Sari la conținut

Bruneta Sexy 0730249473


Postări Recomandate

Vizitator Scrat
Reputație: 0

Colegule @octavian92, vezi ca o intrebare despre o capreoara se pune altfel decat ai postat dumneata.

 

Anunt luat din publi24.ro : Bruneta 19 ani,ofer companie intima si clipe de placere domnilor generosi intr-un ambient placut. Pretind si ofer discretie maxima si igiena. Telefon 0730249473. Stie cineva ceva de donsoara ?

Pozele mai jos.

 

Rog un moderator sa-i ataseze capreoarei nr de telefon in titlul topicului.

 

post-57472-0-00844200-1360832518_thumb.jpg

 

post-57472-0-84420300-1360832519_thumb.jpg

 

post-57472-0-44239200-1360832522_thumb.jpg

 

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am sunat - 100 RON/ finalizare (ON + NP). Locatia e undeva in complex pe Mioritei, ajung acolo la ora stabilita imi zice sa mai astept 5 minute. Primesc bip, sun imi zice unde sa urc, cand ajung in camera erau 2 tipe brunete, fara nici o treaba cu pozele. Una dintre ele care parea e ca sefa ma intreaba daca vreau sa le iau pe amandoua cu 200, moment in care imi amintesc de unde o cunosteam. Ii spun ca nu, imi pare rau, ca trebuie sa plec si incepe sa ma streseze sa le dau ceva pentru deranj, ca a renuntat la un client pentru mine. Am ajuns sa platim curvele ca am intrat la ele in apartament, sa-mi plateasca ele mie taxi-ul pana in complex si inapoi.

 

DE EVITAT - nu va lasati pacaliti de poze, e aceeasi tipa bruneta care lucra impreuna cu studenta inalta si aveau aceeasi poezie sa le iei pe amandoua, un sa-ti faca oral si cealalta normal.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...