Sari la conținut

0751611724 Alexandra Blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am trecut azi pe la Alexandra. Programare mesaj...am ajuns, și am fost întâmpinat de fată drăguță, blonda, corp atrăgător și foarte comunicativă.

Am optat pentru o finalizare.

Până a pus banii la loc sigur, am fost invitat sa mă dezbrac și să mă fac comod.

A început cu mângâieri corporale, câteva sărutari calde peste tot, apoi mi-a spus ca nu dorește sa facă ON pentru ca are ceva bacterii la măsea... Sau ceva de genul, si nu dorește să iau ceva...,

M-am conformat, mi-a pus balonasul, si a început un oral plăcut, zgomotos, dar fără deep.

OP - 8, a fost plăcut.

M-a întrebat ce și cum doresc, iar eu am zis ca ma las pe mâna ei pricepută.

S-a poziționat deasupra, iar plăcerea a fost potrivită, drept urmare, am finalizat așa.

Părerea mea, eu am simțit-o strâmtă. 🤷â€â™‚ï¸ Poate am avut noroc sau eram foarte încărcat, dar mi-a plăcut.

NP - 9*

Curățenie - 10

Nu am făcut duș ca nu era nevoie, dar am fost invitat sa fac dacă doresc. Am primit prosop curat să mă șterg după ce m-am spălat pe mâini.

Locație - zona hotelului Europa, ușor de ajuns.

Caodu - 150.

 

Voi reveni, mai ales pentru ca nu am fost grăbit și pentru ca la final am fost servit cu o poveste bună și o apă rece. 😅ðŸ˜

O domnișoară ce trebuie felicitata pentru profesionalism. 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am trecut azi pe la Alexandra. Programare mesaj...am ajuns, și am fost întâmpinat de fată drăguță, blonda, corp atrăgător și foarte comunicativă.

Am optat pentru o finalizare.

Până a pus banii la loc sigur, am fost invitat sa mă dezbrac și să mă fac comod.

A început cu mângâieri corporale, câteva sărutari calde peste tot, apoi mi-a spus ca nu dorește sa facă ON pentru ca are ceva bacterii la măsea... Sau ceva de genul, si nu dorește să iau ceva...,

M-am conformat, mi-a pus balonasul, si a început un oral plăcut, zgomotos, dar fără deep.

OP - 8, a fost plăcut.

M-a întrebat ce și cum doresc, iar eu am zis ca ma las pe mâna ei pricepută.

S-a poziționat deasupra, iar plăcerea a fost potrivită, drept urmare, am finalizat așa.

Părerea mea, eu am simțit-o strâmtă. ‍♂ Poate am avut noroc sau eram foarte încărcat, dar mi-a plăcut.

NP - 9*

Curățenie - 10

Nu am făcut duș ca nu era nevoie, dar am fost invitat sa fac dacă doresc. Am primit prosop curat să mă șterg după ce m-am spălat pe mâini.

Locație - zona hotelului Europa, ușor de ajuns.

Caodu - 150.

 

Voi reveni, mai ales pentru ca nu am fost grăbit și pentru ca la final am fost servit cu o poveste bună și o apă rece.

O domnișoară ce trebuie felicitata pentru profesionalism.

Ms te mai aștept ;**:**
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Am trecut azi pe la Alexandra. Programare mesaj...am ajuns, și am fost întâmpinat de fată drăguță, blonda, corp atrăgător și foarte comunicativă.

Am optat pentru o finalizare.

Până a pus banii la loc sigur, am fost invitat sa mă dezbrac și să mă fac comod.

A început cu mângâieri corporale, câteva sărutari calde peste tot, apoi mi-a spus ca nu dorește sa facă ON pentru ca are ceva bacterii la măsea... Sau ceva de genul, si nu dorește să iau ceva...,

M-am conformat, mi-a pus balonasul, si a început un oral plăcut, zgomotos, dar fără deep.

OP - 8, a fost plăcut.

M-a întrebat ce și cum doresc, iar eu am zis ca ma las pe mâna ei pricepută.

S-a poziționat deasupra, iar plăcerea a fost potrivită, drept urmare, am finalizat așa.

Părerea mea, eu am simțit-o strâmtă. ‍♂ Poate am avut noroc sau eram foarte încărcat, dar mi-a plăcut.

NP - 9*

Curățenie - 10

Nu am făcut duș ca nu era nevoie, dar am fost invitat sa fac dacă doresc. Am primit prosop curat să mă șterg după ce m-am spălat pe mâini.

Locație - zona hotelului Europa, ușor de ajuns.

Caodu - 150.

 

Voi reveni, mai ales pentru ca nu am fost grăbit și pentru ca la final am fost servit cu o poveste bună și o apă rece.

O domnișoară ce trebuie felicitata pentru profesionalism.

tot timpul o sa abia bacterii la masea , stai linistit ca e lucru mare daca iti face ON !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 11.12.2020 la 8:55, alexandra1904 a spus:

Vă aștept ;**:**

Hello, 

Ajuta-ma si pe mine te rog cu o informatie. Numarul tau de telefon este cel din titlu ? 0751611724 ? Habar n-am de ce, dar nu mai reusesc sa vad informatiile din semnatura. Sa fie de la mine sau de la modificarile acestea de design, n-am idee. 

O seara faina, 

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 23 ore, mon ami a spus:

Hello, 

Ajuta-ma si pe mine te rog cu o informatie. Numarul tau de telefon este cel din titlu ? 0751611724 ? Habar n-am de ce, dar nu mai reusesc sa vad informatiile din semnatura. Sa fie de la mine sau de la modificarile acestea de design, n-am idee. 

O seara faina, 

Da 0751611724 Mie imi apare 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Colegu cam faci vraiste pe aici. Anuntul apartine unei tipe pe nume Raluca care are si ea vreo 2 topice deschise pe aici  si inca vreo 2 anunturi. Personal n-am fost niciodata la respectiva.

Alexandra are un singur anunt cu nr din titlu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...