Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:pe forum
  • Oras:pe forum

Hey caricatura,fosta la de evitat cand ai de gand sa spui adevarul despre mine si prietrna ta Lorena ?  Munti de sase ani familia ca ai grija de batrani dar de fapt te prostituezi ,minti la fel de mult ca si Bianca.Totusi ai o ptegatire .Rusine ,esti o perversa si este terifiant sa te privesc..O sa spun ru la Capatos mai multe detalii,poate asa afla di familia ta cu ce te ocupi..

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Tare prost te-a cacat mata .Daca ai fost atent acesta a fost unul din motivul despartirii noastre

 

Nu ti-am zis nimic de familie,de mama,nici tie nici cuiva de pe forum,indiferent daca m-am certat sau ce discutii am avut.Asa ca..sa o iau pe ma-ta in pula si sa-i trag la muie,ca proasta a fost din moment ce a avortat un terminat ca tine.
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum
  • Oras:pe forum

Nu ti-am zis nimic de familie,de mama,nici tie nici cuiva de pe forum,indiferent daca m-am certat sau ce discutii am avut.Asa ca..sa o iau pe ma-ta in pula si sa-i trag la muie,ca proasta a fost din moment ce a avortat un terminat ca tine.

Ionut ,esti penibil .Dute tare si vezi de treaba ta ,repet pierzi timpul ..vezi de mama ta si de sotia ta .Sti ce zic 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum
  • Oras:pe forum

 

DOAMNA educata, ofer masaj de relaxare la domiciliul meu domnilor manierati, mai multe detalii la telefon, cer si ofer discretie si igiena. Locuiesc singura  150 l

0727027598

 

Tot aici are si Lorena poze facute de tine ,in hainele tale ,sunt multi pe aici care au probleme cu vederea 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:nu conteaza
  • Oras:nu conteaza

@indestructibil,de ce te gandesti tu sa faci rau?

suntem in Saptamana Luminata ....cum vrei sa fie lumea mai buna,asa?cautand razbunare,prostii,fleacuri

 

 

te rog eu,incearca sa mergi mai departe ,viata are alte valente

daca ierti ,vei castiga inmiit,asculta ce-ti spun eu..

 

si eu am trecut prin sentimentele tale ,insa am depasit momentul cu ajutorul rugaciunii,cu sfatul duhovnicului....cauta sa te debarasezi de tot,de forumul asta ,de viata mizera de curvar,analizeaza-te unde ai gresit si incearca sa repari ce se poate

 

 

crede-ma ,ca pe andra nu o cunosc foarte bine,am vazut-o o data,cred insa ca nu merita sa-i faci vreun rau ,sincer..ar fi o nedreptete regretabila

 

 

te rog sa nu te superi pe mine,este doar o opinie,tu esti titularul,insa,mai gandeste-te inainte sa arunci piatra

bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:pe forum
  • Oras:pe forum

@indestructibil,de ce te gandesti tu sa faci rau?

suntem in Saptamana Luminata ....cum vrei sa fie lumea mai buna,asa?cautand razbunare,prostii,fleacuri

 

 

te rog eu,incearca sa mergi mai departe ,viata are alte valente

daca ierti ,vei castiga inmiit,asculta ce-ti spun eu..

 

si eu am trecut prin sentimentele tale ,insa am depasit momentul cu ajutorul rugaciunii,cu sfatul duhovnicului....cauta sa te debarasezi de tot,de forumul asta ,de viata mizera de curvar,analizeaza-te unde ai gresit si incearca sa repari ce se poate

 

 

crede-ma ,ca pe andra nu o cunosc foarte bine,am vazut-o o data,cred insa ca nu merita sa-i faci vreun rau ,sincer..ar fi o nedreptete regretabila

 

 

te rog sa nu te superi pe mine,este doar o opinie,tu esti titularul,insa,mai gandeste-te inainte sa arunci piatra

bafta!

Sa zicem ca ai dreptate insa aceasta femeie a facut acelasi lucru cu mine.Am vorbit cu ea de cateva ori la telefon si am rugat-o sa clarifice situatia ,a refuzat drept urmare am procedat exact asa cum i-am spus la telefon.Acum ceva timp in urma a procedat la fel in sensul ca a luat poze de la mine de pe facebook si le-a postataici si in alte locuri fara acordul meu
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum
  • Oras:pe forum

dobre de ce te-ai necajit asa pe ea?

Daca ai fost atent am spus ca o colega si prietena a Lorenei stie tot adevarul despre mine si boarfa.La ea in locatie sunt facute pozele Lorenei si cu hainele ei ,tot Andrada stie si despre taranush si multe alte lucruri .In scurt timp o sa vina cu precizari .De ce crezi ca a fugit Lorena de aici ? Pentru ca nici macar prietena ei nu mai suporta sa vada in ce hal minte ...Eu in locul tau as inchide topicul Lorenei pana la revenire daca se v-a intampla .Dupa ce Andrada o sa spuna ce stie promit sa ma fac baiat cuminte si numai scriu nimic pe topicul Lorenei .Raman activ aici ,am cateva polite de platit ..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor!

Vreau sa va precizez ca merg foarte des la aceasta doamna si nu am nimic de reproșat doar cuvinte de lauda la adresa ei ! Este o adevarata doamna in adevăratul sens al cuvântului din toate punctele de vedere, ne cunoaște de vro 3,4 ani in care cel putin o data pe săptămana ii fac o vizita dânsei.

Este o fire foarte deschisă cu care ai ce sa discuți in comparație cu multe inculte de pe acest forum, având in vedere si studile pe care le are. Doamna are in jur la 34-35 de ani cu forme remarcabile , foare foarte îngrijită păcat ca este adeptul epilatului complet , iar fi stat tare bine cu un model ceva gen milf!

 

Notele mele sunt :

Oral : 9 ( umed adânc si atenta la zonele din jur)

Normal : 10 ( geme foate frumos si natural )

Anal: 10+ ( se mulează foarte bine)

 

Mergeți cu încredere !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Salutare tuturor!

Vreau sa va precizez ca merg foarte des la aceasta doamna si nu am nimic de reproșat doar cuvinte de lauda la adresa ei ! Este o adevarata doamna in adevăratul sens al cuvântului din toate punctele de vedere, ne cunoaște de vro 3,4 ani in care cel putin o data pe săptămana ii fac o vizita dânsei.

Este o fire foarte deschisă cu care ai ce sa discuți in comparație cu multe inculte de pe acest forum, având in vedere si studile pe care le are. Doamna are in jur la 34-35 de ani cu forme remarcabile , foare foarte îngrijită păcat ca este adeptul epilatului complet , iar fi stat tare bine cu un model ceva gen milf!

 

Notele mele sunt :

Oral : 9 ( umed adânc si atenta la zonele din jur)

Normal : 10 ( geme foate frumos si natural )

Anal: 10+ ( se mulează foarte bine)

 

Mergeți cu încredere !

Daca ai facut asemenea reclama, cu siguranta mergem cu incredere...

Link spre comentariu

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

A mai fost cineva la doamna de curand ? Am incercat sa sun si are telefonul inchis .. N am mai gasit anuntul pe anuntul.ro ..

Daca vrei sa ai cosmar sau sa vezi cea mai hidoasa pocnitoare poti sa-i faci o vizita ! Femeia este suparat ca a pierdut masina ,cei de la lising sunt baieti rai .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...