Sari la conținut

0751611724 Alexandra Blonda


Postări Recomandate

Acum 3 minute, sandstorm6 a spus:

De cind activez in domeniul asta nu am fost la ea. Pe vremuri am sunat-o si am intrebat-o de 69 si a zis ca nu face. La virsta mea fara 69 sint un om mort 😂 glumesc...nu am intrebat-o defapt daca ma lasa sa ma joc cu limba...oare e posibil asa ceva? Nu-s un lingvist infocat 😂 dar cind ma ia valul fac de toate😂...da...si asta e o arta...

Daca o prinzi in toane bune, .... poate ai noroc! Eu am prins-o si si.  :) Bafta! De-o vreme buna nu am mai vizitat-o.... dar pot sa zic ca e frumoasa. Mai frumoasa ca in poze! Asa ca .... bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 1 minut, friendwithbenefits a spus:

Daca o prinzi in toane bune, .... poate ai noroc! Eu am prins-o si si.  :) Bafta! De-o vreme buna nu am mai vizitat-o.... dar pot sa zic ca e frumoasa. Mai frumoasa ca in poze! Asa ca .... bafta!

Mersi. Apreciez gestul 👍 deci asadar si prin urmare: I'll be back soon with another car_toon 😂 dupa ce o sa-i fac o vizita...

Link spre comentariu
Acum 8 minute, sandstorm6 a spus:

Mersi. Apreciez gestul 👍 deci asadar si prin urmare: I'll be back soon with another car_toon 😂 dupa ce o sa-i fac o vizita...

Sper s-o prinzi in dispozitia ei pozitiva! Si atunci... vei pleca zambind! :) Daca nu-ti iese........ asta e! :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 8 ore, friendwithbenefits a spus:

Daca o prinzi in toane bune, .... poate ai noroc! Eu am prins-o si si.  :) Bafta! De-o vreme buna nu am mai vizitat-o.... dar pot sa zic ca e frumoasa. Mai frumoasa ca in poze! Asa ca .... bafta!

:))) deci sa inteleg ca daca nu o prinzi in toane bune si nu prea ai noroc nu te lasa sa-i dai limbi in pizda??? Buna asta!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
1 oră în urmă, sandstorm6 a spus:

ai omorit audientza...asta da poza 😛😩:burglar:

Mai nu știu de ai fost da merita.Ii place sa se joace cu șarpele,ma gândesc sa ii împing o vizita așa de 2 ore in viitor,dacă vrea dacă nu nu merg ca amator numai sunt. 🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...