Sari la conținut

Turul tuturor Saloanelor Masaj Erotic din București


ionut31

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Jade Palace Masaj

 

Intr o seara iesit cu chef de masaj si sa incerc alt salon ,ochesc Jade pe Calea Calarasi...Sun ..programat in 15 minute...Parchez in fata unei porti....intru si undeva mai in spatele curții e intrarea ...

Stateam putin in "garda" era si noapte ,sa nu cumva sa fi gresit poarta sa intru in vre o curte sa sara vre un dulau pe mine😂😋..

Ma intampina receptionista...si cheama fetele

 

Aici surpriza 😉....Erau destule cam vreo 10 la defilare insa printre ele erau si "prietenele mele"😋 de la fostul Jokeru Masaj 😉

Intru cu Vera....bucurosi amândoi ca am descoperitoðŸ˜

 

Camerele sunt ok...aranjate cat de cat.... destul de mari...cu baie ...Ar mai fi loc...de imbunatatiri...Dar da o in plm....de camera ...sa trecem la Vera 😀

 

Ca de obicei corp frumos..sani...fund bombat...Am vb...am ras .ne am adus aminte de vizitele de la vechiul salon😋..asta in timp ce facea masajul de relaxare...

 

La cel erotic ca de obicei e ce trebuie...Numai când îți imaginezi cum o pustoaica de 21-22 de ani cu corp belea...putin perversa..iti creste pula par..dar sa o si ai langa tine...sa o vezi cum se cabreaza...ii mangai -saruti fundul...sanii...apoi se apleaca si iti ia pula..usor ti o mangaie...pana se face par...😉O ia si se mangaie-bate usor cu pula pe sani..intre sani😋..Si nu stiu cum e cu altii...dar cu mine..niciodata nu a fost pe repede inainte😉...

O ia usor ..o mangaie..o freaca...Apoi se pune intr un 69...cu fundul si pizda frumoasa in fata mea....mareste ritmul cand ii spun ca imi dau drumul...si explodez glorios😉

De revenit și pentru restul😋

Pret 200 ron

NEXT😎

Frumoase recenzii, si utile. Pacat ca ai inceput sa te cenzurezi spre finat
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ti-au cerut bani in mod explicit pentru servicii in plus, gen oral, etc... sau ti-au cerut in plus pentru nimic, doar ca asa e trendu, cum dai spaga la spalatorie cand mergi cu masina?

daca dam bani, garanteaza ca vom fi multumiti. In final de fapt nu primesti mai nimic in plus, efectiv nesimtire.

 

Am trecut banii la pierderi si am zis ca nu mai am ce cauta acolo. Din pacate.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

din start va spun .ca Thai passion si jade place sunt saloane administrate de o singura persoane si in ambele se intampla acelasi lucru. Am fost acum un an la Thai passion ...la telefon mi s.a spus ca este 200 masajul. Am platit 200 la receptie si am ales o tipa blonda cu tatuaje din 2 dispinibile. Am intrat in camera si m.a intrebat ce vreau ...Am enumerat 2 doleante si mi.a zis sa.i mai dau 400 lei suplimentar. Salonul are multe lipsit. Am refuzat si am mers la receptie. Mi.am luat banii si am plecat. Am incercat cateva luni mai tarziu si la Jade. Acolo era foarte multa mizerie si multe persoane de culoare. Am platit la receptie 200 pentru masaj si am ales o fata din 2 disponibile. O tipa inalta din oltenia. Am asteptat pe la usi pentru .ca nu erau camera libere. Am intrat intr.o camera murdara cu o saltea uzata pe jos si din start mi s.a cerut sa platesc 200 suplimentare. Am refuzat si am plecat Cred .ca asta e politica celor 2 saloane...JAPCA si servicii de 2 lei

cel mai amuzant este ca la jade mi s-a inmanat o hartie pe care sa scriu cum a fost, printre intrebari era si daca mi s-au solicitat bani suplimentari

 

romanisme. romisme. ce mai conteaza, nu?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vera e Maya. Tariful la Jade Palace e 250 nu mai e 200. De vreo doua luni.

Nu, Ema nu-i la Jade Palace. Fetele cred ca nu mai luceaza in domeniu.

Rania, receptionista de la Jokeru, e la salonul de pe Mosilor, cred ca Sweet Touch, nu sunt sigur.

Update

Maya, fosta Vera de la Jokeru Massage, a plecat si de la Jade Palace. De la salon zice ca s-ar fi retras si a plecat acasa (nu era din Bucuresti).

Desiree a plecat si ea. Nu se stie unde.

Pacat, doua fete foarte bune.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Maya era laudata de multi, dar si ea cerea cei 200 extra cu aceeasi nesimtire

Esti sigur ? Poate o confunzi. E o....trufanda de 18-19 ani.  Maya, fosta Vera, nu oferea servicii extra. Nici macar un amarat de kiss. Mi-a spus si de ce : avea prieten. Si nu era vrajeala, stiu sigur. Am vizitat-o de vreo 6-7 ori , la Jokeru si la Jade Palace. Deci cat de cat o cunosc. Mi-e greu sa cred ca cerea pentru servicii extra. Da', cine stie, poate m-am inselat...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Rar prinzi ceva bun,majoritatea sunt nasoale. Da,protejat,si nu recomand altfel.

Nu-i adevarat; eu m-am simtit bine in pache, sunt fete frumusele, eu am fost cu maria, o blonda la vreun 1.74'..amabila, eu mi-am dat drumul imediat, e adevarat. Merita mers!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

VipZone nu tu apa calda, nu tu AC, doar 2 tipe dintre care una cât de cât. După 30 min a terminat ca cică ii era prea cald.

Aer conditionat nu-i nici in Pache, dar te descurci.in rest curat, cam multa apa la baie. Prosoape curate

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...