Sari la conținut

0751611724 Alexandra Blonda


Postări Recomandate

:) Da.... Asa e Alexandra. Cand cum o prinzi. Cand nu e binedispusa, are un stil de a te expedia, de .. iesi pe usa invartindu-te! :)) Eu am prins-o si in toane bune si.... asta i-a iertat toate pacatele! :) E frumoasa in poze, dar  in realitate arata si mai bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

:) Da.... Asa e Alexandra. Cand cum o prinzi. Cand nu e binedispusa, are un stil de a te expedia, de .. iesi pe usa invartindu-te! :)) Eu am prins-o si in toane bune si.... asta i-a iertat toate pacatele! :) E frumoasa in poze, dar  in realitate arata si mai bine!

Normal ar fi s-o prinzi intotdeauna in toane bune daca si-a ales jobul asta (bineinteles daca si tu ca barbat esti regulamentar:) ) Sunt fete care sunt vanzatoare si castiga de 10X mai putin

  • Like 4
Link spre comentariu

Normal ar fi s-o prinzi intotdeauna in toane bune daca si-a ales jobul asta (bineinteles daca si tu ca barbat esti regulamentar:) ) Sunt fete care sunt vanzatoare si castiga de 10X mai putin

Acuma..... asta-i alta discutie! :) Cred ca trebuie sa o acceptam asa cum e! La cine ii convine ok, la cine nu .. iar OK. Si sa speram ca o prindem in dispozitie buna. Pana la urma e o optiune! Mergi/Nu mergi.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Acuma..... asta-i alta discutie! :) Cred ca trebuie sa o acceptam asa cum e! La cine ii convine ok, la cine nu .. iar OK. Si sa speram ca o prindem in dispozitie buna. Pana la urma e o optiune! Mergi/Nu mergi.

Cum plm sa spearm ca o prindem in toane bune??????pe banii nostrii ar trebui sa o prindem tot timpul pro client daca ne purtam si noi frumos cu ea desigur. Chiar arata bine in poze dar sa ramana placerea celor care cred ca merita sa riste sa o prinda pregatita ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare

Cum doamne iartama “ sa o acceptam asa cum e????†Nu am nimic cu ea,dar am avut ocazia sa trec pe la ea,inca de cand era colega de apartament cu Simona. Sincer daca pun in balanta “toanele bune†cu “zilele proaste†😉 am cam iesit pe minus. Asta e,ea. 😂 ce sa facem???? Eu am ales sa evit!😉😀 vorba batranilor😂😂 n-ai ce cere mai mult,atat ai,jumate oferi. 😉😀😀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

O sa intelegi dupa ce mergi de cateva ori la ea.

eu ce am inteles de la prima mea vizita la ea, e ca doar lucruri bune pot sa rezulte din vizite consecutive....

dar cine stie....

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

eu ce am inteles de la prima mea vizita la ea, e ca doar lucruri bune pot sa rezulte din vizite consecutive....

dar cine stie....

Pe logica asta am mers si eu si am ajuns s-o cunosc un pic mai bine. Nu zic ca nu s-a straduit sa fie la inaltime de fiecare data dar ceva din firea ei ii da de furca.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Ms de recenzie ce să zic ....In primul rînd te duci la o fata să te relaxezi să te simți bine .... Nu să fie umilită și etc...

Am dorit să mă relaxez și să mă simt bine dar cu tine nu am avut cum...Dacă să faci și să ți se facă oral e umilință...îmi pare rău...Nu ți-am cerut nimic altceva.Nu te recomand ,dimpotrivă,te-aș trece la evitat deoarece după ce primești banii, zâmbetul îți dispare de pe chip .. apare disprețul și indiferența.Așadar un mare NU din partea mea.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Nu ne astepta ca nu venim 🤣🤣🤣

Te-a intrebat cineva ceva?

Ce te doare pe tine chiar asa topicul asta? Sa fie oare foamea de postari aiurea oare. Esti chiar penibil cu postarea asta. Nu iti place nu te uita.

P.S.: ai mai castigat o postare doar sa te iei de mine. Hai sa vedem ce poti. Oare ce imi vei zice? Eu oricum nu o sa iti mai raspund.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...