Sari la conținut

izabela - 0728554873


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat domnsoara este foare prompta la programari deci nota 10. Aparatament super curat si baie dotata nota 10. Masaj super bun chiar ma durea gatul cam mult ulei zici ca sunt puiul de la kaufland nota 9. Face un oral mie unul mi-a placut este de 8 si sexul normal nimic asa uau de 7. La sex anal sta mai bine stramta se misca bine ii dau 9. Pret......piperat dar si ofera de banii astia 300 ron.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Buna ziua ,ploiesteni. Sunt un client vechi al orașului vostru si de cate ori am ocazia vin cu mare placere ,în special pt a beneficia si de fetele voastre!Relatez ca am trecut si pe la vechea <garnizoana>Mihai Bravu,care nu stiu daca se mai activează,precum și pe la Alina,de recent retrasă,Anduta

,colega ei,etc...

Acum as dori sa o cunosc si pe aceasta <maseuza>,Izabela,Dar la nr din tipic nu răspunde...

Dacă Mă puteți ajuta cu vre o informație va sunt recunoscător in special lui<cățeluș.dinamo>care vad ca este f bine informat pe teritoriul vostru!Va salut cu respect,ploiestenilor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna ziua ,ploiesteni. Sunt un client vechi al orașului vostru si de cate ori am ocazia vin cu mare placere ,în special pt a beneficia si de fetele voastre!Relatez ca am trecut si pe la vechea <garnizoana>Mihai Bravu,care nu stiu daca se mai activează,precum și pe la Alina,de recent retrasă,Anduta

,colega ei,etc...

Acum as dori sa o cunosc si pe aceasta <maseuza>,Izabela,Dar la nr din tipic nu răspunde...

Dacă Mă puteți ajuta cu vre o informație va sunt recunoscător in special lui<cățeluș.dinamo>care vad ca este f bine informat pe teritoriul vostru!Va salut cu respect,ploiestenilor!

Numărul din titlu e bun. Poti sa-i dai un mesaj, in general stiu ca raspunde si la mesaje. Nu sunt foarte bine informat, sa zicem ca le frecventez cand si cand. :)

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

Si daca si topicul asta este tot al meu sa pun si aici servicii si preturi. Masaj de relaxare , masaj erotic finalizare specifica prin tehnici de masaj 150, adaugand oral 200 iar cu oral si normal 250 de lei. Sedinta pate dura in jur de o ora. 😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Si daca si topicul asta este tot al meu sa pun si aici servicii si preturi. Masaj de relaxare , masaj erotic finalizare specifica prin tehnici de masaj 150, adaugand oral 200 iar cu oral si normal 250 de lei. Sedinta pate dura in jur de o ora.

Ne spui si noua ceva amanunte ? Din poze nu prea iti dai seama

Statura, adica inaltime, greutate, marime sani, blonda, bruneta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0728554873
  • Oras:Ploiesti

1.75m, 75 kg ,roscata , la sani am o problema ca nu ma pricep la cum numerotati voi cu 1,2,3 mai bine vino sa.i masori sa nu te induc in eroare 🤣🤣🤣

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

😈

Neatza...

As avea loc in cadita aia, daca ma primesti.

Bine...cred ca doar... peste...☺😊😀😂😆😈.

 

PS au aparut "fantomele"😈

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Neatza...

As avea loc in cadita aia, daca ma primesti.

Bine...cred ca doar... peste...☺.

 

PS au aparut "fantomele"

peste sau....pește ?  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste
  • Oras:Cetatea Domneasca Targoviste

Si daca si topicul asta este tot al meu sa pun si aici servicii si preturi. Masaj de relaxare , masaj erotic finalizare specifica prin tehnici de masaj 150, adaugand oral 200 iar cu oral si normal 250 de lei. Sedinta pate dura in jur de o ora.

Ma bate un gand, zilele astea trec prin Ploiesti

Mai sunt valabile tarifele astea ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Si daca si topicul asta este tot al meu sa pun si aici servicii si preturi. Masaj de relaxare , masaj erotic finalizare specifica prin tehnici de masaj 150, adaugand oral 200 iar cu oral si normal 250 de lei. Sedinta pate dura in jur de o ora.

Îmi poți "traduce" partea cu rosu? Mi-e teama sa nu interpretez prost.

  • Like 2
  • Minus 10
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Fiind cu treburi prin Ploiești, mi-am propus să o testez pe această domnișoară, determinat de serviciul complet pe care îl oferă (masaj erotic plus posibilitatea de finalizare prin alte tehnici decât masajul, ca să mă exprim așa), serviciu care, din nefericire, nu există, sau nu prea există, în Cluj.

Am luat legătura telefonic și am apreciat de la bun început amabilitatea și deschiderea domnișoarei (atitudine 10), mai ales în contextul în care, eu nefiind din partea locului, au fost necesare lămuriri suplimentare legate de locație, ba chiar un ghidaj amănunțit. Ce pot să spun e că apartamentul mi s-a părut nu foarte departe de centrul orașului, în apropierea unui mall - îmi scapă numele.

În interior, imaginea este cea a unui imobil decent, hărăzit mai degrabă locuitului decât altor activități, fiind de apreciat curățenia - 7,5;

Domnișoara poate fi inclusă, ca aspect, în categoria BBW, mai puțin gustată de mine. Cu toate acestea, compensează prin familiaritate, bunăvoință și chiar inteligență, aspecte care sunt suficiente să mă îndemne a rămâne.

Acțiunea începe cu un masaj foarte temeinic executat asupra spatelui și zonelor adiacente (inclusiv ceafa), masaj poate chiar prea profesionist având în vedere că mergi la masaj erotic, nu la masaj propriu-zis. Sincer 10.

Masajul erotic (8,5) debutează tot în poziția culcat, cu mișcări ample ale domnișoarei pe spatele uleios, folosindu-și cu generozitate sânii moi și foarte plăcuți la atingere. Face puțin cam abrupt trecerea la poziția cu fața în sus (o tatonare suplimentară a zonei anusului ar fi fost binevenită, nu un masaj prostatic propriu-zis, de care nu sunt amator, ci o simplă insistență); atingerile în această poziție sunt foarte plăcute având în vedere că fata știe să fie răbdătoare și fină cu cele mai sensibile porțiuni ale pielii bărbatului. După care, lent și extrem de adorabil, se transferă la oral (9,5), executat în crescendo, de o manieră foarte excitantă: salivă, tendințe de deep, totuși fără abordări bruște, aproape o minunăție. Atât eram de înfierbântat încât am fost nevoit să o domolesc de vreo două ori, ca să nu termin chiar ca un virgin. Finalizarea a fost în guriță, aspect foarte agreabil.

Ca preț am folosit prima din variantele expuse de dânsa în mesajul anterior.

 

Concluzia: mi-a plăcut foarte mult, are o prestație înaltă calitativ, deci o voi mai căuta în cazul în care drumurile mele se vor intersecta cu activitatea și locația ei, să zic așa...

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...