Sari la conținut

Aventuri, Idile...flirt La Servici


Postări Recomandate

fute-o ca nu o sa mori.

fute-o prost si te va lasa in pace.

big deal.

 

ai reinviat? ti-ai revenit din caderea ta psihica de cand s-au autoexilat amicii tai? nu mai bine ramaneai si tu printre ei, papagal mic si rasfatat? nu mai vomiti un pic pe tine de greata propriului tau miros? nu de altceva, dar subiectul discutiei este hartuirea, iar tu stii ca nu poti sa ma ignori pe mine!!!

Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

Cu respect fata de toata lumea...am redeschis subiectul in legatura cu hartuirea sexuala (parerea mea) a unei femei fata de un barbat, nu a unui barbat fata de alt barbat..

 

Daca unii se simt mai barbati decat altii ii invit sa se cunoasca personal si sa se boxeze pana unul cade KO.Nu aici si nu on -line...

 

Se da dovada doar de cocalarism.

 multumesc..

Link spre comentariu
  • Oras:CORNU
  • Oras:CORNU

Bine punctat alexcatalin78,deci homelesse,zice lumea,nu zic eu,nu esti decat un cocalar infect(la propriu) care nu cauta altceva,in obsesia lui bolnava,decat a se baga in seama total aiurea pe orice topic deschide ochii si improosca cu,citez din tine aici,branza,jeg,muci si alte alea doar din simplul motiv de a instiga si in speranta de a capta atentia publicului spectator...esti pe dos,dar pe dos la modul cel mai trist spus:)nu esti nici macar inzestrat cu harul de a face caterinca.Esti o cauza pierduta bai baiatule....esti atat de prost incat nici n-ai puterea sa realizezi ca chiar esti prost:)Trist moment:)

  • Like 1
Link spre comentariu

Cu respect fata de toata lumea...am redeschis subiectul in legatura cu hartuirea sexuala (parerea mea) a unei femei fata de un barbat, nu a unui barbat fata de alt barbat..

 

Daca unii se simt mai barbati decat altii ii invit sa se cunoasca personal si sa se boxeze pana unul cade KO.Nu aici si nu on -line...

 

Se da dovada doar de cocalarism.

 multumesc..

 

alex, astept echitatea replicii tale fata de interventii ulterioare retragerii mele! 

Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Bine punctat alexcatalin78,deci homelesse,zice lumea,nu zic eu,nu esti decat un cocalar infect(la propriu) care nu cauta altceva,in obsesia lui bolnava,decat a se baga in seama total aiurea pe orice topic deschide ochii si improosca cu,citez din tine aici,branza,jeg,muci si alte alea doar din simplul motiv de a instiga si in speranta de a capta atentia publicului spectator...esti pe dos,dar pe dos la modul cel mai trist spus:)nu esti nici macar inzestrat cu harul de a face caterinca.Esti o cauza pierduta bai baiatule....esti atat de prost incat nici n-ai puterea sa realizezi ca chiar esti prost:)Trist moment:)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Constanta
  • Oras:Bucuresti , Constanta

Hai sa va impartasesc si eu una ... nu este chiar de demult.

O multinationala undeva in tara (nu conteaza orasul) ma angajeaza pentru un post bun, remunerat corespunzator, masina de serviciu, laptop, telefon, plata chiriei ... bla, bla, bla. Fiind singurul angajat, seful cel mare imi cere sa fac echipa din subordine. OK ... anunturi, incep sa vina doritori pentru posturi la interviuri, primeam pe mail zeci de CV-uri, selectie, interviuri. Intre timp seful imi spune sa incerc o chestie mixta, adica un numar egal de femei si barbati in echipa (nu v-am spus ca echipa era de vreo 16 oameni). Angajez atat barbati cat si femei ... totusi pentru sufletelul meu, am optat pentru un numar de 10 femei si 6 barbati. Ca o paranteza ... am avut atatea posibilitati la interviuri sa calc alaturi de sa nu va povestesc, veneau studente in ultimul an de studiu, frumoase foc, alte domnisoare ... care in cautarea unui loc de munca, care se gaseste destul de greu erau in stare sa faca orice (exact asa se si exprimau fetele : ,,Domnule fac orice, va rog sa ma credeti, nu ma dau in laturi de la nimic, va rog sa ma aveti in vedere,, sau ,,daca doriti sa ma cunoasteti mai bine, ne putem intalni spre seara la o cafea,, ... si cate si mai cate.

Traininguri zilnice pana la inceperea activitatii, fel si fel de prezentari facute de catre angajatii firmei de la sediul central (unde facusem si eu un curs de o luna de zile inainte). Bun, incepe munca ... toate bune si frumoase, angajasem in echipa o bunaciune, un fotomodel daca vreti sa ma credeti, o bruneta inalta, cu parul pana la fund, 1.80m (care venea incaltata si cu pantofi cu toc zilnic – asta a fost un criteriu, necesita tinuta bussines), ochii negrii, niste buze rosii si senzuale si un suras, de atunci cand stateai cu fata de vorba nu iti venea sa termini de vorbit ... ce mai, o minunatie de femeie (off mama). Treaba incepuse sa mearga bine, eram laudati atat de sefii nostrii cat si de cei din centrala ... pana cand se cere sa mergem intr-o zona unde firma isi deschidea o alta sucursala si trebuiau ajutati cu angajarile, traininguri ... bla, bla, bla. Trebuia sa plec eu si inca cineva ... este logic pe cine am ales, nu ? Clar ca bunaciunea, nu puteam sa scap ocazia de a sta cu mine cam 2 saptamani cat dura delegatia.

Cazati la hotel in camere separate, binenteles ca una langa alta unde aveam balconul despartit numai de un mic grilaj ... seara mergeam la restaurant la masa, apoi colindam putin imprejurimile sa ne facem siesta. Desi era mult mai inalta decat mine, ma simteam bine in prezenta ei, sa nu va mai spun cum se uitau barbatii prin oras dupa ea si salivau, sau probabil se gandeau, ba ce noroc pe asta sa aibe langa el asa o bunaciune de femeie ... iar eu eram mandru nevoie mare.

Intr-o seara, cam cu 2 zile inainte de plecare, dupa ce treaba incepuse sa mearga si la sucursala respectiva, caci totul se facea din mers, vin sefii de la centrala sa ne felicite plus sa ne dea si cate o prima (in bani normal) pentru activitatea depusa. Ca sa sarbatorim ne hotaram sa plecam in oras la un club, acolo dans, ceva cocktailuri alea, alea, tipa se ametise deja bine de tot, desi cand am intrat in hotel imi zice ca ea tot mai vrea sa bea ceva si la barul hotelului ... incercam sa-i explic ca deja luase cam mult la bord si maine dimineata ii va fi rau, ea nimic, pai ce nu pot merge singura ? Cum imi era frica sa o las singura sa nu pateasca ceva, am mers cu ea, am comandat eu un coniac si ea inca un cocktail (zapacita rau fata) din care domnilor a baut jumatate de pahar si gata a fost, a adormit pe scaun.

Na frate, ce sa fac acum cu ea, ca doar nu o lasam acolo ... o iau in brate (cam greuta fata ca era si cam inalta dar slim ... cred ca asta fu norocu meu, ca altfel acolo dormea) si urc la camera cu fata. Nici nu va imaginati cum aratam in fata camerei, am pus fata rezemata de zid si o tineam cu un picior sa nu cada si cu mainile incercam sa deschid usa ... cred ca daca ma filma cineva era de cascadorii rasului. Deschid, o iau asa mai mult pe umar ... si parul ala brunet/negru ma mangaia asa placut pe fata, si cum mirosea de frumos .... au, au, auuuuuu, eram in erectie inca din lift. O pun pe pat, ii dau pantofii jos din picioare, moammmaaaa ce pulpe fine avea si ce piele catifelata, bey ... eram topit, as fi stat asa sa o privesc cred ca o vesnicie. Se pare ca isi revine putin si imi sopteste suav la ureche ... sefu, sa ma scuzi, dar vreau sa vomit ca nu mai pot. OK, o ajut sa ajunga la baie, si cand sa inchid usa se repede la cada si ... da vulpea fratilor ... direct acolo. Deja se clatina ... o tin dupa mijloc, o duc langa chiuveta, o spal pe fata usor, o sterg si hai in pat. In pat ma roaga daca vreau sa o ajut sa-si dea camasa jos si ciorapii ... oleleyyy fratilor, mai

aveam putin si imi dadeam drumul acolo in pantaloni, nu alta. Ajut fata, ramane intr-un maieu si in bikinei, se cuibareste in patul mare si eu o invelesc. Am mers la baie si ca un domn am facut curat dupa fata, cred ca am consumat toata hartia igienica a ei si a mea sa fac curat in cada ... asta este, nu vroiam sa-si faca cine stie ce parere cei de la hotel.

Am stat cu ea pana dimineata ... am adormit pe un fotoliu din camera ei, ma gandeam sa nu se trezeasca si sa faca vreo prostie sau mai stiu eu ce. Dimineata m-am trezit mangaiat pe fata de ea, imbracata, cu o cana de cafea in mana, cu ochii aceia mari, negrii si frumosi ... care ma sagetau si sclipeau. Ma privea asa frumos, ma mangaia cu palma ei micuta si fina si imi spune ... Ti-a mai spus cineva vreodata ca esti un om deosebit ? Ma uitam lung la ea, am luat cafeaua, am sorbit din ea si ma gandeam la cine credeti ... la doamna mea din Maribor (gasiti povestea la threadul cu agatatul) .... am zis ca nu. Esti, mi-a spus si vreau sa-ti multumesc ca ai fost un adevarat domn, prin tot ce ai facut. Oare voi gasi si eu unul in lumea asta ?

Ma duc la mine in camera, dus, imbracat ... iar la job, cu ea binenteles, doar discutii despre targheturi, bla, bla, bla ... seara in restaurant, ultima seara in acel oras, noi doi la masa. Mancam, ma roaga sa mergem la bar sa bem ceva ... zic Stop donsoara, tu nu mai bei asta seara (ca nu mai avem hartie sa stergem in baie ... ma gandeam). Zice suav ... nu beau, vreau sa-ti fac cinste tie sefule, ca meriti ! Si am baut un coniac sau poate doua ... nu mai retin, apoi am condus-o la camera unde m-a rugat sa intru putin. Am intrat, m-am pus pe pat si ea se tot plimba prin fata mea. Am intrebat-o daca este ceva in neregula, de ce este agitata ... s-a pus langa mine, m-a mangaiat putin pe fata si mi-a soptit usor, la ureche : Nu pot sa cred ca nu ai profitat de mine azi noapte cand nu mai stiam de mine. Nu iti place de mine ? ... domnilor eram blocat, nici nu stiam ce sa mai zic ... ma balbaiam deja, cu toate ca am ingaimat ceva de genul ,,Pai cum sa profit de tine in starea care erai ? Pai eu nu sunt badaran ... si daca imi place de tine ? Tu ce crezi, sincer ?

A urmat ce a crezut ea ... m-a luat dupa cap si m-a sarutat cu buzele ei frumoase, rosii si fenomenale, mi-a dat sacoul jos si m-a imbrancit pe patul ei din camera. Ce sa va mai povestesc ... a urmat o noapte de vis, ce vis ... nu va pot descrie in cuvinte. Cred ca va ramane pentru mine o noapte de dragoste adevarata poate exact ca in filme, petrecuta cu o tipa fenomenala, o bijuterie de femeie, frumoasa, desteapta si senzuala. Ne-am iubit dezlantuiti ca doi indragostiti, in lumina lunii care batea in geam si ii dadea corpului ei o poleiala de vis, nu ma mai saturam de sarutat corpul acela dumnezeiesc de frumos. Nu stia sa faca dragoste, era incepatoare, dar modul cum se daruia momentului, era de neanchipuit, fremata ca o frunza in vant ... si acea frunza era numai a mea pe moment.

Pana sa adormim, mi-a spus sincer, ca ii fusese oferit un post similar cu al meu in acea sucursala de catre cei de la centrala, daca accepta sa ramana acolo pentru o perioada de timp si ca se gandea foarte serios sa accepte propunerea. I-am zis ca este decizia ei si ca face cum doreste ... desi stiam ca va ramane acolo, o simteam in sufletul meu. Am adormit imbratisati, ca doi iubiti, simtind acel miros placut de femeie, o femeie extraordinara pe care o aveam in brate, care fusese a mea toata, m-i se daruise spontan si fara sa-mi ceara nimic in schimb.

Cand m-am trezit era deja la dus ... ma gandeam sa merg si eu sa intru peste ea, dar apoi am renuntat, nu vroiam sa stric momentul magic petrecut in acea noapte. Poate ca am gresit ... nu stiu nici acum. Oare sa fi intrat in baie ? Mi-am luat hainele si m-am dus in camera mea ... ne-am vazut jos la micul dejun. Am stat la masa tacuti, doar ne-am privit ... avea in ochi ceva ciudat, parca ii parea rau de ceva, nu stiu. Pe drum in masina mi-a spus ca va accepta oferta si ca va ramane in acel oras. I-am sarutat mana si i-am spus ca este cea mai buna decizie pe care o putea lua. Inainte sa se dea jos la firma, mi-a spus ,,oricum sa stii sincer ca m-am simtit extraordinar aseara, m-am simtit iubita ...,, .

 

Am plecat la pranz de la firma ... singur in masina, rememorand acele clipe magice petrecute cu o femeie extraordinara.

deci foarte tare, povestea asta daca e reala sau nu, e oricum speechless..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Constanta
  • Oras:Bucuresti , Constanta

Daca răscolești prin postările vechi vei găsi multe asemenea povesti d-ale ghindarului.

asta si fac , doar ca raman fara material , sectiunea asta femei si barbati de casa cel putin e gatata , stii tu altele?

 

p.s. vad ca topicurile din 2010-2013 sunt cele mai serioase citite vreodata de mine pe forumul asta , dupa anii astia s-a stricat treaba la modul grav.....naspa

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

asta si fac , doar ca raman fara material , sectiunea asta femei si barbati de casa cel putin e gatata , stii tu altele?

 

p.s. vad ca topicurile din 2010-2013 sunt cele mai serioase citite vreodata de mine pe forumul asta , dupa anii astia s-a stricat treaba la modul grav.....naspa

Nu știu dacă mai exista un topic unde își scria ghindaru' memoriile. Parca 2012...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Constanta
  • Oras:Bucuresti , Constanta

Nu știu dacă mai exista un topic unde își scria ghindaru' memoriile. Parca 2012...

 

singura metoda de a cauta topice bune este dupa cuvinte cheie la search.....daca nu stii vreun indiciu, ar fi pierdut...

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...