Sari la conținut

o doamna serioasa in sfarsit


mylky

Postări Recomandate

  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Multumim Adrian. Suna bine. Daca o prind diseara ma risc si va povestesc sapt viitoare (Ioane mai cumpara popcorn pe vreo 5 zile  ca pana miercuri nu-s in oras si eu de pe mobil nu scriu)

post-20516-0-76976300-1519408596_thumb.gif

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Să fiu sincer, cred ca >>mylky<< are o problema de perceptie a realitatii.

Am fost la Ramona (asa s-a prezentat) dar credeti-ma ca am stat doar din politete, si voiam sa vad ce dracu stie sa faca de l-a facut pe tânărul >>mylky<< sa o laude în halatul ăsta.

Este o rândunică extrem de slabă, gen Cighid, literalmente piele şi os, urâțică, fara țâțe, fără pic de carne pe ea, buci zero...

E din Zalau, cica e de cativa ani pe la noi. Eu cred ca este fortata sa se prostitueze, judecand dupa conditiile groaznice in care sta.

Locatie zona Viadia, parter, apartament execrabil.

Actiunea nu are rost sa o povestesc... nu am reusit sa am erectie!!! Rar mi se intampla, dar acum efectiv nu am putut obtine mai mult de 40% tărie în cormolete.

OP banal, fara pricepere, cu montat de capison in stare flasca... si NP doar capra, final obtinut foarte greu.

Ce naiba o fi vazut >>mylky<<... nu stiu!

Io banuiesc altceva

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Să fiu sincer, cred ca >>mylky<< are o problema de perceptie a realitatii.

Am fost la Ramona (asa s-a prezentat) dar credeti-ma ca am stat doar din politete, si voiam sa vad ce dracu stie sa faca de l-a facut pe tânărul >>mylky<< sa o laude în halatul ăsta.

Este o rândunică extrem de slabă, gen Cighid, literalmente piele şi os, urâțică, fara țâțe, fără pic de carne pe ea, buci zero...

E din Zalau, cica e de cativa ani pe la noi. Eu cred ca este fortata sa se prostitueze, judecand dupa conditiile groaznice in care sta.

Locatie zona Viadia, parter, apartament execrabil.

Actiunea nu are rost sa o povestesc... nu am reusit sa am erectie!!! Rar mi se intampla, dar acum efectiv nu am putut obtine mai mult de 40% tărie în cormolete.

OP banal, fara pricepere, cu montat de capison in stare flasca... si NP doar capra, final obtinut foarte greu.

Ce naiba o fi vazut >>mylky<<... nu stiu!

Io banuiesc altceva

Si eu imi faceam planuri cum sa scap maine de acasa ca sa o pot vizita. Asa ca mai bine stau pe fundul meu si ma ocup de treburile casnice. :)

  • Like 2
Link spre comentariu

frate brokoli , nu ai ce sa mirosi altceva , daca era ceva...crede-ma aveam sute de commuri sau multe altceva cum fac alti pestisori , eu sunt un simplu client al lor a lu mai multe....mai pe mine ma facut happy iar ca si frumusete sani fund etc acuma fiecare cu placerea lor , la altii le plac ceva mai mari...in toate...mie imi plac cele mai subtiri...dar dar eu cred ca sa comportat ok ca si cu mine pentru ca nu vad nici un text prin care sa fi zis ca nu stii cum sa pleci de acolo...iar ca erectie credema si eu am patit la altele...dar e bine pana mergi odata de doua ori te obisnuiesti..si dupa e buna si ea...zic eu ...numa bine fratilor si drumuri bune

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Daca Bro a dat cu bata il voi completa si eu. Nu am vrut sa o fac ca sa nu-l descurajam pe Mylky.

Verificati locatia, e posibil sa nu fiti singuri cu domnisoara in locatie asa cum ati crede.

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

atata timp cat cineva isi vede de treaba si nimeni nu a avut probleme de ce sa scriem daca mai e cineva sau nu cu ea in camera ? eu va garantez ca nu e nimeni , si cum va garantez...va explic cum...fiind casatorit si fiiind mai speriat putin adica nu imi place sa merg la cele unde tha shark ii in vreo camera...am explicat dansei ca vin cu conditia sa vad daca e liber bucataria si cealalta camera  si mia zis ok , zis si facut , iam explicat ca sunt patit...iam lasat casul pe masa cand am intrat si atat a fost cerinta ca eu sa imi desfasor activitatea lejer , ca the shark e in celalalt apartament pai si normal scuzza-ma la cati idioti is in ziua de azi tre sa aibe si protectie nu ti se pare corect, nu ii tin partea cu nimic dar am fost servit corect o servresc corect ca va place sau nu vouae partea a doua.

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am ajuns in zona am intrat ,mers la baie care era dezastru , intrat în cameră și acela dar nu pentru asta am mers.

Fata chiar foarte slabuta dar eu zic ca fata draguta.

Era foarte draguta si vorbareata.

Am ajuns în cameră era dezbracata și a trecut la oral am văzut că da atenție și la oute a mers și la fund cu limba.

Oral un lady on top pe la spate si misionar.se umezeste natural.te intreaba intotdeauna cumvrei daca e bine ada mai incet mai tare etc

 

Note.

Locație :5

Oral : 10 pt cunilingus și cim

Normal 8

Aspect:draguta,chiar foarte slaba dar fata dupa gustul meu frumoasa

 

Preț 60 de ron

La pretul asta eu zic ca fost o investitie perfecta.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Mie mi-a cerut 100, fara CIM, si si-a luat o bluza pe ea, şi asa a stat.

Mi-a pus guma pe un cormolete mort complet, nici macar nu a incercat sa faca ceva.

Pe mine nu ma convinge >>kent11<<... la 2 postari in 3 ani jumate, nici nu are cum.

  • Like 5
Link spre comentariu

Am ajuns in zona am intrat ,mers la baie care era dezastru , intrat în cameră și acela dar nu pentru asta am mers.

Fata chiar foarte slabuta dar eu zic ca fata draguta.

Era foarte draguta si vorbareata.

Am ajuns în cameră era dezbracata și a trecut la oral am văzut că da atenție și la oute a mers și la fund cu limba.

Oral un lady on top pe la spate si misionar.se umezeste natural.te intreaba intotdeauna cumvrei daca e bine ada mai incet mai tare etc

 

Note.

Locație :5

Oral : 10 pt cunilingus și cim

Normal 8

Aspect:draguta,chiar foarte slaba dar fata dupa gustul meu frumoasa

 

Preț 60 de ron

La pretul asta eu zic ca fost o investitie perfecta.

 

Ti a facut cunilings la anus?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Duuamne, ce-am mai râs... Prima oară când am avut răbdarea să citesc pe acest forum niște comentarii lungi, pline de greșeli! ☺

Cu toate ca acest "prin care" nu prea are ce căuta la o persoana atat de nepriceputa in scris..."nu vad nici un text prin care sa fi zis".

Link spre comentariu

Curiozitatea m-a făcut și pe mine sa merg la ea....cu excepția oralului care îl face destul de bine...de 8 zic eu,la restul 5 pe linie sa nu fie corigenta...slaba,dar slaba rău...din orice unghi o privesti arată la fel...frumoasa nu e...vârsta pe la 35+,la normal,largă ca de nu ai grija scapi și coaiele inauntru....ce sa zic nu merita vizitată...acum fiecare cu gusturile lui,locația pe Aluminiu...apartament varză...

Totusi eu cred ca e una care avea tipic deschis aici ...(studenta 0743281292) nu stiu cum sa pun linkul dar eu cred ca ea este...

Sa auzim numai de bine...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: alexalex1986_076
  • Oras:oradea
  • Telefon: alexalex1986_076
  • Oras:oradea

Vai de mine de foarte multi ani activeaza cam de prin 2006.

Am mai mers si nu am stiut ca e ea.... dar cand am revăzuto dupa ani buni mam speriat de ea. Nu era atata de slaba.

Cred ca are ceva boala dupa cum mia spus

Nu am stat am refuzat sa raman.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

sa nu-mi ziceti ca asta e: http://nimfomane.com/forum/topic/3953-studenta-0743281292/?p=1801768

N-am recunoscut-o. Am fost la ea acum vreo 12 ani de 2-3 ori. Daca tot ea este, sa-i fie rusine ca a schimbat nr de tel

  • Like 4
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...