Sari la conținut

0799633655 diana


Postări Recomandate

Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Atunci ne vedem luni . Stau pana la ora 20 te pup 😘😘😘😇😇😇😘😘😘😘

Link spre comentariu

Multumesc de intrebare totul este sub control si nu mai exista haos ideea este ca saptamana trecuta a fost cam grea pt mine si a trebuit sa gasesc inlocuitor dar se pare ca am dat gres ... asta e va poop dulce si asa cum sunt eu plina de celulita pe burta dupa spusele unor dragi vizitatori tot respect pe toata lumea...

Sa inteleg ca deja stai singura? Sau ti-ai gasit alte colege, care ar trebui sa fie mai de treaba?

Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Am ramas doar cu maya in locatie dar oricum sapt viitoare ne mutam . Pastrez oricum nr de telefon si am sa postez atunci cand ma mut si alte poze si locatia unde este exact . Va pup 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi cer scuze dragul meu dar eu nici macar nu mai eram vineri la ora 16 in locatie probabil ti a raspuns colega mea. Nu mi sta in fire sa nu mi respect programarile.. dar in fine fiecare are dreptul sa creada si sa faca ce vrea .. te pup si daca vrei sa vii pe la mine suna ma programul meu de obicei incepe la 10 jumate

Ok... mai bagam o fisa :)

 

O sa fac o programare sa vedem cum sta treaba, sper sa nu am iar "surprize" ca data trecuta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...