Sari la conținut

Alessia, Rep. Moldova - 0746624131


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ieri inainte de pranz am fost la Alessia. Intalnirea am stabilit-o telefonic cu o ora inainte. Locatia usor de gasit – Lipovei/Constructorilor. La intrare m-a asteptat o domnisoara miniona, pufoasa, intr-o tinita sexi, extrem de joviala si placuta. Pe toata durata sederii a fost foarte deschisa, glumeata si comunicativa. Dupa ce am facut un dus de improspatare au inceput mangaieirle din partea amandoura, apoi m-a rugat sa ma intind pe spate ca sa poata sa imi faca un ON. Oralul destul de bun, cu tente de deep, umed, cu atentie de OO si combinat cu sex intre sanii aceia mari. Fara absolut nici o graba din partea ei, i-am propus eu sa trecem la un LOT, unde dupa cateva miscari am terminat.

Am facut o pauza de revigorare cu discutii despre vrute si nevrute, apoi a inceput sa il desmierde pe gigel cu mana si cu gura. Din nou un oral bun fara graba, cu priviri sexi, lins de sus pana jos si cu atentie buna la OO. Am schimbat de doggy si LOT. Se misca bine, da contre, geme frumos. Pare sa ii placa. Nu am reusit sa ma termin, si am propus eu sa ne oprim pt ca treebuia sa ma intorc la treaba.

 

Locatie - 10

Igiena -10

Aspect-7 (pufosica, nici eu nu as fi de mai mult)

ON – 9

Normal – 8

Anal – nu am intrebat

Atitudine 10 – politicoasa, amabila, joviala, amanta

GFE – 10+ – te simti extraordinar cu ea

200 – 1 ora -2 numere (cred ca ar fi trebuit sa fie 250 pt 2 numere, dar pt ca nu am reusit sa ma termin a 2-a oara mi-a returnat 50ron

Respect Alessia , putin din bransa sunt corecte si onorabile . Majoritatea is smekeroase si ciupitoare daca nu hotomane.

Nu ne deranjeaza atat suma ca nu stam in 50-100 lei ci gestul care denota un anumit caracter si care in final influenteaza si prestatia care ne intereseaza f mult.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Da sa stii in toamna eram mai începătoare schimbam pozele mai des nu mai stiam cum sa demonstrez ca sunt reală și erau îndoieli,dar totusi in final spusese cineva ca sunt reală din cîte tin minte...

Si uite ca am ajuns sa va bucur cu prezența mea reală și servicii va pup si va astept cu drag 😘😘🤗

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Buna dimineata dutaciosilor,sa aveti un început de săptămînă reușit si ciocanașe cit mai tari😘😘😘

Eu nu știu alții cum sunt, însă eu când mă gândesc la ... (și aici se încheie citatul din Creangă)...să ai și tu un început, o continuare și un sfârșit de săptămână foarte bun, cât despre "ciocanas" aș spune că...eu îl cunosc de muuult timp și câteodată e chiar ciocanel sau ciocan 😂😀ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0746624131
  • Oras:București
  • Disponibila

Eu nu știu alții cum sunt, însă eu când mă gândesc la ... (și aici se încheie citatul din Creangă)...să ai și tu un început, o continuare și un sfârșit de săptămână foarte bun, cât despre "ciocanas" aș spune că...eu îl cunosc de muuult timp și câteodată e chiar ciocanel sau ciocan

asta e bine atunci

Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Astazi am ajuns la Alessia ..

 

Ningea marunt mai putin credeam ca vine Mos Craciun 😋😋😋

 

Ajuns sus cand a deschis zambitoare pe mine m-a surprins Frumos .. M-a invitat sa ma fac comod ,daca beau ceva .. .. Dupa dus .. Am intrat in camera unde ..hmm... Multi o sa zica ca la 64 kg e plinut .. Eu zic ca e apetisanta .. Cel putin eu prefer cele cu forme .. Si ale ei.. 😋😋

Am inceput cu saruturi,.. Am ajuns la "pussycat" foarte frumoasa. Sa excitat usor .. Am trecut la un oral np pt mine facut cum trebuie ai dupa in cateva pozitii.. Se exicta ,geme frumos .. Daca i-a placut asta las la apreciera ei.. Pt mine a fost fain..am sa revin ..

 

Note..

 

Oral 😋9,5

Normal .10 😊😊😊

Atitudine 10 pt mine

...

Si da e de apreciat ca nu se ascunde .. Sper ca v-aramane in Timisoara .. Si sa isi mentinta acesta atitudine 😘😘 alessia

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...