Jump to content

Am revenit (Georgiana) 0745968578

Recommended Posts

• Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da da!!!sa stii :D dar din pacate rechinu a mirosito :laugh2  Frumos ori cum din partea ei ca a si scos poza :bow

imi cer scuze..........sper sa nu ma injuri,da in poze asta sigur nu esti tu.................o cunosc pe mandra pt ca am fost la ea :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  https://s3.publi24.ro/vertical-

Reala 100%

Posted Images

Acum 2 3 saptamani va spun eu sigur că a fost in oras. Tot lângă tao a fost cazata. Am dat de ea prin prisma job.uli nu ca si client spunea că nu mai vrea sa audă de forum... ca nu mai vrea sa stie toata lumea ca este prin zona etc... Nu stiu sigur daca a fost si zilele astea prin zona dar acum 2 3 saptamani am vb personal cu ea.

• Oras:in pasarica mai tot timpul

si daca chiar te-ai intalnit cu ea si ti-a spus ca nu vrea sa mai auda de forum, cu toate ca ma indoiesc de asta, as vrea sa stiu de ce nu i-ai respectat dorinta.

ne meritam soarta, unii dintre noi ne comportam ca niste eunuci barfitori. cum ati scos p__a din pantaloni repede sa dati pe forum.

Sa imi spuneti daca vreti cojones ca eu am 3 perechi de inchiriat.

• Like 1

si daca chiar te-ai intalnit cu ea si ti-a spus ca nu vrea sa mai auda de forum, cu toate ca ma indoiesc de asta, as vrea sa stiu de ce nu i-ai respectat dorinta.

ne meritam soarta, unii dintre noi ne comportam ca niste eunuci barfitori. cum ati scos p__a din pantaloni repede sa dati pe forum.

Sa imi spuneti daca vreti cojones ca eu am 3 perechi de inchiriat.

Am zis ca a fost Nu ca este... in fine... baftă voua

• Oras:in pasarica mai tot timpul

Am zis ca a fost Nu ca este... in fine... baftă voua

sicavl te mananca rau de tot. silence is gold. mai bine taceai decat sa ne dai o

info false. pai ce drac facem aici? schimb de info dar nu oricum. respecta cuvantul dat si dorintele celor din jur. NU FII EUNUC BARFITOR SI ZVONAC.

• Like 1

..-popadi49-..te crezi vreun mentor/ceva?ai inteles gresit rolul forumului,care a functionat destul de bine si fara postarile tale(care au inceput sa vina in ultimul timp)...nu te mai lua de toata lumea,fiecare e îndreptățit sa posteze ceea ce crede ca e folositor pt altii,tu o cam iei pe 'aratura'.

• 1 year later...
  • 1 month later...