Salt la continut

Prieteni Buni:

Caut colega de apartament pt companie intima

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
4 raspunsuri in acest thread

• Guests
  • Inscris la:
    --
  • Reputatie: 0
  • Postat 24 February 2018 - 06:28 PM

Si eu caut o colega ,dispusa sa lucreze de luni pana sambata intre 10 si 20. Zona Unirii. Nu percep comision,singura ta contributie va fi o parte din chirie si ceva la plata facturilor. .. asa ca - viitoarea colega ar trebui sa mai fi lucrat in stil independent. Iti trebuie telefon si cartela pt anunt..sa le ai cand incepi.  As dori sa fii o persoana selectiva,dispusa sa primesti persoane de calitate,asa fel incat sa nu periclitam discretia locatiei cu evenimente ce ar putea sa apara ca urmare a faptului ca ai primi pe oricine fara nici un filtru.

Detalii la 0748 140 321

• 0

#2 te vreau adanc

te vreau adanc

NU SUNT DE VANZARE tel 0741564387

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 1117 Postari:
    • Inscris la:
      24 February 2018

Postat 24 February 2018 - 06:35 PM

Si eu caut o colega ,dispusa sa lucreze de luni pana sambata intre 10 si 20. Zona Unirii. Nu percep comision,singura ta contributie va fi o parte din chirie si ceva la plata facturilor. .. asa ca - viitoarea colega ar trebui sa mai fi lucrat in stil independent. Iti trebuie telefon si cartela pt anunt..sa le ai cand incepi.  As dori sa fii o persoana selectiva,dispusa sa primesti persoane de calitate,asa fel incat sa nu periclitam discretia locatiei cu evenimente ce ar putea sa apara ca urmare a faptului ca ai primi pe oricine fara nici un filtru.
    Detalii la 0748 140 321

Bună sunt interesata .Vb la tel Mulțumesc

• Guests
    • Inscris la:
      --
  • Reputatie: 0
  • Postat 25 February 2018 - 12:00 AM

Bună sunt interesata .Vb la tel Mulțumesc

Ok..ma poti suna de luni dupa ora 10. Nu sunt in locatie pana atunci. Mersi.
    • 0

#4 >deepsecret<

deepsecret

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 241 Postari:
    • Inscris la:
      12 July 2015
  • Reputatie: 75

Postat 10 March 2018 - 07:00 AM

ce facem, am schimbat coperta?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 redscorpio

redscorpio

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 109 Postari:
    • Inscris la:
      21 February 2018
  • Reputatie: -10

Postat 10 August 2018 - 04:01 PM

Detalii la 0748 140 321

:rax2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi