Sari la conținut

0799633655 diana


Postări Recomandate

Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

La fel ca si inainte nu s a schimbat nimic dar daca tot vrei sa afli de ce nu treci tu pe la mine ? Poop

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La fel ca si inainte nu s a schimbat nimic dar daca tot vrei sa afli de ce nu treci tu pe la mine ? Poop

 

Ok. SUPER. Mă bucur să aud asta.

MERSI frumos.

Ar mai fi o rugăminte. O poză de actualitate există cumva? Sau poți încărca aici ceva nou?

Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Sincer m am tot gandit la treaba asta cu pozele as vrea sa fac unele profesionale dar din pacate nu prea gasesc persoane serioase asa ca am sa o las din nou pe colega mea sa ma fotografieze. Pozele noi or sa apara de maine . Pooop

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sincer m am tot gandit la treaba asta cu pozele as vrea sa fac unele profesionale dar din pacate nu prea gasesc persoane serioase asa ca am sa o las din nou pe colega mea sa ma fotografieze. Pozele noi or sa apara de maine . Pooop

Mersi frumos.

Nu e neapărat nevoie de poze profi.

Dacă ai niste poze făcute cu telefonul, să mai vedem cum arăți, la fund, la sâni, e perfect

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sincer m am tot gandit la treaba asta cu pozele as vrea sa fac unele profesionale dar din pacate nu prea gasesc persoane serioase asa ca am sa o las din nou pe colega mea sa ma fotografieze. Pozele noi or sa apara de maine . Pooop

Deci, aștept pozele cu nerăbdare, și mă pun în mișcare spre tine 😂

Link spre comentariu
Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Buna tin sa va anunt ca am schimbat locatia si preturile . De azi ma gasiti pe calea victoriei intersectie cu amzei preturile sunt de 100 de lei jumatate de ora sau 200 de lei ora . Va pup si va astept.😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
Diana, noua in zona,

visele tale pot deveni realitate doar alaturi de mine vino sa gusti din fructul oprit. Masaj de calitate facut cu pasiune zona Lizeanu Obor Stefan cel Mare.

 

Telefon:0739367379

Preț: 80 lei

 

https://stor216640541.anuntul.ro/media/foto/imgs/2019/5/30/216640541.jpg  https://stor216640541.anuntul.ro/media/foto/imgs/2019/5/30/216640551.jpg

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator dianalizeanu
Reputație: 0

Nu lucrez duminica doar de luni pana vineri de la 10 jumatate la 19 cel tarziu 20 si apropo m am mutat inapoi in lizeanu . Va pup si va astept

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...