Sari la conținut

0751611724 Alexandra Blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Vizitat eu! Am ieșit de la Alexandra ca de la iubita mea!!!! Același comportament de nota 1000 cât despre ea.......as putea merge oriunde ca nu m-as face de rușine cu ea! Corp .....aspect....10+

Note nu dau...ca nu sunt profesor...dar Alexadra ms ...azi chiar am ajuns acasa happy 😊😊😊😉😉😉😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:MARAMU
  • Oras:MARAMU
20 hours ago, Raull42 said:

Vizitat eu! Am ieșit de la Alexandra ca de la iubita mea!!!! Același comportament de nota 1000 cât despre ea.......as putea merge oriunde ca nu m-as face de rușine cu ea! Corp .....aspect....10+

Note nu dau...ca nu sunt profesor...dar Alexadra ms ...azi chiar am ajuns acasa happy 😊😊😊😉😉😉😉

ne spui tu ce servicii are

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Mergi ii faci o vizita și vezi....eu zic ca serviciile și comportamentul poate sa difere de la un client la altul! Comentariile nu își au rost ! Uitate în trecut și vezi ce au scris și alții....și tragi o concluzie

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 2 ore, Vasy2255 a spus:

Bună Alexandra stai și săptămâna viitoare în Baia Mare? Dacă da, pana când?

Nu cred că îți va răspunde aici scriei mesaj privat 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Bună seara! Am revenit după o lunga pauza pe meleaguri Băimărene! Vizitat din nou pe frumoasa Alexandra,la fel de primitoare ca și de fiecare data! Sunat programat ajuns la ea și din momentul ce am ajuns în dormitor , sa ocupat ea de mine! Eu o recomand cu mare drag! Este frumoasa și dacă sti sa te comprti frumos, o sa ai parte de clipe minunate cu ea! 

Spor !!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare

Buna.Am ajuns la Alexandra intimplator (parea mai ok decâ alte oferte) .Programare obtinuta dupa al doilea apel si respectata.A fost...WOW !!! Mi-a deschis usa o fata frumoasa cu un fizic ce are tot cat trebuie si unde trebuie.Locatie intima si foarte curata.Domnisoara atenta ca musafirul sa plece multumit din toate punctele de vedere.Note maxime la toate capitolele. De cand am iesit pe usa ma gandesc cum sa fac sa mă reîntorc. Sa renunt la noua coafura a sotiei? Sau poata la blugii puștiului? Cred ca am sa merg la banca sa fac un credit...De nevoi personale!  Multumesc Alexandra!!!!

 

Link spre comentariu
Acum 12 ore, Gaabe a spus:

Buna.Am ajuns la Alexandra intimplator (parea mai ok decâ alte oferte) .Programare obtinuta dupa al doilea apel si respectata.A fost...WOW !!! Mi-a deschis usa o fata frumoasa cu un fizic ce are tot cat trebuie si unde trebuie.Locatie intima si foarte curata.Domnisoara atenta ca musafirul sa plece multumit din toate punctele de vedere.Note maxime la toate capitolele. De cand am iesit pe usa ma gandesc cum sa fac sa mă reîntorc. Sa renunt la noua coafura a sotiei? Sau poata la blugii puștiului? Cred ca am sa merg la banca sa fac un credit...De nevoi personale!  Multumesc Alexandra!!!!

 

Ai fost recent sau de ceva vreme? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia mare
  • Oras:Baia mare

Buna . După atâtea păreri pro si contra am fost curios de a doua vizită la Alexandra. A apărut anunțul ,hop și eu. Părere personală: a doua sedinta a fost mai plăcută decât prima. Aceeasi casa curata,arome orientale in aer relaxant... Fata schimbată în bine. Mai vorbăreață si mai zâmbitoare.Probabil pentru că nu mai eram la prima vedere.Nu am avut o dorință anume,am rugat-o pe ea sa-mi ofere ce crede că mi-ar plăcea. Si bine am făcut. Am primit mai mult decât aș fi cerut."Specialitatea casei",probabil. A fost foarte bine.Cu siguranță voi reveni. Păcat ca nu mai des ca la benzinărie (1-2 pe luna). Multumesc Alexandra.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mare parte in Oradea
  • Oras:Mare parte in Oradea
44 minutes ago, Gaabe said:

A apărut anunțul....m-am prezentat.Dupa o absenta mai lungă aceeasi fata vesela cu servicii de note mari la toate capitolele.Cine a fost.....stie.Cine nu a fost....merita incercat! Spor!

Trimiți un link?

  • Minus 1
Link spre comentariu

La 02.12.2023 la 14:33, Gaabe a spus:

A apărut anunțul....m-am prezentat.Dupa o absenta mai lungă aceeasi fata vesela cu servicii de note mari la toate capitolele.Cine a fost.....stie.Cine nu a fost....merita incercat! Spor!

Nu ți-o zis cât stă? Încerc să sun dar intră căsuța. Merci! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...