Sari la conținut

Bună dragilor sunt Jessika la Miercurea Ciuc


Postări Recomandate

Am vizitat duduia. Cere mult peste ce poate oferii. 200 Ron la cum arată și la prestația oferită mi se pare mult prea mult. Însă la secetă din zonă nu am îndoieli are clienți la prețul asta. Că recenzia sa fie completă sa zic că apartamentul este curat aranjat fara probleme. Femeia arată aproximativ că în poză, pozele sunt reale însă din pozițiile avantajoase și probabil in loc retușate. Că și acțiune am avut parte de un oral plictisit și de un normal la fel. Per total cred că o să-i dau un 5 că sunt un domn. De revenit: probabil la 100 Ron luând in calcul toate componentele.

Link spre comentariu

Buna Danadoo eu nici nu merg sub pretul de 250 ora si zisul cum arat cred ca multe fete la varsta de 25 de ani nu arata ca si mine.

Iar pozele sunt facute recente si nici decum fotosophate .Iar ce spui tu cu oralul plictisit hmmm nu prea cred dar in fine las dupa tine .Iar am specificat ca 150 o finalizare si 250 ora si am scris si zic la toata lumea ca (nu negociez nu suntem la piata )asa ca nu cted ca ai fost tu la mine ....

 

 

Da este adevarat ca nu duc lipsa de clienti in cei 2 ani de cand vin in Ciuc am format deja clientii mei nu duc lipsa si abea asteapta sa vin si doar cu programare asa ca .....

O zi buna

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...