Sari la conținut

Prea multe femei?!!!


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sa-ti spuna cum iti place? Ok. Alte nemultumiri mai ai pe langa faptul ca nu stii ce vrei?

Nu, nu-mi plac poreclele si nici ca iubiții să mă numească in toate felurile, in semn de afectiune. Faptul ca am acceptat de la fratele meu porecle se datoreaza unei situatii unice pentru mine...a trebuit sa dau bătaie unui băiat la grădiniță pentru că il luase pe fratele meu la bătaie tot din cauza poreclelor. Baiatul acela imi tot spusese sa il opresc pe fratele meu pentru ca-l enerveaza... A fost singura dată in viața mea cand am batut un băiat!
  • Like 9
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ce e de râs? Dezaprob faptul ca Amada face pe psiholoaga si am zis sa i-o dau asa ușurel...

  • Like 12
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu, nu-mi plac poreclele si nici ca iubiții să mă numească in toate felurile, in semn de afectiune. Faptul ca am acceptat de la fratele meu porecle se datoreaza unei situatii unice pentru mine...a trebuit sa dau bătaie unui băiat la grădiniță pentru că il luase pe fratele meu la bătaie tot din cauza poreclelor. Baiatul acela imi tot spusese sa il opresc pe fratele meu pentru ca-l enerveaza... A fost singura dată in viața mea cand am batut un băiat!

 

Pfff, m-ai asociat cu amintirea asta. Pot sa-ti spu  cum iti place sau sunt ftarele rau ca asa vrei? PLM!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pfff, m-ai asociat cu amintirea asta. Pot sa-ti spu  cum iti place sau sunt ftarele rau ca asa vrei? PLM!

😅😛 La ora aceasta facem asemenea glume...

  • Like 15
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La ora aceasta facem asemenea glume...

 

La ora asta iti stateau "glumele" in gat? :)

Cand te vezi in realitate, o dai in fantasme... Nu ma enerva si tu azi, ca unuia i-am promis deja pentru ca uita cand minte...

 

Peseu: Aratai beton cand te-am cunoscut, in pozele alea.... Bleah! Sa mai si platesc?! Te erodezi se pare de atata placere...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 
  Bai tusea si junghiul, miss hepatita si miss balaceanca, de ce sunteti voi nesimtite, eu nu v-am facut niciodata niciun pretz pe pizde, sunt ale voastre si puteti sa faceti ce vreti cu ele, din partea mea puteti si sa va cacati pe ele, pentru ca nu ma interesati nici fizic, ca sa vin si sa va fut pe o punguta de pufarine, si nici mental ca s-o dau in amor cu voi.
   Voi, repet, de ce trebuie sa fiti nesimtite si sa va cacati in placerea mea, dandu-mi tot felul de sfaturi absurde, ca bani, ca zgarcit, ca plm, cand am zis clar de atatea ori si de atatia ani ca nu sunt interesat si nu ma intereseaza parerea prostituatelor de taraba in aspectul asta, al relationarii si a vietii mele sexuale ?
 De ce sunteti muiste si la figurat, ca la propriu deja va stie toata lumea ca sunteti, si tot imi rastalmaciti cuvintele, tragand-o ca babele infipte-n gard cu suta aia de coco, cand am spus/scris clar acolo, aia este doar un bonus, in primul rand contand compatibilitatea fizico-mentala, si cunoasterea cat de cat a partenerului. 
 Inca imi permit sa ma fut  doar cu femei care ma stimuleaza fizic sau psihic cumva, ca pe vrajeala, ca pe bani, ca pe plm,  nu am ajuns inca arunc cu banii in aratari scapate din pesteri/coada vacii ori esuate pe malul marii, ce-ti omoara pula instant cu simpla prezenta, pe care nici moca nu le-as fute.
  Aveti macar bun simtul si nu mai vorbiti de sentimente, vrajeala si lugu-lugu, atata timp cat aveti alarma, contor si cronometru pus la kizde, asta ma seaca la voi.
  Curvele imi plac, se fut cu cine vor ele, voi nu sunteti curve, voi sunteti doar niste banale prostituate de taraba ce se fut pe o punga de pufarine cu primul bosketar ce le viziteaza, inca ma mai respect, ca sa ajug sa fut cu bosketarii la gramada.  :hihat

 

 

 

vullpea care n-ajunge la struguri zice ca sunt acrii...cunoastem stai chill

 

atunci ce cauti pe site-ul prostituatelor de taraba...?..daca iti doresti femei normale...e retorica..nu te obosi sa raspunzi 

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

vullpea care n-ajunge la struguri zice ca sunt acrii...cunoastem stai chill

 

atunci ce cauti pe site-ul prostituatelor de taraba...?..daca iti doresti femei normale...e retorica..nu te obosi sa raspunzi 

 

Are si el dreptate intr-un fel, in sensul ca voi nu prea sunteti curve, mult mai curve sunt asa zisele femei normale decat sunteti voi. Acolo sa vezi curvasarie, ca la voi treaba e simpla, e pe bani, la asa zisele femei "normale" curvasaria e pe viata.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

vullpea care n-ajunge la struguri zice ca sunt acrii...cunoastem stai chill

 

atunci ce cauti pe site-ul prostituatelor de taraba...?..daca iti doresti femei normale...e retorica..nu te obosi sa raspunzi

 

Are si el dreptate intr-un fel, in sensul ca voi nu prea sunteti curve, mult mai curve sunt asa zisele femei normale decat sunteti voi. Acolo sa vezi curvasarie, ca la voi treaba e simpla, e pe bani, la asa zisele femei "normale" curvasaria e pe viata.

Măi, degeaba...

V-ship îsi dă fără rost aere si face pe maimuța nervoasă în fața mea si încep să realizez că sinceritatea prostului este dezarmantă, iar in acest caz tind sa-i dau dreptate mai mult acestei domnisoare enervată de faptul că băieții de leagă de ea...

post-143417-0-38818600-1519921877_thumb.png

Se observa in discursul plin de turbare al lui v-ship ca isi pierde umanul...însă prostul are sansa ignoranței! Nu incerc să validez vreo rațiune, dar...chiar dacă selectez persoanele cu care imi petrec acel putin timp rezervat întâlnirilor, uneori simt o usurare când dau de simplitatea unui prost. E asa de relaxat in simplitatea sa...încât calmul meu il simt atunci virtute si mă bucur de recunoasterea ca-l am...pentru ca in gândurile mele uneori simt ca nimic nu e prea inteligent si nimic din exterior nu ma mai satisface in această privință. ÃŽnsă culmea e, că tocmai prostul mă salvează in mod neasteptat, intr-o clipă! 😆

E clar ca v-ship are un mare gol in el, dar se ia de alții pentru sa si-l umple...in loc sa-si clarifice ce anume cu exactitate ii stă pe cap si ii acoperă viziunea.

  • Like 17
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

E clar ca v-ship are un mare gol in el, dar se ia de alții pentru sa si-l umple...in loc sa-si clarifice ce anume cu exactitate ii stă pe cap si ii acoperă viziunea.

 

E clar ca are o ura viscerala  fata de voi, dar nu stiu de ce pt ca eu va iubesc.

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

panaramele n-ar fi..daca n-ar fi si labarii incapabili de a-si face o relatie fireasca bazata pe atractie reciproca...sau bolnavii cu fantezii in afara firescului,firesc  despre care vorbesti. Pana sa jignesti femeile,,uita-te la barbatii din jurul tau..la prieteni..cunostinte si rude. La barbatii de casa cu nevasta..respectabili in lume..dar care vin la panarame sa fie umiliti si sa li se bage "strap-oane" in cur..ca altfel nu li se scoala cureaua ce le atarna si pe care o numesc pe nedrept pula...femeile ..astea de taraba s-au desteptat si au zis sa profite un pic de situatie pentru ca se poate..si sa se bucure macar de banutii aia de pufuleti ..pe care si-i cumpara de la "mol"..daca de barbatia lor nu se pot bucura pentru ca nu o detin.

 

Panaramele de taraba au aparut ca nevoie a incapacitatilor unor purtatori ilegali de pula..cum le zici tu..pula cu care n-au ce face pt ca le este creierul bolnav...iar site-ul asta este doar o piata in care lumea isi poate pune taraba..iar musterii vin sa "cerceteze" "marfa"...asa ca...NU MAI STRIGA DUPA FEMEI NORMALE PE ACEST SITE...pt ca nu sunt de gasit aici..femeile normale...asa ca si tu daca erai un barbat normal..nu erai aici..asa ca nu te mai plange si nu te mai erija in ce nu esti. Scopuri egoiste si meschine ne aduc pe toti aici pe site..voi barbatii cautati ce nu aveti in viata personala..si daca se poate cat mai ieftin..iar noi ..femeile..profitam de pe urma incapacitatilor unora....ne complacem tacit toti si ne scaldam ca porcii in aceasta mocirla si dupa aia strigam ca suntem murdari. :)

Aici tin sa te contazic...panaramele au aparut cu oferta si apoi cei care sa le futa....e o diferenta !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Aici tin sa te contazic...panaramele au aparut cu oferta si apoi cei care sa le futa....e o diferenta !!!

Hum... de obicei cererea duce la apariția ofertei!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...