Sari la conținut

Am revenit (Georgiana) 0745968578


Postări Recomandate

Vizitator ilovepussy20
Reputație: 0

Buna georgiana, crezi că poți să postezi niste poze cu tine? Adică pozele 'impremutate' pe care le ai pe anunțul de publi sunt ok dar denota neprofesionalism. Cred că e de bun-simț din moment ce ai și un topic in plina dezvoltare sa ne prezinți măcar puțin cum arăți defapt, nu crezi?

Link spre comentariu

Buna georgiana, crezi că poți să postezi niste poze cu tine? Adică pozele 'impremutate' pe care le ai pe anunțul de publi sunt ok dar denota neprofesionalism. Cred că e de bun-simț din moment ce ai și un topic in plina dezvoltare sa ne prezinți măcar puțin cum arăți defapt, nu crezi?

Arata mai bine decat ti-ai putea imagina. Tocmai ce am fost azi la ea. Are de toate. Imposibil sa nu-ti placa. Eu zic sa-i faci o vizita, cat de curand ca merita. Eu m-am dus azi la risc, dar nu regret.

Link spre comentariu
Vizitator ilovepussy20
Reputație: 0

Arata mai bine decat ti-ai putea imagina. Tocmai ce am fost azi la ea. Are de toate. Imposibil sa nu-ti placa. Eu zic sa-i faci o vizita, cat de curand ca merita. Eu m-am dus azi la risc, dar nu regret.

Salut kyooby thx for info cu siguranță o sa ii fac o vizita, însă postul meu nu era adresat ție.

Link spre comentariu

Nu

eu nu înțeleg de unde pana unde îți permiți sa îți dai cu părerea.. Si în al doilea rand sa răspunzi în locul meu... Eu în primul rand nu mai lucrez de ani de zile cu pozele mele dar am poze 100% identice... Dar totuși dacă ai răspuns puteai sa continui.. Nu sunt reale dar sunt asemănătoare 100%..în fine pupici
Link spre comentariu
Vizitator ilovepussy20
Reputație: 0

eu nu înțeleg de unde pana unde îți permiți sa îți dai cu părerea.. Si în al doilea rand sa răspunzi în locul meu... Eu în primul rand nu mai lucrez de ani de zile cu pozele mele dar am poze 100% identice... Dar totuși dacă ai răspuns puteai sa continui.. Nu sunt reale dar sunt asemănătoare 100%..în fine pupici

Tocmai pt asta e forumul sa ne dam cu părerea, o sa rectific, nu sunt pozele ei insa merita sa o vezitezi oricum din câte îmi aduc aminte de ea e peste multe din Vâlcea.

Link spre comentariu

tu esti georgiana cea care avea locatia la Etalon ?? cea din Pitesti ? ca fata aia arata bine de tot si stiu ca nu facea oral neprotejat!

 

 

As aprecia un raspuns, ca nu as vrea sa fac drumul degeaba

 

Mersi

Nu sunt Georgiana aia!!!! Georgiana aia a fost în oraș și nu știu dacă mai e!! Eu sunt Georgiana fata tatuata! Nu Georgiana tipa cu parul scurt!
Link spre comentariu
  • Oras:Sb
  • Oras:Sb

Dupa o lunga perioada am revazut-o pe Georgiana :x

 

Dupa o mica poveste si un scurt preludiu am vazut in privirea ei dorinta ! si m-a muscat de cuc :/ :)))

 

Descriere : bruneta inalta cu picioare lungi , un bronz frumos cum o stiam de demult cu sani perfecti ,fermi buni de strans! si o pasarica :x ahh!

 

E o frumusete !

 

Oral nu i dau nota ca e protejat , nu notez ca nu vrea altfel ! am incercat prin diferite abordari dar nu vrea neprotejat :/ nu se lasa ! nu vrea nicicum ! :))))))))

 

Dupa o lunga perioada am ajuns la Georgiana :x

 

Dupa o mica poveste si un scurt preludiu am vazut in privirea ei ca vrea sa ma sfasie!!! zis si facut primul lucru care la facut ca o felina sa napustit sa ma muste de ala mic :/ :))) atunci am realizat ca va fi meci greu

 

Descriere : bruneta inalta cu picioare lungi un bronz frumos cum o stiam de demult cu sani perfecti ,fermi buni de strans! si o pasarica :x ahh!

 

E o frumusete !

 

Oral nu i dau nota ca e protejat , nu notez ca nu vrea altfel !! am incercat cu diferite abordari dar nu vrea neprotejat :/ nu se lasa ! :)) nu vrea domnule nicicum !

 

NP: 10 cum necum pozitia ei preferata e precum a mea pe adica pe la spate si privelistea e belea.

Am schimbat si a doua pozitie dupa care am revenit tot la prima unde am si terminat.

 

Mi-a zis ca sa simtit bine si sa numai i -au masculan ! na poftim :))))))))))))

 

Georgiana e inconfundabila. DE REVENIT CU SIGURANTA NOTA 10+

 

NP: 10 cum necum pozitia ei preferata e si a mea adica pe la spate unde ai o priveliste super ii vezi corpul superb si fundul ala buuun de tot. Dupa o vreme de impins am schimbat inca o pozitie dupa care am revenit tot la prima unde am si terminat.

 

Mi-a zis ca sa simtit bine si sa numai i-au masculan ! na poftim :))))))))))))

 

Georgiana e inconfundabila. DE REVENIT CU SIGURANTA NOTA 10

Link spre comentariu

Dupa o lunga perioada am revazut-o pe Georgiana :x

 

Dupa o mica poveste si un scurt preludiu am vazut in privirea ei dorinta ! si m-a muscat de cuc :/ :)))

 

Descriere : bruneta inalta cu picioare lungi , un bronz frumos cum o stiam de demult cu sani perfecti ,fermi buni de strans! si o pasarica :x ahh!

 

E o frumusete !

 

Oral nu i dau nota ca e protejat , nu notez ca nu vrea altfel ! am incercat prin diferite abordari dar nu vrea neprotejat :/ nu se lasa ! nu vrea nicicum ! :))))))))

 

Dupa o lunga perioada am ajuns la Georgiana :x

 

Dupa o mica poveste si un scurt preludiu am vazut in privirea ei ca vrea sa ma sfasie!!! zis si facut primul lucru care la facut ca o felina sa napustit sa ma muste de ala mic :/ :))) atunci am realizat ca va fi meci greu

 

Descriere : bruneta inalta cu picioare lungi un bronz frumos cum o stiam de demult cu sani perfecti ,fermi buni de strans! si o pasarica :x ahh!

 

E o frumusete !

 

Oral nu i dau nota ca e protejat , nu notez ca nu vrea altfel !! am incercat cu diferite abordari dar nu vrea neprotejat :/ nu se lasa ! :)) nu vrea domnule nicicum !

 

NP: 10 cum necum pozitia ei preferata e precum a mea pe adica pe la spate si privelistea e belea.

Am schimbat si a doua pozitie dupa care am revenit tot la prima unde am si terminat.

 

Mi-a zis ca sa simtit bine si sa numai i -au masculan ! na poftim :))))))))))))

 

Georgiana e inconfundabila. DE REVENIT CU SIGURANTA NOTA 10+

 

NP: 10 cum necum pozitia ei preferata e si a mea adica pe la spate unde ai o priveliste super ii vezi corpul superb si fundul ala buuun de tot. Dupa o vreme de impins am schimbat inca o pozitie dupa care am revenit tot la prima unde am si terminat.

 

Mi-a zis ca sa simtit bine si sa numai i-au masculan ! na poftim :))))))))))))

 

Georgiana e inconfundabila. DE REVENIT CU SIGURANTA NOTA 10

Doamne 😅😅😅😅 atâtea detalii? Faza cu mușcătura a fost super 🤭🤭 te pup oricum și te mai aștept 😅😅😅 mai aveai puțin sa dai detalii și de lenjeria care era pe pat â¤ï¸ 😅 pup
Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Salut am sunat pentru prima data nu am prins ocupat programat nu o stiam doar din cele spuse si citite pe aici .inca de la intrare am stiut ca e cv acolo speram sa nu ma insel .totul a fost la superlativ nu are rost sa mai dau note .multumesc Georgiana ne vedem data viitoare 😘😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut am sunat pentru prima data nu am prins ocupat programat nu o stiam doar din cele spuse si citite pe aici .inca de la intrare am stiut ca e cv acolo speram sa nu ma insel .totul a fost la superlativ nu are rost sa mai dau note .multumesc Georgiana ne vedem data viitoare 😘😘😘😘😘

Mulțumesc te pup și te mai aștept! 😘😘😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...