Sari la conținut

Ofer timp, energie, pasiune!


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Începând de miercuri, 07.11.2018, voi fi Maria, superba maseuză.

Programările se fac doar în avans, prin e-mail : [email protected]

 

Variantele sunt următoarele:

150 lei- o oră, 60 min, masaj de relaxare, voi fi îmbrăcată;

200 lei- o oră, 60 min, masaj erotic cu o finalizare;

300 lei- o oră și jumatate, 90 min, masaj de relaxare, body si erotic cu 1-2 finalizări.

 

La 4 ședințe de masaj desfășurate în decursul a 30 de zile, a 5-a ședința este gratuită și include o ședință de masaj tantric :)

 

Pentru necunoscători, puteți vedea pe youtube sau îmi spuneți și atașez eu un link.

 

Ședințele de masaj nu includ SEX, pentru că plec de la premisa că mesajul este o formă de relaxare, de cunoaștere a sinelui, o formă continuă de plăcere și nu doar o eliberare.

 

Pentru sex aveți alte optiuni și alte nr de telefon.

 

Vă mulțumesc pentru atenție și vă doresc un sfârșit de săptămână excelent :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Începând de miercuri, 07.11.2018, voi fi Maria, superba maseuză...pe maria e bine s-o arzi august/septembrie, mihaela/gabriela e mai bine, ca pe 8, bomboane, flori, cocartz si alte cadouri, tot io sa te invatz. :D

Programările se fac doar în avans, prin e-mail : [email protected]

Variantele sunt următoarele:

150 lei- o oră, 60 min, masaj de relaxare, voi fi îmbrăcată;

200 lei- o oră, 60 min, masaj erotic cu o finalizare;

300 lei- o oră și jumatate, 90 min, masaj de relaxare, body si erotic cu 1-2 finalizări.

La 4 ședințe de masaj desfășurate în decursul a 30 de zile, a 5-a ședința este gratuită și include o ședință de masaj tantric :)

Pentru necunoscători, puteți vedea pe youtube sau îmi spuneți și atașez eu un link.

Ședințele de masaj nu includ SEX, pentru că plec de la premisa că mesajul este o formă de relaxare, de cunoaștere a sinelui, o formă continuă de plăcere și nu doar o eliberare.Pentru sex aveți alte optiuni și alte nr de telefon.

Vă mulțumesc pentru atenție și vă doresc un sfârșit de săptămână excelent :*

     Cat ie bonusu' la plansa de pepeni, aaa, pardon, la macar 4-5 ore legate de masaj erotic, ca la ala da oase ma o sa ma duc peste vro doojda ani la eforie/techirghiol, moca, pa locurile lu anonna si justlove, plus 2-3 sampanii si un pachet da tigari fumat intre timp, si la cate finalizari te tine fizicu/organele in timpul asta, sper ca nu faci finalizari remote/de la distanza cu pliciul, matura si tu, timida de pe coltzul saltelei, cu lumina stinsa ca varcolacii, nu ? :D
     Baaaa, plm, cand o sa inteleaga toate maseusele scapate din papusoii si kukuruzul din rrromania ca, pula, nici nu mai conteaza ca-i de mangaiere, relaxare, fizio, erotic sau de imbalsamare, ca niciodata nuuuu se incepe de la calcaie spre ceafa, ci invers, ca-i incarcatzi mai mult urcandu-le tot sangele la neuron, decat sa-l descarcatzi/relaxatzi spre coaie, exemplu simplificat pentru majoritatea tutelor, chiar daca printre majoritatea doreilor branzitzi, tractoristi, tiristi si taximetristi sangele pare sa curga de la pula spre cap/creier, baaaa, sa stiti ca realitate si in majoritatea cazurilor de oameni normali, sangele circula invers, de la cap spre pula, si nu mai saritzi ca nebunele ca la balci cand va dati in bunjee si alte corzi/saltele, pe cefele/in special pe cervicala, ca pe taurii de corida, daca nu le punetzi la imbecili un suport solid si fix pentru sustinerea acesteia, ales klar, klarisa ???
    Ps: totusi nu a fost prea clar, finalizarea cum o faci, prin puterea mintzii, vodoo-comunicare cu spiritele si cu mortzii lor, in cazul momailor, moastelor si imbalsamatilor gen picon si pipilica, telepatie si hipnoza, sau...clasic, a la adam si eva, cu castravetele bagat la saramura ? :P
  Totusi de ce simt in urina si-n coiu stang, ca dupa vro doo ore de masaj reciproc, in special erotic, uda pana la genunghi, o sa fugi printre lumanari si betzisoare parfumate dupa prezervative, asta, daca nu o sa-ti bagi si tu pula in ele, si o s-o bagi la caldura fara, ca vro 75% dintre maseuse ??? :D
 
 
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Cat ie bonusu' la plansa de pepeni, aaa, pardon, la macar 4-5 ore legate de masaj erotic, ca la ala da oase ma o sa ma duc peste vro doojda ani la eforie/techirghiol, moca, pa locurile lu anonna si justlove, plus 2-3 sampanii si un pachet da tigari fumat intre timp, si la cate finalizari te tine fizicu/organele in timpul asta, sper ca nu faci finalizari remote/de la distanza cu pliciul, matura si tu, timida de pe coltzul saltelei, cu lumina stinsa ca varcolacii, nu ? :D

Baaaa, plm, cand o sa inteleaga toate maseusele scapate din papusoii si kukuruzul din rrromania ca, pula, nici nu mai conteaza ca-i de mangaiere, relaxare, fizio, erotic sau de imbalsamare, ca niciodata nuuuu se incepe de la calcaie spre ceafa, ci invers, ca-i incarcatzi mai mult urcandu-le tot sangele la neuron, decat sa-l descarcatzi/relaxatzi spre coaie, exemplu simplificat pentru majoritatea tutelor, chiar daca printre majoritatea doreilor branzitzi, tractoristi, tiristi si taximetristi sangele pare sa curga de la pula spre cap/creier, baaaa, sa stiti ca realitate si in majoritatea cazurilor de oameni normali, sangele circula invers, de la cap spre pula, si nu mai saritzi ca nebunele ca la balci cand va dati in bunjee si alte corzi/saltele, pe cefele/in special pe cervicala, ca pe taurii de corida, daca nu le punetzi la imbecili un suport solid si fix pentru sustinerea acesteia, ales klar, klarisa ???

Ps: totusi nu a fost prea clar, finalizarea cum o faci, prin puterea mintzii, vodoo-comunicare cu spiritele si cu mortzii lor, in cazul momailor, moastelor si imbalsamatilor gen picon si pipilica, telepatie si hipnoza, sau...clasic, a la adam si eva, cu castravetele bagat la saramura ? :P

Totusi de ce simt in urina si-n coiu stang, ca dupa vro doo ore de masaj reciproc, in special erotic, uda pana la genunghi, o sa fugi printre lumanari si betzisoare parfumate dupa prezervative, asta, daca nu o sa-ti bagi si tu pula in ele, si o s-o bagi la caldura fara, ca vro 75% dintre maseuse ??? :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=p47fEXGabaY

Care e ideea?

Io mi-a blondă la origine, dar să-mi bag picioarele dacă am inteles ce ai scris. Ai timp, nu glumă.

Dacă totuși vrei să ști cum va avea loc finalizarea, pai... va avea loc prin tehnici de masaj, nu prin sex și nu prin labă.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Cat ie bonusu' la plansa de pepeni, aaa, pardon, la macar 4-5 ore legate de masaj erotic, ca la ala da oase ma o sa ma duc peste vro doojda ani la eforie/techirghiol, moca, pa locurile lu anonna si justlove, plus 2-3 sampanii si un pachet da tigari fumat intre timp, si la cate finalizari te tine fizicu/organele in timpul asta, sper ca nu faci finalizari remote/de la distanza cu pliciul, matura si tu, timida de pe coltzul saltelei, cu lumina stinsa ca varcolacii, nu ? :D

Baaaa, plm, cand o sa inteleaga toate maseusele scapate din papusoii si kukuruzul din rrromania ca, pula, nici nu mai conteaza ca-i de mangaiere, relaxare, fizio, erotic sau de imbalsamare, ca niciodata nuuuu se incepe de la calcaie spre ceafa, ci invers, ca-i incarcatzi mai mult urcandu-le tot sangele la neuron, decat sa-l descarcatzi/relaxatzi spre coaie, exemplu simplificat pentru majoritatea tutelor, chiar daca printre majoritatea doreilor branzitzi, tractoristi, tiristi si taximetristi sangele pare sa curga de la pula spre cap/creier, baaaa, sa stiti ca realitate si in majoritatea cazurilor de oameni normali, sangele circula invers, de la cap spre pula, si nu mai saritzi ca nebunele ca la balci cand va dati in bunjee si alte corzi/saltele, pe cefele/in special pe cervicala, ca pe taurii de corida, daca nu le punetzi la imbecili un suport solid si fix pentru sustinerea acesteia, ales klar, klarisa ???

Ps: totusi nu a fost prea clar, finalizarea cum o faci, prin puterea mintzii, vodoo-comunicare cu spiritele si cu mortzii lor, in cazul momailor, moastelor si imbalsamatilor gen picon si pipilica, telepatie si hipnoza, sau...clasic, a la adam si eva, cu castravetele bagat la saramura ? :P

Totusi de ce simt in urina si-n coiu stang, ca dupa vro doo ore de masaj reciproc, in special erotic, uda pana la genunghi, o sa fugi printre lumanari si betzisoare parfumate dupa prezervative, asta, daca nu o sa-ti bagi si tu pula in ele, si o s-o bagi la caldura fara, ca vro 75% dintre maseuse ??? :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=p47fEXGabaY

Pana mea... si eu am pitici pe creier, dar ai tăi îmi aduc aminte de o fază dintr-un film.

Enjoy:

 

 

https://m.youtube.com/watch?v=pvBobjqcD0g&list=PLtN1JeTmtLyvH4m-QRoLxJxKg1PzFfb3A&t=0s&index=23

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună. Pentru a fi bună în jobul ăsta, atâta timp cât lucrezi în mod independent, este absolut necesar ca persoana cu care te vezi să îți transmită ceva. Asa că în telefonul meu există câteva categorii salvate:

- "NU" - asta e cea mai ce, cu persoanele astea nu trebuie sa ma văd, dacă m-aș vedea cu ei ar fi o întâlnire nereușită din start, iar eu nu sunt nici sadică si nici nu-mi place să-mi bat joc.

-"Vine dar nu stă "- asta îmi aduce aminte că domnii au memoria scurtă, dacă nu ti-am plăcut prima dată, cu siguranță nu-ți voi place nici a doua oară, venind la mine nu faci decât sa-ti pierzi timpul.

-"Neserios"- asta înseamnă că ti-ai făcut o programare și nu ai onorat-o iar eu mă frig o dată, nu de mai multe ori.

-" Țepar"- aceștia chiar au ajuns până la bloc și nu au mai reușit să urce :) .

-" Pește "- așa mi-a dat impresia, că ar avea aripioare.

 

Știu că oamenii uită, inclusiv eu, doar că eu am telefonul care mă ajută, el nu mă minte și își aduce întotdeauna aminte.

 

Am ținut să precizez aceste lucruri pt domnul care a ajuns pt masaj, dar nu a mai urcat pt ca era salvat "NU" în telefon.

Imi pare rau că tem-am pus pe drumuri dar nu inseamna nu.

  • Like 2
Link spre comentariu

Monica,sper sa ai curaj sa vorbesti de lista neagra, tin sa precizezi,nu ne cunoastem ,nu am facut nici o programare, de sunat nu neg,am sunat probal in trecut sa cer informatii,dar nimic mai mult,ai cuvintul meu. Sper sa faci lumina,se pare ca ai o inteligenta peste medie si o sa ne dai o lamurire la cei care sintem in aceasta categorie,sa nu mai gresim pe viitor sau poate sa schimbi tu ceva la incadrari.Mersi anticipat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...