Sari la conținut

Michelle Douglas 0734202766


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Ce ne opreste citeste comentariile pe care leau lăsat romănii la acces direct...

 

Eu unu nu vreau să mă fac vedetă doar în cazul în care am un talent ascuns în afară să o sug..

 

Iar referitor la stafii asa e cănd mergeți la ieftinături..din cauza asta bombele pleacă în alte țări...

 

Nu suntem deloc frustrate no să facă nimeni rating pe pizda mea .....

 

Iar referitor la munca normală dute și depune plăngere la bruxelle că nu vor să ne schimbe datele din buletin doar dacă suntem operate asta e legea romănească în privința noastră ..în poze femeie și la sex masculin....

:)))

Link spre comentariu

Ce ne opreste citeste comentariile pe care leau lăsat romănii la acces direct...

 

Eu unu nu vreau să mă fac vedetă doar în cazul în care am un talent ascuns în afară să o sug..

 

Iar referitor la stafii asa e cănd mergeți la ieftinături..din cauza asta bombele pleacă în alte țări...

 

Nu suntem deloc frustrate no să facă nimeni rating pe pizda mea .....

 

Iar referitor la munca normală dute și depune plăngere la bruxelle că nu vor să ne schimbe datele din buletin doar dacă suntem operate asta e legea romănească în privința noastră ..în poze femeie și la sex masculin....

faza cu buletinul e o scuza noua pt faptul ca nu vreti sa munciti

cu buletinul au dreptate atata timp cat esti de sex masculin n-ai cum sa primesti buletin cu alt sex,,ar fi fals in acte ..si pt tine uz de fals

dupa operatie v-as da buletine fara sex ..alta cifra la cnp si o linie in dreptul unde scrie m sau f

ca sa stie omul ca nu mai ai sex 

eu unul v-as face si un carnet special 

poza din buletin reflecta fizionomia  ,altii isi lasa barba ,par lung,,altii se machiaza ,,,,

crezi tu ca ai talent la supt sau ti-au zis altii ???

Link spre comentariu
  • Oras:Pe plajă
  • Oras:Pe plajă

Acum fara suparare, 9 din 10 transsexuali/travestiti de la noi sunt persoane fara scoala/educatie elementara.

Nu e nici greu sa-ti dai seama de asta atunci cand vezi mii de erori gramaticale la fiecare postare de-a lor.

Sa pretinzi un job de inginer/avocat/doctor de la o transsexuala e ceva ce tine de domeniul fantasticului.

Intre a lucra la mec pe 2000 lei pe luna si a se fute pe 300 de lei ora e firesc sa aleaga a doua varianta.

Eu ca si client nu pun accent pe lipsa de educatie, prea putin ma intereseaza asta, ci pe atitudine/prestatie/aspect fizic.

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Acum fara suparare, 9 din 10 transsexuali/travestiti de la noi sunt persoane fara scoala/educatie elementara.

Nu e nici greu sa-ti dai seama de asta atunci cand vezi mii de erori gramaticale la fiecare postare de-a lor.

Sa pretinzi un job de inginer/avocat/doctor de la o transsexuala e ceva ce tine de domeniul fantasticului.

Intre a lucra la mec pe 2000 lei pe luna si a se fute pe 300 de lei ora e firesc sa aleaga a doua varianta.

Eu ca si client nu pun accent pe lipsa de educatie, prea putin ma intereseaza asta, ci pe atitudine/prestatie/aspect fizic.

De ce punem noi romanii etichete peste etichete la orice si judecam aproape 90% din lucruri ???

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

faza cu buletinul e o scuza noua pt faptul ca nu vreti sa munciti

cu buletinul au dreptate atata timp cat esti de sex masculin n-ai cum sa primesti buletin cu alt sex,,ar fi fals in acte ..si pt tine uz de fals

dupa operatie v-as da buletine fara sex ..alta cifra la cnp si o linie in dreptul unde scrie m sau f

ca sa stie omul ca nu mai ai sex 

eu unul v-as face si un carnet special 

poza din buletin reflecta fizionomia  ,altii isi lasa barba ,par lung,,altii se machiaza ,,,,

crezi tu ca ai talent la supt sau ti-au zis altii ???

in societare mare domn hetero si in privat se pune capra direct fute ma e cam mica off hai sictir

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Acum fara suparare, 9 din 10 transsexuali/travestiti de la noi sunt persoane fara scoala/educatie elementara.

Nu e nici greu sa-ti dai seama de asta atunci cand vezi mii de erori gramaticale la fiecare postare de-a lor.

Sa pretinzi un job de inginer/avocat/doctor de la o transsexuala e ceva ce tine de domeniul fantasticului.

Intre a lucra la mec pe 2000 lei pe luna si a se fute pe 300 de lei ora e firesc sa aleaga a doua varianta.

Eu ca si client nu pun accent pe lipsa de educatie, prea putin ma intereseaza asta, ci pe atitudine/prestatie/aspect fizic.

vezi ca am o diploma obtinuta in urma unei examen de licenta la o facultate de stat (master imi e era lene sa mai fac) pe care scrie inginerie in constructii

 

 

asa ca mai usor cu domeniul fantasticul 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

faza cu buletinul e o scuza noua pt faptul ca nu vreti sa munciti

cu buletinul au dreptate atata timp cat esti de sex masculin n-ai cum sa primesti buletin cu alt sex,,ar fi fals in acte ..si pt tine uz de fals

dupa operatie v-as da buletine fara sex ..alta cifra la cnp si o linie in dreptul unde scrie m sau f

ca sa stie omul ca nu mai ai sex 

eu unul v-as face si un carnet special 

poza din buletin reflecta fizionomia  ,altii isi lasa barba ,par lung,,altii se machiaza ,,,,

crezi tu ca ai talent la supt sau ti-au zis altii ???

iar tu .....mai credincios ca papa .....fi serios acum ea are talent la supt nah 

 

 

tu la ce ai talent?

 

la felul in care vorbesti esti plin de frustrare .....

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Michelle ei cred că noi am crescut în pădure și că am avut părinții dezaxați ...sau din cauză ca suntem transexuale venim de pe jupiter ..

 

 

Alo secolu 21 în prima postare zici că no sa fiim acceptate nici în 2000 de ani iar în a 2-a zici că e doar o scuză faza cu buletinul.....

 

Ce să vezi eu sunt acceptată peste tot și mulți nu stiu ceea ce sunt nici în ziua de astăzi...

 

Da asa îmi place cănd o transexuală apare pe tv să informeze lumea stai bă că nu e o boală mintală sau născut așa etc.

 

Jesus vă duceți la transexuale și nu le știți nici măcar definiția dar vă dați mari cocosi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

iar tu .....mai credincios ca papa .....fi serios acum ea are talent la supt nah 

 

 

 

tu la ce ai talent?

 

la felul in care vorbesti esti plin de frustrare .....

sa vorbeasca mult si cat vrea . Matematica / Informatica ... aaa ca nu vreau sa scriu corect aici . pai nu vreau ca site nimfomane e de circ , doar in Romania am vazut sa arate cu degetul . cand am plecat prima oara din tara nu vorbeam Germana rupeam doua cuvinte Toti Elvetieni , Nemtii spuneau ca vorbesc foarte bine pentru a ma incuraja sa vorbesc .. nu ai sa vezi asa ceva in Romania sau poate da dar foarte RAR
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

sa vorbeasca mult si cat vrea . Matematica / Informatica ... aaa ca nu vreau sa scriu corect aici . pai nu vreau ca site nimfomane e de circ , doar in Romania am vazut sa arate cu degetul . cand am plecat prima oara din tara nu vorbeam Germana rupeam doua cuvinte Toti Elvetieni , Nemtii spuneau ca vorbesc foarte bine pentru a ma incuraja sa vorbesc .. nu ai sa vezi asa ceva in Romania sau poate da dar foarte RAR

Daca ma gandesc mai bine si eu sunt frustrata pe unele aspecte ale corpului meu pe faptul ca nu am 1 milion de euro pe faptul ca nu am o masina de colectie si ca nu l am supt pe vin diesel :))'

 

iar el poate e genul care suna "de placere nu se poate ca n am bani "si e refuzat de toate .....are si el supararile lui :)))))

Link spre comentariu

vezi ca am o diploma obtinuta in urma unei examen de licenta la o facultate de stat (master imi e era lene sa mai fac) pe care scrie inginerie in constructii

 

 

asa ca mai usor cu domeniul fantasticul 

exact ce am spus mai sus,,,

ca inginer in constructii ai fi avut un salariu bun ,o autorizatie o stampila de diriginte de santier ..

dar e mai usor sa faci prostitutie,,desi nu e legala in tara asta,,,dar ce e normal si legal 

ca gigolo gay cu muschi ai vazut ca nu faci bani te=ai gandit sa devii transexuala ca asa ai avea mai mult succes la bani..ca asa te-ai nascut femeie in trup de barbat ..,,asta ma seaca la voi si nu e o frustrare

capra nu stau nici la propriu nici la figurat nici gratis nici pe bani 

nu va  prostituati pe o suma pe care nu mi-as permite-o ,,nu e pasiunea mea 

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

exact ce am spus mai sus,,,

ca inginer in constructii ai fi avut un salariu bun ,o autorizatie o stampila de diriginte de santier ..

dar e mai usor sa faci prostitutie,,desi nu e legala in tara asta,,,dar ce e normal si legal 

ca gigolo gay cu muschi ai vazut ca nu faci bani te=ai gandit sa devii transexuala ca asa ai avea mai mult succes la bani..ca asa te-ai nascut femeie in trup de barbat ..,,asta ma seaca la voi si nu e o frustrare

capra nu stau nici la propriu nici la figurat nici gratis nici pe bani 

nu va  prostituati pe o suma pe care nu mi-as permite-o ,,nu e pasiunea mea 

Ce-ar fi sa nu mai judecam atat de mult, zic de noi ca natie, la modul general !!!

 

Daca se dau salarii mari, de ce se dau asa salarii mari ? Daca se taie salariul, de ce se taie salariul ? Daca se modifica Codurile (penal, civil, administrativ, etc.) nu e bine ca se modifica. Daca nu se modifica, nu e bine, ca uite, daca se modificau, politistul ala, saracul, nu o mai mierlea. Daca nu se munceste, de ce nu se munceste ? Daca se aduc straini din afara ca sa munceasca pentru noi (pentru ca noi nu vrem), de ce se face asta ? 

 

Am devenit tara lui "daca" si a lui "de ce"...

 

Suntem exact cum ne descria Nenea Iancu la 1912. De atunci si pana in prezent, nu s-a schimbat ABSOLUT nimic....

 

E treaba lor de ce fac ceea ce fac si de ce au ales sa fie femei si nu barbati. Nu e treaba noastra, nu ne priveste, nu stim detalii legate de viata lor sau de ceea ce vor sa realizeze ele in viata, pe viitor.

 

Haideti sa revenim la recenzii !

Link spre comentariu

pt pisicut

ca pe orice site si forum primesc avertizare si bann cand deschid un subiect 

cei care incalca  regulamentul grav nu-s penalizati ..probanil cei care  sug pla moaca sunt protejati

 

asta e romania cu r !romanul isi duce la produs fica mama si nevasta ,altul vinde combinate fabrici si alte resurse...si tot asa

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

pt pisicut

ca pe orice site si forum primesc avertizare si bann cand deschid un subiect 

cei care incalca  regulamentul grav nu-s penalizati ..probanil cei care  sug pla moaca sunt protejati

 

asta e romania cu r !romanul isi duce la produs fica mama si nevasta ,altul vinde combinate fabrici si alte resurse...si tot asa

Nu te supara, dar asta nu inseamna deschiderea unui subiect, ceea ce faci tu inseamna trolling/flame si este si normal ca se penalizeaza, nu cred ca te-ai astepta sa primesti un buchet de trandafiri si laude publice !!!

Link spre comentariu

De ce punem noi romanii etichete peste etichete la orice si judecam aproape 90% din lucruri ???

 

 

pt domnul Patrick

penisul bionic n-o sa inlocuiascaa pla niciodata

sa stranga bani ca sa stea  o femeie cu el pt bani nu pt pula 

CEL MAI IMPORTANT OGRAN SEXUL E CREIERUL ~

din pacate nu exista transplant

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

pt domnul Patrick

penisul bionic n-o sa inlocuiascaa pla niciodata

sa stranga bani ca sa stea  o femeie cu el pt bani nu pt pula 

CEL MAI IMPORTANT OGRAN SEXUL E CREIERUL ~

din pacate nu exista transplant

Lasa te rog topicul in pace si nu mai fa atata galagie !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...