daca  citesti  topicul despre  Excess  massage, iti  piere  cheful de  ajuns pe acolo....

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca ai energie , timp , chef si bani , poate ajungi tocmai la Exclusive massage si testezi oferta.

Pentru mine si poate pentru altii este cam departe.

Multumesc...si succes !☺

Si pentru mine e cam departe dar ma ambitionez cat sa verific.

Din pacate voi pleca din oras cateva zile asa ca va anunt cum a decurs cand ma intorc.

Mersi de sfat. 

 

Daca mai are cineva informatii noi si de alte locatii - gen cele mentionate la inceputul topicului,  il rog sa posteze sa aflam si noi. 

 

Hai noroc!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

E loterie. Eu nu m-as aventura mai ales ca nu esti “de-al casei” plus ca daca zici ca vii de departe...mergi pe pache, e un salon-bordel acolo destul de faimos

 

Mersi de recomandare. O sa fac o proba cum zicea si tandberg sa vad ce iese.

 

Cat despre locatia de pe pache, sunt ceva informatii mai recente despre acest salon? Care e tariful, sunt fete de etnie, arata bine, etc?

Toate informatiile pe care le-am gasit pe forum despre acest salon faceau parte din discutii mai vechi. Si as vrea sa stiu la ce sa ma astept.

Link spre comentariu

Pe pache 200 lei cu desert inclus platiti la reeptie. Fete ca la toate saloanele, cum iti e norocul. De asta recomand sa mergi aici daca chiar cauti tacamul complet. Dai 200 si stii siguranta decat sa te cureti de 3-400 lei. La 3-400 lei capeti sex in 99% din saloane daca esti finut

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Pe pache 200 lei cu desert inclus platiti la reeptie. Fete ca la toate saloanele, cum iti e norocul. De asta recomand sa mergi aici daca chiar cauti tacamul complet. Dai 200 si stii siguranta decat sa te cureti de 3-400 lei. La 3-400 lei capeti sex in 99% din saloane daca esti finut

Mersi frumos de raspuns, coelgu. Esti un domn :)

O sa incerc sa vad ce gasesc.

Voi reveni cu o impresia dupa.

 

Multa bafta!

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Dar locatia de pache se prezinta ca fiind tot salon de masaj? Adica daca vreau sa discut meniul la receptie, pot vorbi detaliat? Ma gandesc ca fiind mai ascunsi (fara tel, fara site) pot sa intreb de exemplu care sunt fetele care ofera anal. Stie cineva?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...