Sari la conținut

cazare timisoara


Postări Recomandate

Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Railor...ajutati doar pentru recompense? Unde e bunatatea din voi? Sa ajutati pe cel de langa ca buni crestini? Numai la savarina va sta capul  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Eu te iau in gazda in regim  Bred & Breakfast si-ti inchiriezi o camera la Pensiunea Vlad [ ce practica acest lucru ] cu saptamina sau luna, depinde cum te simtzi. Despre celelalte detalii tehnice referitoare la activitatea profesionala, stai linistita ca o sa ai parte de cele mai bune indicatiiposibile.

 

PS. Seamana cu Raluca, " Brunete irezistibila..."

Link spre comentariu

Eu te iau in gazda in regim  Bred & Breakfast si-ti inchiriezi o camera la Pensiunea Vlad [ ce practica acest lucru ] cu saptamina sau luna, depinde cum te simtzi. Despre celelalte detalii tehnice referitoare la activitatea profesionala, stai linistita ca o sa ai parte de cele mai bune indicatiiposibile.

 

PS. Seamana cu Raluca, " Brunete irezistibila..."

 

Draga TeoTeo, eu te sustin si chiar apreciez ca vrei sa o ajuti pe Ewa ! Interesanta optiunea. 

 

Eu la randul meu. dupa ce am postat ca ii recomand lui sweetewa un apartament : ii recomand doar , il gaseste pe OLX, daca vrea bine daca nu nu, unii m-au luat la suturi ca oi fi agent imobiliar sau ca imi inchiriez eu apartamentele  :))...in fine, nici una nici alta

 

Eu sustin si aprob buna desfasure pe forum si prefer sa ne ajutam intre noi, ca suntem oameni, chiar daca frecventam acest site, suntem si noi buni sau rai, iar o fapta buna nu strica. (vin fete cine stie de unde si n-au unde sa ramana peste noapte, le ajutam :) )

 

numai bine :)

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am de închiriat în Timișoara, in regim hotelier, apartament cu doua camere, etaj 1, decomandat(fiecare camera este separată) un singur apartament pe etaj, descreție maxima. Apartamentul este situat intr-o zonă rezidențială Braytim/Buziașului, bloc nou(curte interioara) cu loc de parcare in fața, vedere spre parcare, aproape de supermarket și mijloace de transport, totul lux, clima, bideu, mașină de spălat, gresie, termopane, tv, net. Apartamentul dispune de tot confortul necesar unei șederi plăcute pentru o perioadă medie de timp. Perioadă minimă de închiriere este de 5 zile. Detalii și rezervări la telefon.😛😍 0726836381 /// 0741360801
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...