Sari la conținut

0751611724 Alexandra Blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Salutare fratilor!

 

Luni am incercat de mai multe ori , pana mi-a suras norocul! Am reusit o programare la Alexandra, pentru 30 de minute. Mi-am terminat treburile la Anaf. ca pe acolo cand tot incercam sa o sun :))) si imi da adresa prin telefon, cu rugamintea sa o sun inainte de 5 minute. M-a ajutat ea putin prin telefon sa ajung la ea. Dupa usa ma asteapta o tinarica de 26 de ani (declarati) subtirica, inaltuta. numai bunaa! N-am stat mult in povesti, ca eram mai pe fuga. am intrat la un dus.....si a venit apoi in camera la mine......a inceput bine, cu atingeri fine, suave, apoi a trecut la oral protejat (la alegeea ei), motivand ca si-a lucrat ceva la dinti/masele...... A fost un oral de not 9, destul de bun, cu incercari de deep, se conformeaza dorintelor si indicatiilor. Am trecut apoi la normal si am schimbat vreo 4 pozitii cred si am finalizat apoi glorios in prezervativ. Per total o intalnire reusita. Se straduieste sa se faca placuta, si cu mine a reusit. Am mai facut un dus, am primit o apa....si am stat apoi 3-4 minute in povesti. Ii place la noi...si sper sa stea in zona cat mai mult, consider ca e un castig pentru oras. Cand o sa mai am dispozitie, o sa mai revin la ea., deci e de recomandat! Poate daca oralul era neprotejat era mai bine, dar m-am conformat daca acesta a fost motivul

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am fost...nu o recomand...aia nu,aia nu, aia nu...la 150 de lei ești ieșit în maxim 15 minute...Te temi de Covid...stai acasă nu jumulii oamenii de bani..Aș trece-o chiar la evitat...nici măcar sărutat pe sâni...nimic nimic.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Am fost...nu o recomand...aia nu,aia nu, aia nu...la 150 de lei ești ieșit în maxim 15 minute...Te temi de Covid...stai acasă nu jumulii oamenii de bani..Aș trece-o chiar la evitat...nici măcar sărutat pe sâni...nimic nimic.

Important e ca are corp fain...restul e can can ;)...multumim nelu pentru pont!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am fost...nu o recomand...aia nu,aia nu, aia nu...la 150 de lei ești ieșit în maxim 15 minute...Te temi de Covid...stai acasă nu jumulii oamenii de bani..Aș trece-o chiar la evitat...nici măcar sărutat pe sâni...nimic nimic.

Ms de recenzie ce să zic ....In primul rînd te duci la o fata să te relaxezi să te simți bine .... Nu să fie umilită și etc...

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Are dreptate nelucosmi si eu am fost la ea cand cu era pandemie aia nu aia nu fast fuck...are corp fain dar la top baia mare avem una cu corp nota 5 dar atitudine si poti sa-ti faci damblaua degeaba are corp daca e de bibelou

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Are dreptate nelucosmi si eu am fost la ea cand cu era pandemie aia nu aia nu fast fuck...are corp fain dar la top baia mare avem una cu corp nota 5 dar atitudine si poti sa-ti faci damblaua degeaba are corp daca e de bibelou

Intotdeauna cu alea care-s frumoase sunt probleme daca nu e chimie...dar tre' s FI si TU cineva.... iar cele care nu-s asa frumoase compenseza prin atitudine

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...