Sari la conținut

Alessia, Rep. Moldova - 0746624131


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna pupici futaciosilor 😚😚😚

O zi faina sa aveti !!!

Nu am apucat sa imi schimb locația atît timp cit nu am gasit ceva mai bun ca aici ...

Apropo raspund si la mesaje pentru cei dispuși șah la whatsapp 😙

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Buna dimineata pup😗😗😗😗

Nu eram atît de drăguță ca si restul poze de asta am preferat so pun asa nu-l nimic afisez altele neapărat si cu fata))

Mai stau in Timișoara am venit aici pe o perioadă mai lungă nu am planuri sa plec inca!!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Buna dimineata pup

Nu eram atît de drăguță ca si restul poze de asta am preferat so pun asa nu-l nimic afisez altele neapărat si cu fata))

Mai stau in Timișoara am venit aici pe o perioadă mai lungă nu am planuri sa plec inca!!!!

Ciao ioi ce cinasha(bunoaca) esti dar oare pe la CLuj nu vi ???  :kiss3  :kiss3  :kiss3  :blushing2  :iagree

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Da sa stii,adevărat cam greu sa te plictisești de timisoara cred si eu😊😊😊🤗🤗🤗

Dar poate oi face o vizită vreodată!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ieri inainte de pranz am fost la Alessia. Intalnirea am stabilit-o telefonic cu o ora inainte. Locatia usor de gasit – Lipovei/Constructorilor. La intrare m-a asteptat o domnisoara miniona, pufoasa, intr-o tinita sexi, extrem de joviala si placuta. Pe toata durata sederii a fost foarte deschisa, glumeata si comunicativa. Dupa ce am facut un dus de improspatare au inceput mangaieirle din partea amandoura, apoi m-a rugat sa ma intind pe spate ca sa poata sa imi faca un ON. Oralul destul de bun, cu tente de deep, umed, cu atentie de OO si combinat cu sex intre sanii aceia mari. Fara absolut nici o graba din partea ei, i-am propus eu sa trecem la un LOT, unde dupa cateva miscari am terminat.

Am facut o pauza de revigorare cu discutii despre vrute si nevrute, apoi a inceput sa il desmierde pe gigel cu mana si cu gura. Din nou un oral bun fara graba, cu priviri sexi, lins de sus pana jos si cu atentie buna la OO. Am schimbat de doggy si LOT. Se misca bine, da contre, geme frumos. Pare sa ii placa. Nu am reusit sa ma termin, si am propus eu sa ne oprim pt ca treebuia sa ma intorc la treaba.

 

Locatie - 10

Igiena -10

Aspect-7 (pufosica, nici eu nu as fi de mai mult)

ON – 9

Normal – 8

Anal – nu am intrebat

Atitudine 10 – politicoasa, amabila, joviala, amanta

GFE – 10+ – te simti extraordinar cu ea

200 – 1 ora -2 numere (cred ca ar fi trebuit sa fie 250 pt 2 numere, dar pt ca nu am reusit sa ma termin a 2-a oara mi-a returnat 50ron

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Buna dimineata pup

Nu eram atît de drăguță ca si restul poze de asta am preferat so pun asa nu-l nimic afisez altele neapărat si cu fata))

Mai stau in Timișoara am venit aici pe o perioadă mai lungă nu am planuri sa plec inca!!!!

eu zic ca esti draguta oricum..te pup.

Sper ca ti-ai facut manichiura rosu

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Conteaza?

Piercing'ul ala face toti banii!

 

Normal , trebuie sa stiu daca-i graba au ba ca am trebi multe , abia m-am intors de la B

 

Buna dimineata pup

Nu eram atît de drăguță ca si restul poze de asta am preferat so pun asa nu-l nimic afisez altele neapărat si cu fata))

Mai stau in Timișoara am venit aici pe o perioadă mai lungă nu am planuri sa plec inca!!!!

 

Multumesc pentru raspuns , foarte bine faci , succes ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...