Sari la conținut

Bruneta bună ‭0724939076


betoven

Postări Recomandate

Salutare,

 

Aceasta va fi prima recenzie de pe forum. Da știu user înregistrat de ceva timp prima recenzie, nimic prea convingător. Dar după ce am "bănuit" forumul fără a lasă vre-o urma, de data asta trebuie, nu se poate fără.

Am contactat-o pe domnișoară la numărul deja cunoscut 0724939076 (cel din titlu mi-a spus ca nu mai este valabil). Am sunat și la celalalt capăt era o voce senzuală, momentan doar o voce, dar cel mic deja semnaliza. L-am ascultat și am făcut o programare. Am revenit cu un apel cu 15-20 de minute înainte de ora stabilita pentru confirmare, ca asa se cuvine #timeismoney.

Am mers la locație, foarte discreta și ușor de găsit în Aleea Carpați, sunat la interfon și ajuns în fata ușii, va pot spune ca nu eram pregătit pentru ce ma aștepta în spatele ei. ÃŽntru și o vad, Raisa în toată splendoarea, o domnișoară drăguță la vre-o numa bună ani. Tocuri înalte roșii, rochie mulata pe corp care ii pune în evidenta formele, și mama ce forme.

Ma întreabă dacă vreau sa rămân, și sincer nu mai știu dacă am răspuns sau doar am dat din cap, eram cam blocat. Ma poftește în cameră, achit la început o finalizare ca încă nu ne cunoaștem asa bine. ÃŽntreb unde este baia, ma îndruma și îmi aduce și un prosop fresh. Ies de la duș și întru în cameră, al doilea blocaj, ce sa mai. Raisa era goala în picioare, cu sânii aceea mari îndreptați spre mine ca niște torpile de îmi venea sa ridic mâinile și sa ma predau.

Și de aici începem acțiunea, mângâieri, eu care nu puteam sa îmi iau mâinile și buzele de pe sânii ei delicioși. La sugestia ei ma întind pe pat, pune căciula și începe cu un oral foarte bine executat. O poftesc deasupra deoarece nu ma mai puteam abține sa nu ma mai joc cu sânii și de aici începem un LOT de toată frumusețea și câteva minute mai târziu finalizez în căciuliță.

NOTAREA:

Locatia: 9 curat, apartament renovat

Fata: 10 fără nici un compromis

OP: 9.5

NP: 10 pentru mișcări și priveliste

GFE: 10 dar asta depinde de fiecare

As putea zice ca a fost fast-fuck dar asta doar din cauză că nu am rezistat eu prea eroic, dar ma revanșez eu 👻.

Tarif: 150 finalizarea

In concluzie, este de revenit, azi, mâine, pana îți spune bancomatul fonduri insuficiente.

 

PS dacă ceva nu este coerent în postare probabil încă nu mi-am revenit.

Link spre comentariu

Daca citesti recenziile pe care le am,nu cred ca sa plans cineva de asta,betoven daca ai vazut a si spus a stat 20-25 min(de aceea a si revenit)asta nu inseamna fast fuck si altele recenzii nu am mai vazut sa se planga cineva(in cazul in care ai citit recenziile lui peluco sincer nu stiu daca a fost vreodata la mine si daca are credibilitate aici pe forum)nu m- am enervat am simtit nevoia sa justific acest aspect!!

Trebuie sa scriu pentru a nu intelege ceilalti colegi gresit. Prima data cand am fost la ea, am stat 20-25 min. Cand am zis ca mi s-a parut ca este genul fast fuck, ma refeream ca asa mi-a dat mie impresia atunci, nu ca actiunea a fost fast-fuck. Adevarul este ca m-a primit la o ora mai tarzie si probabil de acolo si impresia, dar a 2-a oara mi-a demonstrat ca nu este asa.

Mergeti linistiti ca aveti de ce!

Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Nebulan10,nu cred ca ai fost vreodata la mine ca sa spui daca sunt sau nu pusa pe fast-fuck si ca sa lamuresc inca o data o finalizare nu dureaza 40 de minute altfel nu as mai presta servicii la o ora!!o finalizare este 150 ron 20-25 min maxim 1 h 300 ron!!o zi frumoasa

A si scris aici .20 -25 min. CINE VREA 40 MIN SA PLATEASCA si are dreptate Raissa

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Va salut! Ier am reusit sa vizitezi pe Raisa, e o fata minunata, tot timpul zambeste, e pro client.

Programare usoara, locatie usor de gasit, apartament curat, baie dotata cu tot ce trebuie.

Ma asateptat intr-o tinuta sexi, cand am intrat pe usa am crezut ca am gresit apartamentul, are un corp ff frumos, bine definit!

Trecem in camera de lucru dupa un dus rapid, unde se incep mangaier pupici pe corp, ectr, si ops e pus balonasul si un oral placut cu atentie si pe la vecin, destul de bine executat. Solicit sa schimbam in 69, dupa un timp trecem la normal unde iaras am primit niste contre si opturi de cinci stele, se cunoaste ca stie meserie. Finalizat in balonasi, iar la baie si fula un scurt dialog am plecat.

Note:

Locatie10

Corp 10

Op 9,pt ca e protejat

Np 10

Atitudine10

De revenit, sigur Da

Amenda150 o finalizare.

Succese macime!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

E penală! Fast-fuck de prima clasă!

ai contul vechi ma asteptam macar la 2 cuvinte in plus :)

Link spre comentariu

Odonto,se pare ca nu ai un vocabular bine dezvoltat din moment ce spui 3 cuvinte dintre care,,penala”descrie putin locatia,cand ai fost,cum arat ce am prestat,nu doar 3cuvinte,din moment ce sunt atatia oameni aici multumiti de serviciile mele inseamna ca tu ai o problema(asta nu inseamna ca eu am fost cea pusa pe fast-fuck)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...