Sari la conținut

0799633655 diana


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am reusit si eu sa ajung la Diana acum 1 saptamana. Am facut programare prin telefon care a fost respectata de data asta. Locatia este usor de gasit, apartamentul destul de curat. Am fost intampinat de Diana intr-o rochita, invitat la dus, apoi in camera de tragere, decartat banii, servit cu o cola la sticla. Am stat putin de vorba si apoi am trecut la treaba. Primul numar a durat destul de putin, eram cam statut si dupa vreo 10 minute de oral cu incercari de deep am finalizat in gurita ei.

Dupa o igienizare rapida si cateva povesti la o tigara am inceput numarul 2 tot cu un oral destul de placut apoi am montat prezervativul si am incercat si normalul. Am inceput cu lady on top, apoi misionar si doggy unde am si finalizat. Igienizat, schimbat cateva vorbe si decolat.

 

Diana este un pic plinuta, dar pentru amatorii de genul este foarte ok. Sanii mari, fundul rotund, destul de sociabila si incearca sa se faca placuta. Cred ca ar fi mai bine sa lucreze singura, pe durata sederii mele a mai venit un client pe care il auzeam vorbind cu o colega in bucatarie, nu m-a deranjat dar fiind geamul de la balcon deschis, aveam impresia ca sunt langa mine :D .

 

Locatie: 9

Aspect: 8 - daca ar merge la sala si ar lucra un pic ar fi minunata

Oral: 8 destul de bun cu tentative de deep si la finalizare a mai stat 1-2 min conectata pana a strans tot

Normal: 8 - geme... nu stiu daca de placere sau fals, dar nu exagereaza si accepta orice pozitie.

Tarif: 150 ron/h destul de ok pretul pentru servicii si atitudine

 

Pentru pasionatii de fete plinute eu zic ca merita incercata odata.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator ionutv081
Reputație: 0

pacat ca te muti,faceam cinci minute pana la tine

. Ai vrea sa fi și scrumbia fetei astwia?? Dute liniștită pe doeobanti o să ai mai mult succes daca nu mai mai eati langa acest peomovator
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...