Sari la conținut

Chat la liber....


Vizitator ccfdtig

Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Maestre, daca te trezesti repejor, sa iei cu matale cartea de legislatie auto si iti explic pe'ndelete cum e cu semnele. Alea de circulatie.

 

Eu mai stau cam 1-2 ore maxim la carciuma...la cafea, mai mult nu pot sa stau :)

 

Dupa ce le inveti, te urci frumusel in dreapta (nu la volan, ca esti pericol public in PLM!!) si iti notezi frumusel, clar, citeţ si cu LITERE DE TIPAR care este ambreajul, care este frana si care este acceleratia.

Iti arat apoi care este rolul cutiei de viteze si cand anume trebuiesc schimbate.

In curbe schimbi a II-a!!

 

Dupa ce inveti pe de rost teoria, te iau eu in practica.

Sofer fac din tine!

Ce naiba, doar esti Maestru... :laugh2

Nu dezamagi!

 

Doua teluri mai am pe forumul asta minunat:

1. Sa citesc si eu recenzia aia indelug asteptata a robotzelului la fatuca aia mult ravnita de la Top.

2. Sa te invat sa conduci!

Nu prea conteaza neaparat ordinea, important este sa fie indeplinite ambele.

 

Apoi...pot sa-mi vad linistit de ale mele... :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

:)))) ma io cunosc semnele de circulatie, doar ca le incurc intre ele...ca semnificatie. :))))

Asa si cu vitezele: cd bag in a treia, io cred ca-s in a doua etc. :))))

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

:laugh2 :laugh2

Eu cred ca ala a fost de fapt un semn de maestrie! ;)

 

Edit: era o replica la o postare ceva mai sus, in cazul in care cineva are neclaritati..

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

...

O plimbi pe Tanya dupa care o futi pe Maria!

Sper ca esti ceva mai responsabil in trafic! :bye

Totul se desfasoara din aproape in aproape...;) :)))))
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

... *

Sper ca esti ceva mai responsabil in trafic!  :bye

 

 

Sigur ca da... ;)

Opreste chiar si la semafor. :laugh2

 

Te-as sfatui sa-i oferi tot timpul prioritate... In trafic!

 

Totul se desfasoara din aproape in aproape...;) :)))))

Si totusi... Sunt multi care ar vrea sa te stie la departare.

Mare departare. ;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

 

 

Sigur ca da... ;)

Opreste chiar si la semafor. :laugh2

 

Te-as sfatui sa-i oferi tot timpul prioritate... In trafic!

 

 

Si totusi... Sunt multi care ar vrea sa te stie la departare.

Mare departare. ;)

:))))))) ai de pooola mea, rad ca prostu in cucuruz. :))))

 

Multi ma vor la departare ? A ! Sa devin vanat, tinta...am inteles. :)))

Ete pula...:)))

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Gasisem vreo 10 variante sa raspund corect corespinzator la postarea matale dar n-am putut sa ma decid asupra uneia singure.

 

Am decis sa fiu bland.

Am un suflet mare :D

 

Hai sa facem ceva mai constructiv aici, mai frumos.

Veniti si voi cu ceva propuneri, idei...

Ce va trece si voua prin minte.

Chiar sunt foarte curios :)

 

Nu este cazul de sfiala caci si asa nu sunt multi care citesc aici iar de scris...sunt si mai putini.

Eu am asa o vaga idee din ce cauza dar nu pot zice :)

Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

Cea mai ciudata experienta?

Era spre miezul noptii, dau pe telefoane si nimic...intru apoi pe publi si ma inteleg cu una, zice locatia si hopa...dragalina 23...sa ma duc, sa nu ma duc? hai s-o facem si p-asta.

O sun, ii spun ca in 5 min sunt acolo, au fost de fapt vreo 15...urc sus, la "receptie" erau 6-7, rupeau cateva pizza, imi era si mie foame, dar erau toate cu masline...

Cu care dracu am vb? Dau sa sun si nimic...ma pune una sa aleg, imi plimb privirea de la prima la ultima de cateva ori, si o aleg pe cea care parea a avea mai putini km. Astept sa manance, ma priveau toate, eram din alt film:))

Mergem intr-o camera, actiunea banala, cand dau sa rup usa, imi suna telefonul si cea pe care am sunat-o astepta in fata usii. Iesim toti 3 in hol si zice ca eram clientul ei si ca vrea si ea 50 de lei:)). Eu, de la mine sau de la ea? De la ea,ca mi-a furat clientul...mkay...va las sa rezolvati...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Cea mai ciudata experienta?

Era spre miezul noptii, dau pe telefoane si nimic...intru apoi pe publi si ma inteleg cu una, zice locatia si hopa...dragalina 23...sa ma duc, sa nu ma duc? hai s-o facem si p-asta.

O sun, ii spun ca in 5 min sunt acolo, au fost de fapt vreo 15...urc sus, la "receptie" erau 6-7, rupeau cateva pizza, imi era si mie foame, dar erau toate cu masline...

Cu care dracu am vb? Dau sa sun si nimic...ma pune una sa aleg, imi plimb privirea de la prima la ultima de cateva ori, si o aleg pe cea care parea a avea mai putini km. Astept sa manance, ma priveau toate, eram din alt film:))

Mergem intr-o camera, actiunea banala, cand dau sa rup usa, imi suna telefonul si cea pe care am sunat-o astepta in fata usii. Iesim toti 3 in hol si zice ca eram clientul ei si ca vrea si ea 50 de lei:)). Eu, de la mine sau de la ea? De la ea,ca mi-a furat clientul...mkay...va las sa rezolvati...

Tare de tot asta :laugh2 :laugh2 Ghinion, eu n-am de povestit din astea ;) Dar sunt tânăr, nu se știe niciodată... :laugh2
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Tare de tot asta :laugh2 :laugh2 Ghinion, eu n-am de povestit din astea ;) Dar sunt tânăr, nu se știe niciodată... :laugh2

Eu cand ti-am zis ca n-are nici un farmec modul cum procedezi tu, si ca e mult mai palpitant sa mergi fara sa stie fatuca cine esti, ai zis ca vorbesc prostii.

Dar esti tanar...capeti tu experience :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm
Cea mai ciudata experienta a mea .. 

 

Sun fata, imi zice locatia, ajung, imi deschide o fata micuta, simpaticuta. 

Ma descalt, ma pofteste in bucatarie, bucatarie care era unita cu holul, practic la 2 pasi distanta de usa de la intrare. Acolo dupa colt era si o mica canapea unde statea o colega de a ei. Ma pun si eu pe canapea si imi zice fata ca din pacate in dormitor tocmai ce a intrat un client cu o a 3-a fata dar daca vreau putem sa o facem pe canapea si ca daca ma tine buzunarul pot chiar cu amandoua! :))) In gandul meu: Dracu poate cu doua! :)))

Nu mai stiu exact daca aveam la mine bani de amandoua, oricum nu a fost o optiune pentru mine deoarece canapeaua aia era cam la vedere, cand ar fi iesit clientul din dormitor numai un pic daca intindea gatul m-ar fi vazut calare! Doar cu una iar nu era o optiune, acelasi motiv, canapea expusa, plus ca mai era si cealalta colega care nu stiu unde ar fi trebuit sa mearga, in baie probabil. :))) 

 

Ce sa fac? astept sa se elibereze dormitorul! :)))

M-a vazut asta mica ca stau ca pe ace pe canapea si a venit la mine in brate, mi-a placut, lipicoasa fata :)  Colega ei a inceput sa bataie prin bucatarie si vreau sa zic ca are un fuuuund fata aia, spectacol. Avea niste blugi scurti pe ea, bagati bine de tot in fund, nici nu stiu de la ce m-am excitat mai tare de la a mea care era in poala sau de la fundul colegei! :) 

 

Cat am asteptat au sunat telefoanele in draci, nici ele nu mai stiau cu cine vorbesc, care ar fi urmatorul client care trebuie sa intre, al cui client ii, toate 3 postesc telefoanele alea! :) 

Dupa vreo 25 de minute de asteptare si cateva strigate de genul(Hai fata mai ai mult? ca a trecut juma de ora!!) apare una goala si cu rasuflarea un pic taiata zice: gata, am terminat! :)))

 

Mai stau un pic sa plece clientul si ma duc in dormitor! Ma dezbrac si ii zic la fata ca vreau sa fac si eu un dus! 

Ma duc la baie, intre timp aia cu curu fain era in baie, se pisa! Intra asta cu mine de mana peste ea, hai fata iesi odata ca vrea clientul sa faca dus! Isi trage asta repede chilotii si iasa! Spectacol!

 

Actiunea, nu o detaliez, a fost ok, au mai urmat cateva intalniri cu aceeasi fata dar fara haosul de la prima intalnire. :D

 

La plecare cand ies din dormitor, bezna totala, un nou client, mai barbat ca mine, s-a incumetat pe canapea cu amandoua, gemeau tare frumos fetele. Tiptil pe varfuri ma apropii de canapea sa imi iau incaltarile, dupa care imi sopteste asta mica: nu stiam ce dracu vrei sa faci! credeam ca esti nebun si vrei sa intrii peste ei! :)))

Ma gandeam eu, uite mah tot eu is ala nebunu! :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Aici eram sigur ca vei contribui si tu!

La cat te-ai laudat cu astfel de experience ma astept chiar sa scrii un (minim) top 3 :laugh2

Nu am un top 3, m-am laudat cu experiente proaste, nu cu experiente ciudate! :)

Asta a fost ciudata dar si placuta in acelasi timp, ma gandeam sa fac recenzie la vremea respectiva pe topicul fetei doar ca nah is multe aspecte care poate ar fi speriat anumiti clienti si pana la urma fata a fost mai mult decat de treaba cu mine. Nu am vrut sa ii fac reclama negativa chiar la inceputurile ei prin Timisoara!

Acuma oricum cred ca ii bazata! :D

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Tocmai i-ai dezvaluit identitatea :laugh2

 

Promit ca am sa scriu si eu, maine acuma nu pot.

Sau poate la noapte dupa ce ajung acasa.

 

Sa stii ca nu este nici proasta si nici ciudata experience relatata de tine, e normala. Eu asa o vad.

 

 

Si chiar am de gand sa merg si eu la fatuca asta...prea e laudata :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Tocmai i-ai dezvaluit identitatea :laugh2

 

Promit ca am sa scriu si eu, maine acuma nu pot.

Sau poate la noapte dupa ce ajung acasa.

 

Sa stii ca nu este nici proasta si nici ciudata experience relatata de tine, e normala. Eu asa o vad.

 

 

Si chiar am de gand sa merg si eu la fatuca asta...prea e laudata :)

Nu ca ar fi greu sa iti dai seama cine ii daca urmaresti un pic forumul. Nici nu ii un mare secret! :)

Pentru cineva ca mine care prefera sa nu dea nas in nas nici macar cu colegele(prefer fetele care stau singure in locuinta), vreau sa zic ca experienta asta a fost mai mult decat ciudata, riscul sa ma intersectez cu un alt client fiind  foarte mare.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Nu am un top 3, m-am laudat cu experiente proaste, nu cu experiente ciudate! :)

Asta a fost ciudata dar si placuta in acelasi timp, ma gandeam sa fac recenzie la vremea respectiva pe topicul fetei doar ca nah is multe aspecte care poate ar fi speriat anumiti clienti si pana la urma fata a fost mai mult decat de treaba cu mine. Nu am vrut sa ii fac reclama negativa chiar la inceputurile ei prin Timisoara!

Acuma oricum cred ca ii bazata! :D

 

Tocmai i-ai dezvaluit identitatea :laugh2

...

Si chiar am de gand sa merg si eu la fatuca asta...prea e laudata :)

 

Cred că m-am prins și eu despre cine e vorba (sau despre câte ;)) Și de mult mă tenta o vizită... Doar că spre deosebire de voi, eu fiind mai bărbat, dacă o să vrea universul să mă duc, mă duc la toate 3 la pachet (că de astea încă chiar n-am făcut, dar cum spuneam, sunt încă tânăr :laugh2). Tot ce m-a împiedicat până acum n-a fost bărbăția, ci buzunarul ;) :P

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

* de mult mă tenta o vizită... *, mă duc la toate 3 la pachet * Tot ce m-a împiedicat până acum a fost * buzunarul ;) :P

Am lasat exact ce doream sa zic.

 

Simt nevoia sa ma laud... :D

post-250417-0-00298300-1535141608_thumb.jpg

 

Aveam de gand sa ii pastrez pt concediu, dar cred imi fac weekend'ul asta o cota de 5 si merg... :)

 

Stau acasa şi'n concediu, la cat de Norocos sunt, am sanse mari sa-i pierd :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

... am sanse mari sa-i pierd :laugh2

Doar dacă ești... Scuză-mă, sunt la fel de sincer ca tine ;) Recunosc însă că nu te pot concura la bunătate :(  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...