Sari la conținut

Lory 0720611629 sau 0721573672 pt BONUS


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am intrebat-o daca are colega si a spus ca nu. Lucreaza de o luna in bucuresti si practica meseria de 1 an. A fost in brasov inainte

e de mai demult in domeniu, o cunosc destul de bine. Papusa gonflabila, dar arată bine si are un pret mic.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Daca o cunosti destul de bine...unde e recenzia ta?

Super Fast-fuck dar fata s-a rafinat, acum e singura in locatie, Vb frumos, nu se mai aud manele. Cât despre acțiune, cum am zis papusa gonflabila, dar la 50 lei in Deumul Taberei best-buy. Poate cu mine e mai ok si nu sunt imparțial nu stiu, tocmai ce am plecat de la ea, am băut o Șampanie cu ea caa fost ziua mea si u-am dat o cutie de bomboane.
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Anunt: https://www.anuntul.ro/anunt-new-drumul-taberei-mc-donalds-2ZJnV0#EKkNx

 

"

Drumul Taberei, Mc Donald's,

buna, Loredana am 19 ani, bruneta, ochi albastri, 1.70, 55 kg. Sunt noua in zona te astept la mine pentru un masaj total de relaxare, poze reale, garantez revenirea,

"

 

post-123273-0-61729100-1542017846_thumb.jpg

 

post-123273-0-31088400-1542017841_thumb.jpg

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 8 (pe Str Bozieni, Langa mc Donalds Dr Taberei)
Aspect: 8 (fata:7/corp:9 domnisoara simpatica, nu e urata, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, sani mici frumosi, fund rotund, slim, skinny)
Oral: 5 (neprotejat, doar o singura viteza doar capul, fara atentie la bijuterii, fara deep, banal)
Normal: 6 (protejat, nu prea accepta pozitii sub diferite contexte)
Gfe: inexistent
Atitudine: 9 (placuta, foarte vorbareata, pe ici pe colo contradictii)
Igiena: 9 (nu a facut dus intre finalizari)
Halat: 100 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am facut programarea la domnisoara Loredana, fiind prin zona si am avut noroc ca a raspuns la telefon dupa cateva apeluri si mi-a comunicat detaliile pentru a ajunge la ea.
In locatie am fost intampinat de o domnisoara simpatica, nu e urata, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, sani mici frumosi, fund rotund, slim, skinny. Pentru amatorii de fete skinny/slim e foarte ok (, dar nu si pentru GFE).  Loredana era imbracata intr-o tinuta de casa, cu niste sosetele simpatice.
Am vorbit putin cu ea ca sa ne cunoastem, ca sa nu fie timida, e ok, povesteste multe aspecte care nu ar trebuie sa le zica la clienti, trecem peste asta.
Am cerut sa fac dus inainte de actiune, cand am revenit in camera ea se dezbracase. Arata foarte bine pentru cei pasionati de fete skinny/slim.
Oralul a fost neprotejat, doar o singura viteza doar capul, fara atentie la bijuterii, fara deep, banal. Normalul a fost protejat, nu prea accepta pozitii sub diferite contexte. Finalizat de 2 ori in balonas, este foarte foarte stramta, incercasem misionar si doggy.

Acum ca aspecte mai putin placute :
 - prezervativele sunt foarte mici si de proasta calitate. I-am zis ca poate sa incerce durex ca sunt mai mari, alta calitate, dar am observat ca deja ne contraziceam (binenteles ca nu avea dreptate) si am lasat de la mine, nu venisem sa ma contrazic cu ea. Pe alte teme la fel o tinea pe a ei si nu a incercat macar sa asculte partea mea pana la capat.
 - dupa prima finalizare se uita la mine si ma intreba daca vreau sa stau si la a doua finalizare sa nu o chinui ca majoritatea nu isi dau drumul si a doua oara.
 - nu s-a uitat la timp cand am intrat, dar imi zicea ca ar trebuie sa termin, i-am arata pe telefon ca mai aveam 25 minute dupa prima finalizare. Cand am continuat imi zice ca daca stau peste timp va trebuie sa achit pentru inca o finalizare, ceva de genul asta, a fost ciudat rau de tot. Norocul meu a fost ca am terminat repede pentru ca este stramta rau de tot.
 - dupa ce am terminat si a doua finalizare i-am zis ca nu vreau sa ii mananc din timp (desi mai aveam 10 minute) si i-am zis ca ma imbrac. Ea imi spune ceva de genul sa ma imbrac mai repede ca are multe apeluri pierdute si asta inseamna bani pierduti pentru ea.

Notite
1)Lasat banutii inainte de actiune la mentiunea ei
2)Atitudine fast-fuck
3)Arata bine la corp, pe gustul meu: slim

  • Like 25
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

RECENZIE:

Locatie: 8 (pe Str Bozieni, Langa mc Donalds Dr Taberei)

Aspect: 8 (fata:7/corp:9 domnisoara simpatica, nu e urata, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, sani mici frumosi, fund rotund, slim, skinny)

Oral: 5 (neprotejat, doar o singura viteza doar capul, fara atentie la bijuterii, fara deep, banal)

Normal: 6 (protejat, nu prea accepta pozitii sub diferite contexte)

Gfe: inexistent

Atitudine: 9 (placuta, foarte vorbareata, pe ici pe colo contradictii)

Igiena: 9 (nu a facut dus intre finalizari)

Halat: 100 RON (pentru o ora)

Naratiunea:

Am facut programarea la domnisoara Loredana, fiind prin zona si am avut noroc ca a raspuns la telefon dupa cateva apeluri si mi-a comunicat detaliile pentru a ajunge la ea.

In locatie am fost intampinat de o domnisoara simpatica, nu e urata, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, sani mici frumosi, fund rotund, slim, skinny. Pentru amatorii de fete skinny/slim e foarte ok (, dar nu si pentru GFE).  Loredana era imbracata intr-o tinuta de casa, cu niste sosetele simpatice.

Am vorbit putin cu ea ca sa ne cunoastem, ca sa nu fie timida, e ok, povesteste multe aspecte care nu ar trebuie sa le zica la clienti, trecem peste asta.

Am cerut sa fac dus inainte de actiune, cand am revenit in camera ea se dezbracase. Arata foarte bine pentru cei pasionati de fete skinny/slim.

Oralul a fost neprotejat, doar o singura viteza doar capul, fara atentie la bijuterii, fara deep, banal. Normalul a fost protejat, nu prea accepta pozitii sub diferite contexte. Finalizat de 2 ori in balonas, este foarte foarte stramta, incercasem misionar si doggy.

Acum ca aspecte mai putin placute :

 - prezervativele sunt foarte mici si de proasta calitate. I-am zis ca poate sa incerce durex ca sunt mai mari, alta calitate, dar am observat ca deja ne contraziceam (binenteles ca nu avea dreptate) si am lasat de la mine, nu venisem sa ma contrazic cu ea. Pe alte teme la fel o tinea pe a ei si nu a incercat macar sa asculte partea mea pana la capat.

 - dupa prima finalizare se uita la mine si ma intreba daca vreau sa stau si la a doua finalizare sa nu o chinui ca majoritatea nu isi dau drumul si a doua oara.

 - nu s-a uitat la timp cand am intrat, dar imi zicea ca ar trebuie sa termin, i-am arata pe telefon ca mai aveam 25 minute dupa prima finalizare. Cand am continuat imi zice ca daca stau peste timp va trebuie sa achit pentru inca o finalizare, ceva de genul asta, a fost ciudat rau de tot. Norocul meu a fost ca am terminat repede pentru ca este stramta rau de tot.

 - dupa ce am terminat si a doua finalizare i-am zis ca nu vreau sa ii mananc din timp (desi mai aveam 10 minute) si i-am zis ca ma imbrac. Ea imi spune ceva de genul sa ma imbrac mai repede ca are multe apeluri pierdute si asta inseamna bani pierduti pentru ea.

Notite

1)Lasat banutii inainte de actiune la mentiunea ei

2)Atitudine fast-fuck

3)Arata bine la corp, pe gustul meu: slim

omule mai are câteva topice deschise, nu trebuia Să mai deschizi si tu unul.
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

RECENZIE:

Locatie: 8 (pe Str Bozieni, Langa mc Donalds Dr Taberei)

Aspect: 8 (fata:7/corp:9 domnisoara simpatica, nu e urata, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, sani mici frumosi, fund rotund, slim, skinny)

Oral: 5 (neprotejat, doar o singura viteza doar capul, fara atentie la bijuterii, fara deep, banal)

Normal: 6 (protejat, nu prea accepta pozitii sub diferite contexte)

Gfe: inexistent

Atitudine: 9 (placuta, foarte vorbareata, pe ici pe colo contradictii)

Igiena: 9 (nu a facut dus intre finalizari)

Halat: 100 RON (pentru o ora)

Naratiunea:

Am facut programarea la domnisoara Loredana, fiind prin zona si am avut noroc ca a raspuns la telefon dupa cateva apeluri si mi-a comunicat detaliile pentru a ajunge la ea.

In locatie am fost intampinat de o domnisoara simpatica, nu e urata, undeva la 1.70 cm, ochi albastri, sani mici frumosi, fund rotund, slim, skinny. Pentru amatorii de fete skinny/slim e foarte ok (, dar nu si pentru GFE).  Loredana era imbracata intr-o tinuta de casa, cu niste sosetele simpatice.

Am vorbit putin cu ea ca sa ne cunoastem, ca sa nu fie timida, e ok, povesteste multe aspecte care nu ar trebuie sa le zica la clienti, trecem peste asta.

Am cerut sa fac dus inainte de actiune, cand am revenit in camera ea se dezbracase. Arata foarte bine pentru cei pasionati de fete skinny/slim.

Oralul a fost neprotejat, doar o singura viteza doar capul, fara atentie la bijuterii, fara deep, banal. Normalul a fost protejat, nu prea accepta pozitii sub diferite contexte. Finalizat de 2 ori in balonas, este foarte foarte stramta, incercasem misionar si doggy.

Acum ca aspecte mai putin placute :

 - prezervativele sunt foarte mici si de proasta calitate. I-am zis ca poate sa incerce durex ca sunt mai mari, alta calitate, dar am observat ca deja ne contraziceam (binenteles ca nu avea dreptate) si am lasat de la mine, nu venisem sa ma contrazic cu ea. Pe alte teme la fel o tinea pe a ei si nu a incercat macar sa asculte partea mea pana la capat.

 - dupa prima finalizare se uita la mine si ma intreba daca vreau sa stau si la a doua finalizare sa nu o chinui ca majoritatea nu isi dau drumul si a doua oara.

 - nu s-a uitat la timp cand am intrat, dar imi zicea ca ar trebuie sa termin, i-am arata pe telefon ca mai aveam 25 minute dupa prima finalizare. Cand am continuat imi zice ca daca stau peste timp va trebuie sa achit pentru inca o finalizare, ceva de genul asta, a fost ciudat rau de tot. Norocul meu a fost ca am terminat repede pentru ca este stramta rau de tot.

 - dupa ce am terminat si a doua finalizare i-am zis ca nu vreau sa ii mananc din timp (desi mai aveam 10 minute) si i-am zis ca ma imbrac. Ea imi spune ceva de genul sa ma imbrac mai repede ca are multe apeluri pierdute si asta inseamna bani pierduti pentru ea.

Notite

1)Lasat banutii inainte de actiune la mentiunea ei

2)Atitudine fast-fuck

3)Arata bine la corp, pe gustul meu: slim

cât ai stat door to door? Stiu ca nu Sta mai mult de 10 minute la o finalizare de asta te întreb.
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

omule mai are câteva topice deschise, nu trebuia Să mai deschizi si tu unul.

avea topicul https://nimfomane.com/forum/topic/123841-loredana-19-ani-skinny-drumul-taberei-0722137395/ dar nu stiu de ce a disparut, iar cautand dupa numarul de telefon nu am gasit unul aferent pentru a posta recenzia.

Referitor la DTD pot spune ca aproximativ 50 minute, desi mai aveam 10 minute, am subliniat foarte punctual atitudinea fetei referitor la cum trateaza clientii. Daca mai ai neclaritati despre intalnire/fata ma poti intreba aici sau pe PM, preferabil PM daca se lungeste treaba.

 

Apropo si tu ai dat nas in nas cu baba nebuna de la parter ? sau cu a doua baba ca o pandeste pe prima si zice la toata lumea care trece prin bloc ca prima baba e nebuna ? Nu m-am putut abine, a fost super haios :laugh2

  • Like 17
Link spre comentariu

Cred că s-a unit topicul de aici cu cel de la testate. Din păcate pe lângă serviciile discutabile, fata are foarte probabil și un pește care coboară înainte de venirea clientului și se întoarce după aceea. Oricum din datele anunțului este destul de clar.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Cred că s-a unit topicul de aici cu cel de la testate. Din păcate pe lângă serviciile discutabile, fata are foarte probabil și un pește care coboară înainte de venirea clientului și se întoarce după aceea. Oricum din datele anunțului este destul de clar.

de unde stii ca are peste care coboară?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...