Sari la conținut

Eva :* ,dulce si manierata 0747412807


Postări Recomandate

Vizitator anymu_
Reputație: 0

Sincer, faci cum vrei la acelasi tarif alege alta fata. Stiu personal ca e pusa pe fast fuck! Cum crezi tu!

Eva pusă pe repede'nainte? Nu dădea Domnu să plec de la ea

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) sa mori tu? e greu cu concurenta asa-i? futut-va-n gura de pescoi imputiti! sau curve penale speriate de concurenta!

Sincer, faci cum vrei la acelasi tarif alege alta fata. Stiu personal ca e pusa pe fast fuck! Cum crezi tu!

Link spre comentariu
Vizitator anymu_
Reputație: 0

Eva, draga mea, lasă-l în amaru lui:)))) vorba sogorului @maximusm75, ceva peștișor de pe Bega, și așa am auzit tot felul de povesti de pe acolo.

Btw, mi s-a stricat râșnita, ce facem? Ajungi în Cluj înaintea băieților de la service?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Eva, draga mea, lasă-l în amaru lui:)))) vorba sogorului @maximusm75, ceva peștișor de pe Bega, și așa am auzit tot felul de povesti de pe acolo.

Btw, mi s-a stricat râșnita, ce facem? Ajungi în Cluj înaintea băieților de la service?

Vezi ca Eva a promis ca vine si la Oradea. Asa ca mai bine cumpara-ti o rasnita noua. :)))(
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Eva, draga mea, lasă-l în amaru lui:)))) vorba sogorului @maximusm75, ceva peștișor de pe Bega, și așa am auzit tot felul de povesti de pe acolo.

Btw, mi s-a stricat râșnita, ce facem? Ajungi în Cluj înaintea băieților de la service?

:)))) maine seara ajung ..de poimaine dimineata te astept la o cafea :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...