Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ea este, o futeam mai mereu, acum cativa ani pe cand era pe Panait Cerna, chiar daca era asa urâta la fata, acum și-a tras un iubit, un țigan jegos si urat, iar femeie încearcă sa il întrețină, cu X6 chesti.. traesti.., i am vazut eu impreuna, omul profita de pe pizda ei, si a inceput sa se tigănească si ea rau, nu mai este ca inainte, inainte chiar daca era urâta la fata era super de Gașca, acum si a luat aliura de Cioara, pozele sunt ale ei!

Link spre comentariu
La 01.02.2020 la 21:02, new_cont_users a spus:

ea este, o futeam mai mereu, acum cativa ani pe cand era pe Panait Cerna, chiar daca era asa urâta la fata, acum și-a tras un iubit, un țigan jegos si urat, iar femeie încearcă sa il întrețină, cu X6 chesti.. traesti.., i am vazut eu impreuna, omul profita de pe pizda ei, si a inceput sa se tigănească si ea rau, nu mai este ca inainte, inainte chiar daca era urâta la fata era super de Gașca, acum si a luat aliura de Cioara, pozele sunt ale ei!

Activează și acum,am fost de câteva ori că era buna la anal și nu făcea figuri că o ai mare sau sa nu dai tare.Atunci zicea că e cu un taximetrist prost și gelos.Nu cred că e cioara de care ziceai.O să mă duc curând dacă mai face anal.

 

 

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...