Sari la conținut

Yren 0790318238 -Vizita In Oradea


yren23

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Stii ceva ce noi nu stim?

Am rasfoit topicul ei din cj dar nu am vazut cum ca ar oferi anal...

Nu face anal, în rest e ce trebuie :)
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

mai da cu matura printre mesaje ca nu putem sa ne facem programare din cauza ca ti-e plin inboxu`

Si eu am observat ca îi este plina mesageria asa ca am sunat-o si am avut norocul sa o și prind. :)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deoarece nu am găsit o locație corespunzătoare ,sunt nevoită sa îmi aman vizita.

Pfffff. Se vede ca nicicum nu se aliniaza astrele ca sa te intalnesc. :(
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Deoarece nu am găsit o locație corespunzătoare ,sunt nevoită sa îmi aman vizita.

Yren draga. Pe Grigore Moisil e foarte ok. Am vazut anuntul si pe olx,apartament cu 1 sau 2 camere in regim hotelier. Chiar foarte faine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Ma gandeam cum sa o pedepsim pentru intarzieri.

Crema din aia mica chinezeasca pt reume. Am vrut odata anal de la o pustoaica si cum n-avem nici unul gel sau vaselina. fatuca a gasit in baie o cutiuta de crema din aia. Si-a bagat un varf de deget in fund, dupa care spre marea mea mirare a reusit sa urle vreo 10 min in continuu. Analul n-a mai avut loc, dar dupa vreo ora de ras cu lacrimi am consolat-o cu un misionar de zile mari.

  • Like 6
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Crema din aia mica chinezeasca pt reume. Am vrut odata anal de la o pustoaica si cum n-avem nici unul gel sau vaselina. fatuca a gasit in baie o cutiuta de crema din aia. Si-a bagat un varf de deget in fund, dupa care spre marea mea mirare a reusit sa urle vreo 10 min in continuu. Analul n-a mai avut loc, dar dupa vreo ora de ras cu lacrimi am consolat-o cu un misionar de zile mari.

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp  :clapp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...