Sari la conținut

0751611724 Alexandra Blonda


Postări Recomandate

  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Am fost la domnisoara este cea din poze dar in realitate este mai frumoasa in spate la complex europa este colega cu Simona...un nr op si np pret 100 ron...op nota 9 np nota 9 timp petrecut cam 20 min...o recomand

😲😲😲

Nota 9......???????🔫🔫🔫

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Cefa cu Ordine de Plata OP, file Bilete la Ordin BO, probabil despre asta e vorba  :laugh2

Am inteles acum....era vorba despre ordinul de plată.....ce prost sunt.Pe langa OP,BO (avalizat) acceptă și filă CEC 🤔
Link spre comentariu

fata e foarte faina cand o prinzi in toane bune :) .... insa nu se intampla foarte des asta! :). LA corp .. arata chiar mai bine ca in poze,... si daca si zambeste e cu +!. Pentru cei carora le place sa admire ... cei stimulati vizual, pot sa fic ca merita. Insa cand nu are chef te expdiaza de n-ai aere! :)))). La silicoane nu subscriu! Parerea mea e ca nu trebuie.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator jolt
Reputație: 0

fata e foarte faina cand o prinzi in toane bune :) .... insa nu se intampla foarte des asta! :). LA corp .. arata chiar mai bine ca in poze,... si daca si zambeste e cu +!. Pentru cei carora le place sa admire ... cei stimulati vizual, pot sa fic ca merita. Insa cand nu are chef te expdiaza de n-ai aere! :)))). La silicoane nu subscriu! Parerea mea e ca nu trebuie.

Subscriu la cele scrise de friendwithbenefits, fata e ca la meteo. I-am facut doua vizite. Prima acum aproximativ 2 ani, a fost placut cu un pic de conversatie, mai retinuta la inceput, dar deschisa pe parcurs. Ultima, zilele trecute, a decurs cu atmosfera rece ca un ghetar, actiune mecanica, si sictirita peste masura. Eu nu mai revin, nici nu recomand.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:prin zona
  • Oras:prin zona

Subscriu la cele scrise de friendwithbenefits, fata e ca la meteo. I-am facut doua vizite. Prima acum aproximativ 2 ani, a fost placut cu un pic de conversatie, mai retinuta la inceput, dar deschisa pe parcurs. Ultima, zilele trecute, a decurs cu atmosfera rece ca un ghetar, actiune mecanica, si sictirita peste masura. Eu nu mai revin, nici nu recomand.

pacat de cum arata, ai zice ca lucrand de atat timp cu Simona ar fi putut invata cum sa te comporti sa reusesti in meseria asta

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...