Sari la conținut

Fur Fetish


Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

buna! am de citiva ani ca fetish blanurile,ador sa le ating sa le privesc iar incet am reusit sa-mi fac o mica colectie(peste 20 de haine de blana) din pacate in Romania nu am gasit pe nimeni cu acest fetish. pt cei interesati am citeva conturi pe diferite situri(mii de poze si sute de filme-toate in blanuri)

post-63780-0-88564400-1360687416_thumb.jpg

post-63780-0-36265500-1360687428_thumb.jpg

post-63780-0-57899100-1360687436_thumb.jpg

post-63780-0-65209800-1360687444_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salutare! pana m-am decis sa ma inscriu, am avut aceeasi problema. acum am cel putin un partener (de fetish si) de discutie. sper sa-mi spui unde pot sa gasesc filmuletele si pozele postate de tine. cu siguranta ma vor interesa. astept vesti, sper sa tinem legatura, mai ales ca din cand in cand trec prin cluj, de unde inteleg ca esti de fel. multzmesc mult

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna! am de citiva ani ca fetish blanurile,ador sa le ating sa le privesc iar incet am reusit sa-mi fac o mica colectie(peste 20 de haine de blana) din pacate in Romania nu am gasit pe nimeni cu acest fetish. pt cei interesati am citeva conturi pe diferite situri(mii de poze si sute de filme-toate in blanuri)

Salut, am aceleasi placeri si as dori sa mi le satisfac

Link spre comentariu
Vizitator sarafin
Reputație: 0

buna! am de citiva ani ca fetish blanurile,ador sa le ating sa le privesc iar incet am reusit sa-mi fac o mica colectie(peste 20 de haine de blana) din pacate in Romania nu am gasit pe nimeni cu acest fetish. pt cei interesati am citeva conturi pe diferite situri(mii de poze si sute de filme-toate in blanuri)

Asta da fetish!!!

Link spre comentariu

  • Telefon: 0745864491
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: 0745864491
  • Oras:Pitesti
La 16.02.2019 la 4:31, nesquik a spus:

Salutări, va pot vinde ,blana de oaie sau un cojoc... Super preț și calitate foarte buna, cojocul vine și cu glugă. Poate părea aiurea dar vorbesc serios, cojocul este super blănos și fain...

[email protected] este adresa mea sunt interesat de blana de oaie daca mai ai...astept un mail de la tine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...