Sari la conținut

Eva :* ,dulce si manierata 0747412807


Postări Recomandate

In aceasta seara am avut placerea sa o cunosc pe Eva. A foat o întâlnire de nota10 păcat ca ce e frumos trece repede. Abia aștept sa o vizitez din nou o fata foarte frumoasa zambareata comunicativa și deschisă . Recomand este o fata care știe sa te faca sa te simți bine de cum ai intrat la ea pe ușa. De acțiune nu mai zic nimic nota 10 pe linie . Te pup și abia aștept sa te văd al tău “futacios “ cum îmi spuneai tu 🤗😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
1 oră în urmă, bogdy199 a spus:

In aceasta seara am avut placerea sa o cunosc pe Eva. A foat o întâlnire de nota10 păcat ca ce e frumos trece repede. Abia aștept sa o vizitez din nou o fata foarte frumoasa zambareata comunicativa și deschisă . Recomand este o fata care știe sa te faca sa te simți bine de cum ai intrat la ea pe ușa. De acțiune nu mai zic nimic nota 10 pe linie . Te pup și abia aștept sa te văd al tău “futacios “ cum îmi spuneai tu 🤗😘😘😘

Multumesc pt cele scrise, sper sa ne revedem curând 😘😘😁

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo

Vizitat domnisoara si sunt intr-o mare dilema.

Sa fiu egoist si sa spun ca nu merita nicio vizita si sa o "pastrez" doar pentru mine, este riscant ca poate nu mai vine in Cluj. 

Sa spun adevarul si sa recunosc ca este o femeie minunata din toate punctele de vedere, iarasi este riscant ca poate se imbulzesc toti si nu mai are timp pentru mine.

Si totusi, timpul petrecut cu  Eva este o experienta minunata care merita traita macar odata in viata. Cu siguranta o sa ne mai vedem.

Pupici. Ne vedem in Dubai 😚

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 29 minute, ioda69 a spus:

Vizitat domnisoara si sunt intr-o mare dilema.

Sa fiu egoist si sa spun ca nu merita nicio vizita si sa o "pastrez" doar pentru mine, este riscant ca poate nu mai vine in Cluj. 

Sa spun adevarul si sa recunosc ca este o femeie minunata din toate punctele de vedere, iarasi este riscant ca poate se imbulzesc toti si nu mai are timp pentru mine.

Si totusi, timpul petrecut cu  Eva este o experienta minunata care merita traita macar odata in viata. Cu siguranta o sa ne mai vedem.

Pupici. Ne vedem in Dubai 😚

Multumesc pt cuvintele frumoase scrise la adresa mea si imi doresc sa ne revedem cat mai curand .

A fost o placere sa te intalnesc 😘😘

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...