Sari la conținut

+40 (751) 977 330 Jessika 20 ani


shaman07

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

I-am scris si eu, direct 100 de euro mi-a cerut, face on,np,69. Nu are locatie, a zis ca se deplaseaza ea la mine sau la hotel. I-am cerut niste poze reale, sa ma conving ca isi merita scorul inalt. Mi-a dat una falsa. La cautarea pe fb apare un profil fals, cu locatie in ceva satuc din Suceava. Moldovencele astea fomiste cred ca nu stiu diferenta intre lei si euro.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Salutare colegi,revin cu o recenzie la cald...donsoara acuma a fost la mine.Pozele sunt reale cel putin cele cu fata.Scurta descriere:tipa tanara 20 ani dupa spusele ei,subtirica,frumusica la fata.Actiunea:oral protejat,nimic spectaculos,accepta cunni orice pozitie,pruna frumoasa,epilata are ceva iritatie dupa epilare,trecem la normal aici e ok dar fara prea multa implicare,fata e la inceput si inca nu prea are experienta poate,sau a fost prima data cand ne-am vazut,nu stiu.Decartat 300 lei,de revenit poate doar de curios sa vedem daca se implica mai mult,are potential dar trebuie exploatat.Notele sunt subiective daca se implica mai mult si oralul nepro merita banuti astia,ca e frumusica si tinerica.Timp petrecut circa 40 min.E super ca tipa e din Dej si nu pierd timp cu drumuri la Cj...in zilele astea in care timpul parca nu ne mai ajunge e super sa avem un refugiu aici in orasul nostru.cu stima colegi

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In .... ;)
  • Oras:In .... ;)

Fratele meu alb, tipa clar nu are toate tiglele pe casa ;)

 

100 euro, sex oral si nornal, doar protejat si masaj ... atat. Si incepatoare ;) Si nu pupa ca ... " Daca esti prietenos ne putem pupa dar normal, fara limba" ;) Si avea si pretentii de cunillingus ;)

 

WTF ... ??? :shocked

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...