Sari la conținut

TOP:Alege plăcerea.........0748967503


Postări Recomandate

Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

In trecere prin Iași am ajuns la domnișoara ,numai cuvinte de lauda ,mi a placut ,multumesc

Invata sa scrii o recenzie conform regulamentului !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov central.
  • Oras:Brasov central.

buna dimineata. Multumesc, celor care m-au vizitat si imi cer scuze la persoanele care nu am raspuns( cu siguranta eram ocupata).Gata cu vizita mea la iasi...sper sa ne revedem curand. va pup

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bine v-am găsit sau mai bine zis bine v-am regăsit,stimate și stimați colegi de suferință de pe "forumul plăcerilor sau neplăcerilor, împlinirilor sau neîmplinirile,a certurilor sau împăcărilor,aici unde totul este posibil dar în aceași măsură și imposibil.

Profitând de faptul că Alina și-a prelungit cu o zi șederea în Iași (de obicei stă două zile),aseară am vizitat-o din nou.

Aceeași fată frumoasă,gingașă,tot timpul cu zâmbetul pe buze, ospitalieră și atentă cu cel care îi calcă pragul, aceleași servicii de calitate. Ce să mai lungim vorba o fată de nota zece.

Aseară mi-a atras atenția discuție purtată de Alina cu un potențial client. Cunoscându-ne de foarte mult timp,eu îi permit ca în partea de început și de sfârșit a întâlnirii noastre să răspundă la telefon.Alina de obicei și în prezența mea evită să răspundă la telefon. Spre finalul întrevederii sună telef

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am dat-o în bară iarăși. Scriu de pe telefon și din greșeală am postat jumătate de recenzie. Revin și cu partea a doua.

  • Like 8

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Partea a doua:......Spre finalul întrevederii sună telefonul. Eu iau mobilul de pe masă și i-l dau pentru a răspunde. Sunase un domn cu care vorbise,cu ceva timp în urmă și pe care îl rugase să revină mai târziu pentru a stabili o programare. Rar se întâmplă ca Alina să primească pe cineva în momentul când a sunat. Clientul obișnuit de foarte multe fete din Iași cu lozinca "primul venit-primul servit" s-a și deplasat spre locația Alinei în speranța că v-a fi primit primul.A urmat o convorbire,fără exagerare de 15-20min,timp în care fata,cu calm, binevoitoare,cerându-și și scuze pentru neînțelegere,a încercat,în mare parte a și reușit, să-l convingă de buna ei intenție. M-a uimit calmul și perseverența ei în rezolvarea unei probleme mai delicată și de a nu avea o persoană nemulțumită și totodată de a o trasfoma într-un potențial client.

Dacă ar fi să dau note aș repeta pe cele din recenzia anterioară.

 

P.S.:Alina nu răspunde la telefon când are client,nu revine cu apel sau SMS la apelurile pierdute de la persoane necunoscute și cu mare atenție la clienții vechi și nu în ultimul rând lucrează,90%, pe bază de programări.

 

Să aveți spor în toate!

  • Like 9

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@ina inna,ai fost și rămâi o fată deosebită.

Să ai spor în toate!

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

No,că nu mă pot abține!

Sper să nu fiu aspru criticat sau mai rău să aud pe unii colegi( mai ales pe "cititori"eram să spun în stele, corect:printre rânduri ) cântând "din Oceanu Pacific a ieșit un pește mic......."și pe alții,de prin colțuri strigând,mai încet sau mai tare:Biiissss!

Vinovatul principal nu sunt eu,vă spun cu mâna pe inimă,este Alina (ina inna).

Am vizitat-o și de data aceasta de două ori.

Aseară îi solicit a doua programare dar cu dorința expresă de a beneficia de un răsfăț,așa cum eram obișnuit când lucra pe Splai Mal Drept.

Alina a înțeles din prima că este vorba de un masaj erotic. Eu o consider o bună profesionistă. Fetele de la saloanele de masaj din Iași sunt mult in urma ei,și mai ales că e la pachet cu oral și normal de excepție.

După o "bârfă"destul de consistentă merg la baie pentru igienizarea de rigoare(aveam ceva timp de la ultima vizită la baie).Alina mă aștepta în "atelierul de lucru"pregătită de atac.Începe cu un masaj profesionist de relaxare după care trece la partea erotică. Acum e acum,nu știu cum face dar parcă tot corpul e invadat de mii și mii de furnici, care roiesc dintr-o parte în alta,de sus în jos,din interior în exterior, ți se face pielea de găină,apele curg,sângele dă în clocot. Știe să mângâie,să pipăie,să sărute,să te atingă când cu vârful degetelor,când cu sânii,când cu parul,când cu coatele sau cu tot corpul,când jos ,când sus,când la stânga,când la dreapta,când la "cutiuța cu valori", nici o clipă nu știi unde atacă și cu ce.Când simpte că ai ajuns în înaltul cerului mi te răsucește la 180°și începe un oral intens și susținut .. ......(mai departe închideți ochii și dați frâu liber imaginației )

Într-un târziu intru in transă si finalizez. E foarte greu de descris în cuvinte ce mi s-a întâmplat seara trecută,de un lucru sunt foarte sigur :A FOST MINUNAT! PLĂCERE MAXIMĂ. (rar mi s-a întâmplat să ating limitele de aseară,îi multumesc încă o dată si pe această cale)

Să aveți spor în toate!

  • Like 8

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

De pe forumul asta sectiunea Iasi te-a vizitat decat baron, ca la altii nu raspunzi la telefon. Drept urmare, laudele au venit tot de la el. :laugh2

O poza cu buricul gol se poate? Ca sa imi elimin eu din cap o banuiala. De vina e textila vesnic prezenta pe abdomen, cred.  De vina pentru banuiala.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

@futarila....garantez ca domnisoara e serioasa. Am avut intentia sa ma vad cu ea, s-a tinut de cuvant si m-a sunat cand s-a eliberat dar nu am mai putut eu ajunge.

 

Draga Ina Inna, te rog sa ne anunti cand revii in Iasi....promit ca la urmatoare ta sosire in oras nu te mai ratez. Te pup.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov central.
  • Oras:Brasov central.

buna futarila. Imi pare rau ca exista persoane care pot trage asa concluzii. Eu fac acest "job" pentru castiguri financiare...si cred( sau asa ar trebui sa fie) ca orice fata isi doreste sa aiba cat mai multa clienteala pentru un venit mai mare. Ideea este ca eu in momentul cand vin in iasi deja stiu cam ce programari am si cine ma viziteaza, si nu este normal ca aceste persoane sa aiba prioritate pt mine??? De ex in aceasta perioada am avut si cateva persoane noi...eu in momentul in care sunt libera raspund, chiar daca urmeaza sa am o programare(raspund si spun cand sunt disponibila). Deci prin urmare sper ca ai inteles acest aspect. Din punctul de vedere ca a scris in mare parte doar un client de al meu despre mine si anume baron 58, sa stii ca nu vin doar pt programarile cu el...s-a nimerit de a scris despre mine , eu am tras concluzia cine e din povestioare...si crede-ma nu i-am zis macar odata sa scrie ceva de mine. Din contra cine ma cunoaste stie ca eu nu zic nimanui sa scrie desprs mine.Acest client nu ma viziteaza doar pe mine sa zici ca e prezent doar unde se scrie de mine. Desi ar trebui sa tii cont de parerea lui ca am observat ca scrie in detaliu despre fete...daca tot am pomenit de el...ii multumesc pentru cuvintele frumoase, comportamentul frumos si vizitele facute. Alta problemuta e cu burta mea..ok! eu fac poze cum ma imbrac deobicei,din zecile de costumatii care le am cam asa sunt.eu aleg ce cred ca e dragut si in ce cred eu ca sunt sexi. daca ai o preferinta anume sa fiu intr-un fel imbracata poti sa imi specifici la telefon( zimi la tel. vreau sa fii doar in sutien si chiloti, desi nu mi se pare la fel de sexi comparativ cu costumatiile).pe internet aleg eu ce vreau sa postez...bune, rele..aleg eu! desi unele persoane au zis ca unele poze ma dezavantajeaza!Deci intr-o concluzie daca vrei sa ma examinezi bucatica cu bucatica te astept la mine( asta daca voi avea timp).ca sa iti sadisfac criozitatea pe internet nu prea as vrea...daca imi ziceai simplu" fa si tu o poza cu mai putine haine" sau "as vrea sa te vad in sutien si chiloti"...fara alte comentarii..cu siguranta faceam! ca eu nu ma feresc sa arat cum sunt sau cum arat. o zi minunata in continuare. Inca odata multumesc la toti care si-au facut timp pentru mine...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:ro
  • Oras:ro

buna futarila. Imi pare rau ca exista persoane care pot trage asa concluzii. Eu fac acest "job" pentru castiguri financiare...si cred( sau asa ar trebui sa fie) ca orice fata isi doreste sa aiba cat mai multa clienteala pentru un venit mai mare. Ideea este ca eu in momentul cand vin in iasi deja stiu cam ce programari am si cine ma viziteaza, si nu este normal ca aceste persoane sa aiba prioritate pt mine??? De ex in aceasta perioada am avut si cateva persoane noi...eu in momentul in care sunt libera raspund, chiar daca urmeaza sa am o programare(raspund si spun cand sunt disponibila). Deci prin urmare sper ca ai inteles acest aspect. Din punctul de vedere ca a scris in mare parte doar un client de al meu despre mine si anume baron 58, sa stii ca nu vin doar pt programarile cu el...s-a nimerit de a scris despre mine , eu am tras concluzia cine e din povestioare...si crede-ma nu i-am zis macar odata sa scrie ceva de mine. Din contra cine ma cunoaste stie ca eu nu zic nimanui sa scrie desprs mine.Acest client nu ma viziteaza doar pe mine sa zici ca e prezent doar unde se scrie de mine. Desi ar trebui sa tii cont de parerea lui ca am observat ca scrie in detaliu despre fete...daca tot am pomenit de el...ii multumesc pentru cuvintele frumoase, comportamentul frumos si vizitele facute. Alta problemuta e cu burta mea..ok! eu fac poze cum ma imbrac deobicei,din zecile de costumatii care le am cam asa sunt.eu aleg ce cred ca e dragut si in ce cred eu ca sunt sexi. daca ai o preferinta anume sa fiu intr-un fel imbracata poti sa imi specifici la telefon( zimi la tel. vreau sa fii doar in sutien si chiloti, desi nu mi se pare la fel de sexi comparativ cu costumatiile).pe internet aleg eu ce vreau sa postez...bune, rele..aleg eu! desi unele persoane au zis ca unele poze ma dezavantajeaza!Deci intr-o concluzie daca vrei sa ma examinezi bucatica cu bucatica te astept la mine( asta daca voi avea timp).ca sa iti sadisfac criozitatea pe internet nu prea as vrea...daca imi ziceai simplu" fa si tu o poza cu mai putine haine" sau "as vrea sa te vad in sutien si chiloti"...fara alte comentarii..cu siguranta faceam! ca eu nu ma feresc sa arat cum sunt sau cum arat. o zi minunata in continuare. Inca odata multumesc la toti care si-au facut timp pentru mine...

:clap2  :bravo

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

.

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

buna dragi mei am ajuns in iasi. va pup

Dragă "ina inna",

 

Iartă-mi îndrăzneală, dar modul în care îți anunți prezența e haotic - de fiecare dată, anunți doar în ziua respectivă că ai ajuns in Iași, iar după cca. 2-3 zile - puff, dispari. Daca nu anunți doar de dragul de a fi activă pe forum, anunță cu cel puțin o zi înainte și spune cât stai. Fiecare are un program, nu așteaptă să postezi tu pe forum ca să-și facă programare a doua zi (asta dacă reușește). Dacă ai circuit închis, nici nu mai are sens să postezi, mai ales că nu există o modalitate clara de contact ! Există posibilitatea unui cont cu PM aici, sau o adresă de mail, dacă sms-ul sau apelul telefonic e prea mult ( e de lăudat că nu răspunzi când ai client, și nici nu revii cu sms-ul sau apel după x minute/ ore, dar cum te poate contacta cineva atunci - e la noroc..)

 

Succes!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov central.
  • Oras:Brasov central.

Buna dimineata. multumesc pentru sugestie. Este foarte adevarat ca in modul in care anunt eu vizitele mele in Iasi( mai ales pentru persoanele care nu ma cunosc) este putin haotic...daca as putea numi asa. Ideea este ca eu scriu pe acest site si pentru clientii care ma cunosc si nu pot lua legatura cu ei de la Brasov(din diferite motive), ei vad ca sunt in iasi si asa putem lua legatura.Nimeni pana in momentul de fata nu mi-a specificat ca ar fi o problema felul in care ii anunt.vizitele mele ca durata sunt in functie de cate programari am. Pentru cei care au placerea, dorinta sa ma cunoasca si nu raspund la telefon ( pt ca sunt ocupata) poate sa imi lase un mesaj. Eventual daca pot eu reveni cu un bip sau cu mesaj sa mi se specifice.Multumesc pentru sfat si data viitoare asa o sa fac, o sa anunt cu o zi inainte.O zi minunata

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...