Sari la conținut

,,Dulce si pasionala"


Postări Recomandate

titule... vorbesti prostii frate... tipa e exact cea din poza si daca la 1,70 tipa e miniona inseamna ca eu sunt minion ;) tipa e ok, are sanii micuti rau de tot, e inalta, are cur misto, merge bine de dat in el... si pretul e unul ok. 

 Oral: 6-7 simplu concentrat pe obiect cu repetitie

 normal: 7-8 sta suport si ea cat poate, misto curul, la caprita, sta si deasupra! 

 locatie 7 apartament, mic, bloc vechi langa doroftei pub

 aspect: fatzuca 8 tazte 2  corp 8 cur 9 misto tare si bombat 

  halatul sub 100 ron ;) 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

dupa ce am sunat o boarfa de la viva care habar nu avea sa vorbeasca am sunat-o pe alexandra o fata simpla nu e ceva wow  futacu a descris-o ca fiind o fata mai de pe la tara , ca prima impresie am avut senzatia ca am reantalinit o fosta colega de liceu e o fata normala 

desriere: inaltime 1,68,creata ochi verzi -albastri buze carnoase nici slaba nici grasa corp tonifiat principalul ei atu pozitia dogy pozele sunt ale ei de la distanta asa se vede cand te apropi o vezi marita ai reactia aia awwwww ce mai pacalit.

Locatie:doroftei  pe gang apartament micut dar nu e nevoie de mai mult , patul un fel de canapea desfacuta daca esti mare sigur nu iti va place posibil sa pici din el ca futacu  daca ai 1,60 -1,65 e ok nu va fi deranjant dar nu e ce trebuie pentru un futai lung 

oral protejat: ceva simplu fara artifici foloseste si mana 

sex protejat: ea deasupra , apoi dogy aici valeu are curuletul bun bombeu asta mia placut la ea si asta e punctul ei forte

tarif 80 ron multumitor la acest pret insa grabitiva in 20 min sa terminati sa nu aveti supriza sa va zica cum ia spus lu futacu hai mai repede ca nu mai e timp

ca pret performanta si aspect  merge pt un fast fuck mai departe nu stiu 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...