Sari la conținut

Saloane Masaj+Sex


ionut31

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sincer sa fiu , eu as evita stabilimentele clandestine.

Macar la Exclusive damele folosesc caciulita.

Este mai sigur pentru toti.

Si stii ce gasesti in camera.

Mie mi-a ramas gandul la Claudia....hmmm☺

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sincer sa fiu , eu as evita stabilimentele clandestine.

Macar la Exclusive damele folosesc caciulita.

Este mai sigur pentru toti.

Si stii ce gasesti in camera.

Mie mi-a ramas gandul la Claudia....hmmm☺

Du-te ca se merita.

Si apoi vino si lasa si tu o povestire cum a decurs :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vesti proaste. Se pare ca de cateva zile cei de la exclussive au scos massajul fantasy din oferta. Lucrurile bune nu tin la infinit...

De ce oare ? S-o fi dus unul / s-or fi dus mai multi si au intrebat poate in gura mare de masajul ala , scump , cu sex oral si normal...

 

Si lucrurile se leaga...☹

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

De ce oare ? S-o fi dus unul / s-or fi dus mai multi si au intrebat poate in gura mare de masajul ala , scump , cu sex oral si normal...

 

Si lucrurile se leaga...☹

Probabil. Mai au in meniu doar masajele de 100 si 150 lei de pe site. Banuiesc ca au avut ceva probleme. Cred ca perioada asta cu probleme a prins-o si panoramic, de a patit ce a patit. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Probabil. Mai au in meniu doar masajele de 100 si 150 lei de pe site. Banuiesc ca au avut ceva probleme. Cred ca perioada asta cu probleme a prins-o si panoramic, de a patit ce a patit.

Care masaje de 100 si 150? Nu exista decat cel de 150:)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Mare chestie ce a patit Panoramic. Si eu am patit asa ceva si nu am facut tragedie. Cand te duci la saloane sau la curve fiibd intelectul scazut la ele te poti astepta la orice. Probabil omul a dat banii si i s o fi parut ciudat cine stie, sau neobisnuita cu banii dati dinainte...o fi inventat vreun pretext. CAUTA ALT SALON

Si caracter prost panoramic le face tiganci. Ce mi ar fi placut vreun drept la replica ca prea ai scris urat. Tiganci nu sunt, si chiar daca ar fi vreuna e ce trebuie. 2019, nu mai suntem rasisti tati

Cam toate sunt, in afara de miniona Maria...ia nu mai mintiti daca n-ati fost acolo..nici tu gelule..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Tipa aia receptionera, poreclita si " pitica " e neserioasa, nu te lua dupa ce spine. Aia nu stie sa vorbeasca nici live, d-apoi la telefon. La telefon are o voce adormita, parca ai trezit-o din somn. Cand am fost eu, au venit niste domni si a fost o discutie mai aprinsa acolo, pacat ca nu m-am apropiat sa ascult si sa inteleg ce ziceau, poate atunci s-a dispus noua politica!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tudor_88
Reputație: 0

Da arată bine, dar nu e wow,ideea e ca nu merita cei 300ron pt masaj doar se freacă cu țâțele de penis și o laba uleioasa.

Deci eu unul nu recomand,am fost pt ca la ora aceea nu aveam altceva mai bun.

Link spre comentariu

Vizitator tudor_88
Reputație: 0

Salut, din ce îmi aduc aminte pe dra o cheamă Rebeca sau poate gresesc, dar iti pot spune ca a fost maseuoza la atraction de pe agricultori acolo unde am intalnit-o dar aici nu am recunoscut-o,ideea e ca i-am oferit 100€ dacă o scapă in dansa dar a refuzat.

A zis ca face doar OP la 200ron, plus 300de ron masajul nu merită. La banii ăștia găsesti lux.

Oricum eu nu mai merg la mesaje de 300 ron. E mare țeapă.

Spor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...