Sari la conținut

0729606899


oddo21

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai presteaza? Am fost la ea acum 10 ani

 

In urma unei convorbiri telefonice domnita inca mai presteaza, din spusele ei.. undeva prin SUD pe langa o stomatologie.

Ca prestatie 60lei finalizarea, 70 fara prezervativ, 80 cunnilingus. 

 

Cert este ca.. afirma varsta de 44 ani, parca atat avea si in postarile vechi de prin 2013... daca pe atunci voi ziceati ca are peste 45.. acum clar are spre 60, huh!

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

In urma unei convorbiri telefonice domnita inca mai presteaza, din spusele ei.. undeva prin SUD pe langa o stomatologie.

Ca prestatie 60lei finalizarea, 70 fara prezervativ, 80 cunnilingus.

 

Cert este ca.. afirma varsta de 44 ani, parca atat avea si in postarile vechi de prin 2013... daca pe atunci voi ziceati ca are peste 45.. acum clar are spre 60, huh!

80 pt ce,sa ii dai limbi?Asta ar trebui sa dea ea ea milion sa o futemðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

probabil.cineva te iubeste si iti da doar minusuri :)

Nu este nici o problema,oricum vreau sa plec dupa forumul proxenetilor si a curvelor.Saptamana trecuta au fost doi care m-au umplut de minus,acum este una Laura Ionescu cred ca are legatura cu Sultana Tatiana74.😃😃😃😃😃😃😃 Nu aveti decat decat,eu nu o sa ma jur ca Tatiana ca nu revin si in 4 zile a fost inapoi si cu forum si fara forum tot mai trec la o muie cand am chefðŸ‘
  • Minus 2
Link spre comentariu

pai hotaraste-te odata! 50 sau 60 de lei... pe mine ma costat mai mult umpic dar asta e... (si fara finalizare).... vezi ai grija cand iti dai drumu la sloboz in gatu ei sa nu ramana insarcinata si cu tine... stie ea ce zic ca sigur e pe aici urmareste "voturile" dar tace ca nu are incotro! inca mai astept pe unu care sa fi fost deranjat de ea... sunt curios daca a mai muito cineva zilele astea... nu de alta dar pot confirma ei mai multe...

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

pai hotaraste-te odata! 50 sau 60 de lei... pe mine ma costat mai mult umpic dar asta e... (si fara finalizare).... vezi ai grija cand iti dai drumu la sloboz in gatu ei sa nu ramana insarcinata si cu tine... stie ea ce zic ca sigur e pe aici urmareste "voturile" dar tace ca nu are incotro! inca mai astept pe unu care sa fi fost deranjat de ea... sunt curios daca a mai muito cineva zilele astea... nu de alta dar pot confirma ei mai multe...

Numai ramane asta gravida,are 58 de ani dar cred ca ai facut confuzia cu Elenush,au nr de tel aproape identice.👌
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Numai ramane asta gravida,are 58 de ani dar cred ca ai facut confuzia cu Elenush,au nr de tel aproape identice.👌

S.a grabit si a facut confuzie. Asa patesti la obsesie! Oare ce a vrut sa.i faca lui elenush de l.a respins si inrait aia atât?
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

S.a grabit si a facut confuzie. Asa patesti la obsesie! Oare ce a vrut sa.i faca lui elenush de l.a respins si inrait aia atât?

Nu am nici cea mai mica idee,acum ceva timp am inteles ca au fost buni amici,chiar au lucrat impreuna sa ma descopere pe mine,dar nu e baiat rau,o sa isi dea seama ca a gresit si o sa se linisteascaðŸ‘
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...