Sari la conținut

Rebeca (Natali) 0730976639 / 0722732576


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

ai vazut tu ceva modificat in pozele mele?

la pozele tale nu am avut nimic de comentat :) dar sper sa nu gresesc, parca la un momentdat spuneati ca sunteti colege (tu cu natali) deci si prin urmare am dedus ca e posibil sa aveti aceleasi calorifere/usi :) dar totul era intr-un spirit de gluma, eu unul sunt interesat de serviciile voastre, cred ca colega ta ar fi "mai pe gusturile mele" dar as vrea sa va cunosc pe ambele :) sincer sa fiu am incercat sa dau de cateva ori de colega ta dar nu am reusit, poate ne intersectam vreodata :) si deslusim si misterul caloriferului/usii :))
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...

Lucicoooo...

 

Fatah...ka vaz ka tu iesti moi vorbariata...zile la flacai, ka ie curiosi...

 

Țîțeli celi ie naturali...dila mama natura...sau ie ku sili...sau moi rau...fotoşop ?

 

Ie ali tali...sau alu colega ???

 

:)

Link spre comentariu

Lucicoooo...

 

Fatah...ka vaz ka tu iesti moi vorbariata...zile la flacai, ka ie curiosi...

 

Țîțeli celi ie naturali...dila mama natura...sau ie ku sili...sau moi rau...fotoşop ?

 

Ie ali tali...sau alu colega ???

 

:)

pentru limba romana apasa tasta 1 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si dupe cie li spui la flacai treburili astia...zile si dak oi moi fost pila seaside aicisea ân trecut (nu di mult). Zile si dak ai un magazin preferat di țoali dila mol. Si poati li zisi si di branduri si rebranduiri.

 

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Din pacati multi nu ievita comentariili mieli !!! ;)

 

Da dak tat vaz ka ântieleji cie zik io...ia zi...coliega titoasa...Natali...o moi fost cunva la sectia "Di Ievitat" pi forumu asta ???

 

:)))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Din pacate multe fete foarte frumoase si foarte ok ca si servicii, au probleme mari pe partea de comunicare si marketing. Pentru cele interesate, voi incepe sa fac cursuri de comunicare si marketing sexual. Tarifele vor fi negociabile in functie de dimensiunile țâțelor :)))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu ie pi partea di comunicare si marketing...ie pi partea di prostiie !!!

 

Vi odata pi Nimfo...moi di mult...cind poti za zisi ka ierai mica si proasta...si o iei la muii. Moi vi odata...iara muii. Si moi vi...si moi vi...si nisiodata nu ânvieti nimica !!! Asta ie prostiie perfecta !!! Doar o proasta perfecta crede ka poati sa prosteasca !!!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

io crek la voi oglinda e d'aia ieftina si stramba cumparata din talcioc

 

parerea mea e ca mai bine dai un 7 ron pe un selfi stic

 

si dak si dupa sedinta foto cu selfi sticu tot se stramba treburile pe acolo atuncea nu exista decat 3 explicatii: una si cea mai plauzibila e ca e ceva cu poltergeist p'acolo prin casa aia si ca ar trebui sa va luati bagajele si sa va carati

a doua e ca este posibil ca voi sa faceti parte dintr-un experiment de fizica si conform teoremei relativitatii la viteza cu care vreti voi sa produceti banii in timpul dilatat de sedere se produce contractarea obiectelor din jurul vostru, observator fiind aici camera foto

si varianta trei , cu siguranta asta nu se aplica la voi, e aia ca incercati sa umblati cu fofarlica si ca le modificati voi sa pareti mai "dive" 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

http://www.reactiongifs.com/r/com.gif

 

 

 

post-172588-0-82904400-1520407032_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...