Sari la conținut

Eva :* ,dulce si manierata 0747412807


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Azi am avut norocul sa-i trec pragul! Ce pot sa spun..... atmosfera a fost degajata, relaxanta, am stat de vb despe una, alta( relaxant) acesta pare a fi cuvantul potrivit! Programare facuta prin sms . Odata ajuns in ușa damezei am avut norocul sa vad o femeie frumoasa, cu " nește"" bombe" de toata frumusetea! In timpul in care am stat la socializare, a dovedit a fi gazda perfecta! ( suc, apa, tigara....) Cu toate ca am fost pregatit de acasa, am fost invitat la duș , dupa care am intrat in camera in care se desfasoara actiunea( atat de natural si firesc, parca eram cunostinte vechi, care din cand in cand ne mai " (prostim").

Oral- ok nota 9!

Np. -super! Nota 10

Gfe. -10

Tin sa precizez ca este o persoana cu care ai ce vorbi, nu teplictisesti! ( asta tine de fiecare futador in parte)! Am optat pentru o ora! Platit 300 lei/ora! Al doilea numar nefiind consumat( vina mea)!

Pe aceasta cale tin sa o salut si sa o felicit pentru promovare! Toate cele bune!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Plimbaret prin NV
  • Oras:Plimbaret prin NV

Felicitari, sanatate, spor si succese maxime !

 

Sa nu ne dezamagesti, in sensul in care sa ne privesti pe noi de sus daca ai fost urcata sus 😜

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Azi am avut norocul sa-i trec pragul! Ce pot sa spun..... atmosfera a fost degajata, relaxanta, am stat de vb despe una, alta( relaxant) acesta pare a fi cuvantul potrivit! Programare facuta prin sms . Odata ajuns in ușa damezei am avut norocul sa vad o femeie frumoasa, cu " nește"" bombe" de toata frumusetea! In timpul in care am stat la socializare, a dovedit a fi gazda perfecta! ( suc, apa, tigara....) Cu toate ca am fost pregatit de acasa, am fost invitat la duș , dupa care am intrat in camera in care se desfasoara actiunea( atat de natural si firesc, parca eram cunostinte vechi, care din cand in cand ne mai " (prostim").

Oral- ok nota 9!

Np. -super! Nota 10

Gfe. -10

Tin sa precizez ca este o persoana cu care ai ce vorbi, nu teplictisesti! ( asta tine de fiecare futador in parte)! Am optat pentru o ora! Platit 300 lei/ora! Al doilea numar nefiind consumat( vina mea)!

Pe aceasta cale tin sa o salut si sa o felicit pentru promovare! Toate cele bune!

Ms pt cuvintele scrise si sper sa ne revedem cat de curand :*
  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 4234
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Am revizitat-o pe Eva de data asta alta locatie pe Teodor Mihali vizavi de benzinaria MOL ce pot sa zic e aceeasi fata zambareata si prietenoasa cu un nivel ridicat al serviciilor, atitudine pro client si atenta la cerintele tale. Prea multe nu mai scriu ca i-am facut deja o recenzie atata ca mai primeste ceva peste notele de data trecuta asa ca o medie 9.5. Sper sa fie o prezenta permanenta in Cluj. Te pup Eva!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am revizitat-o pe Eva de data asta alta locatie pe Teodor Mihali vizavi de benzinaria MOL ce pot sa zic e aceeasi fata zambareata si prietenoasa cu un nivel ridicat al serviciilor, atitudine pro client si atenta la cerintele tale. Prea multe nu mai scriu ca i-am facut deja o recenzie atata ca mai primeste ceva peste notele de data trecuta asa ca o medie 9.5. Sper sa fie o prezenta permanenta in Cluj. Te pup Eva!

:* te astept sa revii cat mai curand posibil..:*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Color sau alb si negru ???? :*

Hi, hi, ai și simțul umorului, m-ai cucerit definitiv  :blushing2 Vino oricum, numai vino :) Oricum mi se va încețoșa privirea cand te-oi vedea pe viu ;)

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

In sfarsit niste poze care surprind mult mai bine realitatea, de obicei pozele te mai ingrasa cu 5 sau 6 kilograme.  :hihat

Nu mă mai incita și tu  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...