Sari la conținut

Eva :* ,dulce si manierata 0747412807


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare baieti si la multi ani😘😘. De maine seara voi fi disponibila in Cluj . Locatia va fi in park lake. Pt cei ce doresc o programare si deja am avut placerea, ii rog sa imi trimita un mesaj text sau pe whatapp la nr 0747412807 cu mentionea ca ne cunoastem si pana la ce ora ii pot deranja in cazul in care nu pot raspunde imediat.in acest fel ne va fi mai usor in a ne sincroniza ....va îmbrățișez cu drag si abea astept sa ne reintalnim 😘😘

20210103_150108.jpg

20201230_135410.jpg

20201230_135446.jpg

  • Like 7
  • Inimioara 10
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 46 minute, sweeteva a spus:

Salutare baieti si la multi ani😘😘. De maine seara voi fi disponibila in Cluj . Locatia va fi in park lake. Pt cei ce doresc o programare si deja am avut placerea, ii rog sa imi trimita un mesaj text sau pe whatapp la nr 0747412807 cu mentionea ca ne cunoastem si pana la ce ora ii pot deranja in cazul in care nu pot raspunde imediat.in acest fel ne va fi mai usor in a ne sincroniza ....va îmbrățișez cu drag si abea astept sa ne reintalnim 😘😘

20210103_150108.jpg

20201230_135410.jpg

20201230_135446.jpg

Hello, 

La multi ani!!! 

Un An Nou fericit, sanatate și multe împliniri!!! 

Frumoase poze și este rezistenta masa 🙂😉

Te pup și te aștept la Timisoara 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, blaugrana a spus:

Hello, 

La multi ani!!! 

Un An Nou fericit, sanatate și multe împliniri!!! 

Frumoase poze și este rezistenta masa 🙂😉

Te pup și te aștept la Timisoara 😘

La multi ani 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, sweeteva a spus:

Salutare baieti si la multi ani😘😘. De maine seara voi fi disponibila in Cluj . Locatia va fi in park lake. Pt cei ce doresc o programare si deja am avut placerea, ii rog sa imi trimita un mesaj text sau pe whatapp la nr 0747412807 cu mentionea ca ne cunoastem si pana la ce ora ii pot deranja in cazul in care nu pot raspunde imediat.in acest fel ne va fi mai usor in a ne sincroniza ....va îmbrățișez cu drag si abea astept sa ne reintalnim 😘😘

20210103_150108.jpg

20201230_135410.jpg

20201230_135446.jpg

La mulți ani!de când așteptam anunțul asta.

Acum mai rămâne sa vii și la noi😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, sarpex a spus:

Buna seara Draga Eva, ai ajuns la Cluj? Te- ai instalat deja? Astept raspuns, ti- am trimis un mesaj pe telefon. 

Buna , da am ajuns .am primit foarte multe mesaje si nu am reusit sa rasp la toata lumea.te rog sa imi scrii maine un mesaj in care specifici pana la ce ora de pot deranja in caz ca nu reusesc sa rasp imediat.:* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Sin City
  • Oras:Sin City

Doamne...ce femeie... sanii aceia perfecti,corpul Afroditei ce apare din spuma mari emanand senzualitate ,pielea ca matasea,o gazda perfecta.De actiunea in sine nici nu are rost sa mai spun nimic,totul la superlativ.Sincer,am fost luat un pic pe nepregatite de toata experienta asta.Doamne...ce femeie... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, damon salvatore a spus:

Doamne...ce femeie... sanii aceia perfecti,corpul Afroditei ce apare din spuma mari emanand senzualitate ,pielea ca matasea,o gazda perfecta.De actiunea in sine nici nu are rost sa mai spun nimic,totul la superlativ.Sincer,am fost luat un pic pe nepregatite de toata experienta asta.Doamne...ce femeie... 

Multumesc frumos pt cele scrise..

A fost o placere sa te intalnesc :*

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde si peste tot
  • Oras:oriunde si peste tot
On 7/21/2020 at 6:52 PM, sweeteva said:

 

post-236444-0-19310000-1595357488_thumb.jpg

post-236444-0-20056100-1595357498_thumb.jpg

Intradevar Eva draga, "in spatele usii" se ascunde una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am "vizitat", fiind printre "primii" care i-au trecut pragul, urmand evident abonament ( provoaca dependenta !!!!)

In fuctie de cat adastezi in urbe, am sa-ti trec din nou pragul :dateFATA FAINAA!!

Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 29 minute, vtepes a spus:

Intradevar Eva draga, "in spatele usii" se ascunde una dintre cele mai frumoase fete pe care le-am "vizitat", fiind printre "primii" care i-au trecut pragul, urmand evident abonament ( provoaca dependenta !!!!)

In fuctie de cat adastezi in urbe, am sa-ti trec din nou pragul :dateFATA FAINAA!!

Te pup

Astept sa te revad cu mare drag oricand doresti 😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...