Sari la conținut

0752358863


paulpop

Postări Recomandate

Si sa stii ca eu sunt curva nu sunt excorta si asa ca nu te mai da lovit ca e exorta curva tarfa.ca pana la urma toate sunt in aceasi bransa care tooate fac aceasi meserie.asa ca masoarati cuvintele cum vb.ca sa iti mai zic ceva .cum zicea cealalta ca daca eram in colo si vb asa eram data afara😂😂😂lasama sa te contrazic ca daca erai inafara si ma faceai curva sau cum vrei tu domnule deatept.faceai puscarie ptr.treaba asta.hai pa limba si literatura romana .si lasama pe mine sa fiu curva prosta ptr ca nu te intrec in prostime pe tine.si nustiu care dintre noi este mai prost.tu care te bagi sau eu care iti raspund.te las incontinuare sa gandesti ca deja mam plictisit sa mai bag aceleasi specii in seama.hai sa aveti inca o zi minunata .am foarte multa treaba .eu trebuie sa fac bani .altii nau decat sa mai comenteze.mai schimbativa adresa si numele dupa care va dau replica.paaaaaa

  • Minus 1
Link spre comentariu

Mai besitule telf meu este deschis fraier ambulant dar am fost mai desteapta ca tine si te am dat pe casuta vocala.mai invata sa tastez telf mai performante in care cei care fac recenzii sunt blocati.asta ptr.ca ai fost unul dintre clienti care ai fost dat cu jet de la distanta.fututi mortii tai de ambulant.vezi cum vb de morti mai tarane care esti incompetent.dejaiz pula bleaga.asta daca ai telf de ultima generatie.si stai tu linistit ca o sa ajungi la mine ca o sa te scot acuma de pe rspins.si o sa stiu care e nr tau rasule care esti.si o sa si postez nr tau aici asa ca sa fii mai cautat😂😂😂😂

Link spre comentariu

Iti dau asa un sfat ca sa ajungi la mine nu devenii insistent ca ai sa cazi in groapa.si in aldoilea loc.locatie ptr voi nu am ptr ca nu ma cunoasteti dar cu siguranta o sa devii un client.sau mai bn o zdreamta care o sa ma ratezi la comentarii.am multa scoala fata de voi asa ca desteaptate inainte de a face un comentariu.locatiile se mai pot schimba.dar iti zic si specific nr nu mil schimb ptr prosti ca tine

Link spre comentariu

Deja sunt vedeta pe forum va multumesc tuturor care ati scris recenzii.inca ceva scumpilor.ati facut vreodata pshihologie inversa?daca nu ati observat tot ce va scriu .e sa va scot tarata din cap fraierilor ca creier nu aveti.si deja nr meu are cele mai multe recenzii.cine ajunge de 50 deja e cea mai tare.astept in continuare sa dati like😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

Si inca un comentariul ptr ina .fetita mea comentez la orice ora vreu si cum vreau .asta ptr ca nam nevoie asa mult de bani ptr ca nam peste.ca tine draga mea si daca vrei sa faci bani dute la poieni fetito ca deja tiai facut singura recenzie .tot o dai ca nai peste.mai bn zii la pestele tau sa nu mai stea pe la coltul blocului in timp ce tio tragi tu fetito.ai inteles.si invata sa crii un subiect cum trebuie tu deja de la o chestie ai ajuns la alta dandute de gol ca chiar ai peste.si mie mila de tine lasa ca vine baron nu te teme ca o sa io sugi si lui.inca o poveste cand nu te simti cu ceva si doresti sa vina clientii la tine ar fi bn sa nu te mai bagi in discutii care nu iti apartin..asa un sfat de la curva la proasta inculta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...