Sari la conținut

Alina Dinu pentru prima dată în Cluj 0732813098.


Postări Recomandate

Vizitator sarafin
Reputație: 0

Vikingii a mâncat o de cur si altădată

mercedescitaro nu ai primit nimic in privat !!! Si topicul pe care l ai postat este al Denisei ,Brașov nicidecum al Alinei ,ce scriu alții nu ma interesează !

Atunci nu induceti lumea in eroare cu astfel de postari. Cum sa faci neprotejat, sa te expui la atatea riscuri...

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Atunci nu induceti lumea in eroare cu astfel de postari. Cum sa faci neprotejat, sa te expui la atatea riscuri...

Mai mult ca sigur este vorba despre Alina Dinu, alta Alina despre care cei doi @aronita si @vikingii au numai cuvinte de lauda nu cred ca a activat in Brasov.
Link spre comentariu
Vizitator mercedesccitaro
Reputație: 0

mercedescitaro nu ai primit nimic in privat !!! Si topicul pe care l ai postat este al Denisei ,Brașov nicidecum al Alinei ,ce scriu alții nu ma interesează !

lasa ca stiu eu ce am primit. Si in nici un caz de la tine. Nu doresc sa mai dau apa la moara. Destul am spus cu un print-screen.
Link spre comentariu
Vizitator sarafin
Reputație: 0

lasa ca stiu eu ce am primit. Si in nici un caz de la tine. Nu doresc sa mai dau apa la moara. Destul am spus cu un print-screen.

Ce anume mai stii? Dameza mai activeaza?

Link spre comentariu
Vizitator mercedesccitaro
Reputație: 0

Nu stiu nimic nou. In privat nu am primit amenintari. Nu stiu si nici nu imi pasa daca mai activeaza sau nu. Eu cu ea doar PROTEJAT am facut tot. Asa ca...trebuie doar sa o evit maxim daca ajunge in Brasov.

Link spre comentariu
Vizitator sarafin
Reputație: 0

Nu stiu nimic nou. In privat nu am primit amenintari. Nu stiu si nici nu imi pasa daca mai activeaza sau nu. Eu cu ea doar PROTEJAT am facut tot. Asa ca...trebuie doar sa o evit maxim daca ajunge in Brasov.

A disparut de pe forum, intra in cont dar nu mai interactioneaza pe aici. Nr de telefon nu mai e valabil, a disparut din senin.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...