Sari la conținut

0799633655 diana


Postări Recomandate

Descriere anunţ
 
Diana, noua in zona,

visele tale pot deveni realitate, doar alaturi de mine poti sa te bucuri de un masaj foarte bine executat, zona Stefan cel Mare langa metrou, singura in locatie, poze reale

Detalii suplimentare
 
80 ron / 30 min 150 ron/1 ora 
 
Descriere anunţ
 
Diana, noua in zona,

visele tale pot deveni realitate, doar alaturi de mine poti sa te bucuri de un masaj foarte bine executat, zona Stefan cel Mare langa metrou, singura in locatie, poze reale

Detalii suplimentare
 
80 ron / 30 min 150 ron/1 ora

 

post-2-0-59102800-1523894962_thumb.jpg

post-2-0-79482500-1523894964_thumb.jpg

post-2-0-76670200-1523894965_thumb.jpg

post-2-0-21484400-1523894967_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Stimati confrati,

 

Fost-am eu la faptura de la  numarul de telefon din titlu. Locatia este pe Stefan cel Mare intersectie cu Lizeanu, trebuie sa intri pe un gang inainte de hotel Lina.

Ceea ce pot spune este ca pozele o avantajeaza imens. La fata nu exceleaza, iar la corp se vede ca vine dupa o nastere, are burta si sanii lasati grav. Ca si atitudine este ok adica poti purta o convesatie cu ea. Ca si servicii oral protejat sau neprotejat si normal protejat, 80 finalizarea 150 ora.

Ce merita mentionat este ca desi avea apa calda oprita din cauza Radet-ului, fata cand am ajuns eu isi incalzea o oala cu apa sa se spele, ceea ce a si facut si inainte si dupa, asta e un punct in plus avand in vedere ca unele nu se spala nici cand au apa calda.

Oral nepro- 6 mecanic si fara implicatie

Normal-6 o singura pozitie ( capra) . In pozitia asta arata destul de bine fundul

GFE-7

Igiena-9 era cam neepilata la pasa de ceva timp, dar nu am simtit mirosuri

Aspect-6 ( din pozitia capra arata mai bine decat din fata)

 

Halat-80 ron

 

De recomandat, eu nu.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Eu te cred te inteleg dar oare ce altceva nu ti a convenit de ai lasat un asemenea comment ? Daca am facut o singura pozitie asta inseamna ca acest lucru l ai dorit tu.... si cu epilatul la fel ma epilez cu ceara nu pot sa mi iau pielea de pe mine la 2 sapt ...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu personal  am fost in locatia unde statea inainte Diana la statia de metrou Stefan cel mare .

Diana chiar mi-a placut cum aratai in rochita aceia visinie . 

 Mi-a placut ca eraifoarte vorbareata.  Ai fost o companie foarte placuta .

 Mi-ar place  mult sa mai  vin pe la tine .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...