Sari la conținut

fete noi


Postări Recomandate

  • Oras:Niciuna
  • Oras:Niciuna

Alooo au plecat alea două bunaciuni de la Gară 🤣🤣🤣🤣🤣 ce mai futeti băieți sau supărat pești pe voi ca nu mai vreți țepe vedeți ca mai este una prin centru la fel de handicapata 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 va meritați soarta sincer

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe

Alooo au plecat alea două bunaciuni de la Gară ce mai futeti băieți sau supărat pești pe voi ca nu mai vreți țepe vedeți ca mai este una prin centru la fel de handicapata va meritați soarta sincer

 Sunt doi in ciucului, am sunat si am zis ca intilnes cu ele, cand maduc acola a zis sa merg la sala de jocuri unde era vreo 4 de pesti care ma sateptau. cand am zis ca sa vina afara sal vad altfel nu maduc acoloa ca plin cu pesti mi a inchis telefonul. Nasol astia cum vrea sa castige bani? Oare ce au in gand? 

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe
  • Oras:Sfantu Gheorghe

Am reusit să ajung si eu la Bianca este o fată minunată. Am luat direct o oră nu am putut spune nu tentației când am văzut-o. Prima finalizare sa produs destul de repede dar la ce oral face eu greu sa reziști. 😠După am mai stat la o țigară schimbat câteva vorbe, ai ce să vorbesti cu ea, zici că ne cunoșteam de mult timp asa deschis am vorbit. Trecut la acțiune am inceput cu un 69 a fost minunat, după am trecut la normal schimbat câteva poziții se implică foarte mult geme toate cele dar din păcate nu am reușit să finalizez chiar dacă ea a încercat să mă ajute si cu un oral demential la sfârșit. I-am si cerut scuze pentru asta, o să mă revansez data vitoare îți promit. M-am simtit minunat cu tine îți mulțumesc.

 

Locatia 10 : Usor de gasit nu am avut probleme.

 

Aspect 10 : Frumoasa cu ochi mari si frumosi, tatutaje si piercinguri faine mai ales la zona intima.Corp lin cu un fundulet rotund si tate fermi aproape perfect.

 

Oral 9 : Stie ceva fata dar daca era mai putin deep dadeam nota maxima.

 

Normal protejat 10 : Se misca frumos pe pula nimic de reprosat aici.Te invita la mai multe pozitii si are a pasarica stramta.

 

Mergeti la ea baieti pana mai e aici ca nu o sa regretati,are si o colega din cate am vazut.Eu sigur mai revin .

Link spre comentariu

  • Oras:Tirgu Secuiesc
  • Oras:Tirgu Secuiesc

Am fost si eu la ele sunt foarte bune amandoua si dupa ce am fost cu una am incercato si pe cealalta desigur bianca este foarte buna dar nici partenera nu e mai dejos amandoua sunt minunate mergeti repede la ele merita sunt amandoua din bucuresti dar sunt aici pentru noi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...