Sari la conținut

Eva :* ,dulce si manierata 0747412807


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

SALUT.. :hug1 :hug1 :hug1 :girly .Te astept sa ne cunoastem. ..... dulce si manierata disponibila pentru momentele tale te relax..Cer si ofer discretie si igiena maxima....

 

200/30min_ oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

_normal protejat

_69,sarutari ,atingeri ,mici fantenzii,diferite pozitii;dus etc

_ :no2 nu fac sex anal indiferent de suma.

 

350/1h_oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

_normal protejat

_69,sarutari ,atingeri ,mici fantenzii,diferite pozitii;dus etc

_ :no2 nu fac sex anal indiferent de suma.

.... Daca doresti sa faci o programare imi poti scrie un mesaj la nr de tel sau pe whatsApp 0747412807

 

Pozele imi apartin in totalitate sunt recente si reale (confirm cu fata :)))))) ) :laugh2 :laugh2

Domnisoarele sau domnisorii care doresc sa imi fure pozele ii sfatuesc sa nu o faca.... :no2 :no2...

 

Va astept cu drag.

post-236444-0-79041200-1528212209_thumb.jpg

post-236444-0-84016200-1528212225_thumb.jpg

post-236444-0-63328600-1528212251_thumb.jpg

post-236444-0-55271100-1528212268_thumb.jpg

post-236444-0-76528500-1528212279_thumb.jpg

  • Like 23
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

SALUT.. :hug1 :hug1   :hug1  :girly .Te astept sa ne cunoastem. .Ma vei gasi de marti seara(27.02.2018) in Cluj.... dulce si manierata disponibila pentru momentele tale te relax..Cer si ofer discretie si igiena maxima....

 

200/30min_ oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

                 _normal protejat

                 _69,sarutari ,atingeri ,mici fantenzii,diferite pozitii;dus etc

                 _ :no2 nu fac sex anal indiferent de suma.

 

300/1h_oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

                 _normal protejat

                 _69,sarutari ,atingeri ,mici fantenzii,diferite pozitii;dus etc

                _  :no2 nu fac sex anal indiferent de suma.

Cu numarul de tel si adresa exacta voi reveni marti....pana atunci daca doresti sa faci o programare imi poti scrie un mesaj pe whatsApp 0039/3200483489

Pozele imi apartin in totalitate sunt recente si reale    (confirm  cu fata :))))))  ) :laugh2  :laugh2

Domnisoarele sau domnisorii care doresc sa imi fure pozele ii sfatuesc sa nu o faca.... :no2  :no2...

 

             Va astept cu drag.

esti o simpatica! ce varsta ai? si cam cat stai prin Cluj? :kiss3  :kiss3  :kiss3  :boob  :iagree

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Padure
  • Oras:Padure

SALUT.. :hug1 :hug1   :hug1  :girly .Te astept sa ne cunoastem. .Ma vei gasi de marti seara(27.02.2018) in Cluj.... dulce si manierata disponibila pentru momentele tale te relax..Cer si ofer discretie si igiena maxima....

 

200/30min_ oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

                 _normal protejat

                 _69,sarutari ,atingeri ,mici fantenzii,diferite pozitii;dus etc

                 _ :no2 nu fac sex anal indiferent de suma.

 

300/1h_oral protejat/neprotejat (in functie de igiena)

                 _normal protejat

                 _69,sarutari ,atingeri ,mici fantenzii,diferite pozitii;dus etc

                _  :no2 nu fac sex anal indiferent de suma.

Cu numarul de tel si adresa exacta voi reveni marti....pana atunci daca doresti sa faci o programare imi poti scrie un mesaj pe whatsApp 0039/3200483489

Pozele imi apartin in totalitate sunt recente si reale    (confirm  cu fata :))))))  ) :laugh2  :laugh2

Domnisoarele sau domnisorii care doresc sa imi fure pozele ii sfatuesc sa nu o faca.... :no2  :no2...

 

             Va astept cu drag.

Daca pozele sunt reale meriti mult mai mult decat 300/ora. Pretul si aspectul imi spun ca pozele sunt false.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Tot o dati in stanga dreapta pentru mine e simplu la faze din astea daca ma duc la dsoara si corespunde cu pozele postate raman daca nu nu si nu e cu suparare pentru nimeni preturile sunt arhisuficiente pentru inceput la CLuj nu mai tot comentati pe langa subiect

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

de acord cu tine . :kiss3

 

Tot o dati in stanga dreapta pentru mine e simplu la faze din astea daca ma duc la dsoara si corespunde cu pozele postate raman daca nu nu si nu e cu suparare pentru nimeni preturile sunt arhisuficiente pentru inceput la CLuj nu mai tot comentati pe langa subiect

Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

dragul meu nu pot sa fac altceva decat sa te contranzic....te astept de marti seara sa te convigi ca ai sa gasesti ce vezi in poze....si atungi poti sa imi faci si un cadou in plus daca tariful e prea mic :kiss3  :kiss3

Nu e mic tariful e ok pentru Cluj apropo iti sta bine si carliontata. Ai activat in Italia? Fk faci? Cim? Cof?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...