Sari la conținut

0751611724 Alexandra Blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Cand mergeam la ea in Sibiu a fost ok de fiecare data .

Adevarat ca este o fire mai rece.

Poate ca de cand o revenit in Baia Mare are alta prestatie.

Se mai schimba omu' fra'!!!! In general NU in bine!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Alexandra e o femeie de nota 10, am fost la ea acum 3 saptamni, a fost prima intalnire.So, e o tipa faina , un corp minunat, comportament foarte respectos, mi a placut de ea.Sincer, nu este o femeie pt un scurt metraj, merita investitia de timp.Note de 10 pt prima intalnire, a doua va fi de o ora...E finuta, apropo, inteligenta, normal ca nu e pe placul badaranilor...

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

o fata buna,eu am fost de vreo 20 de ori la ea in Sibiu,are o fire mai rece da la sex este super mai ales la normal

daca e rece doar la oral...anulezi si ii dai direct pe pizda!!!...normal!!!!

Link spre comentariu

Am fo azi la domnișora și poci zîce că și amu îmi trămură pticioarele. În loc so fut io pă ie ie mo futut pă mine de tătătăt am asudat pă căldura asta. Mo toptit tăt la ce futaiuri am băgat cu ie. I pă placu mneu căi manelistă înfocată ca și mine. Și încep amu nii ia recenzia. Am sunato și făcut programare după masă. După ce am băgat la stomac vro 8 mici și vro 3 cefe de porc ca să am putere la pulă de futut mă duc la locația i. Mo așteptat în ciucuri scurți mulați și maieu. Mo întrebat de duș da nu o fo cazu că tomna am făcut baie în cadă înainte cu vreun ceas să ajung la ie. Io trăbuit banii înainte. Mă scotocesc în ciucuri și scot din jeburi o grămadă de mînînțăi că oricum am vrut să mă scăp de i. Iam dat 9 sute de mniucă de lei vechi în bancnote de 5 zăci de mnii lei vechi și restu de o sută de mnii lei vechi iam dat de un leu pînă la 9 zăci de mnii că diferența ceie de 1 leu o fo de două monezi de 5 zăci de bani. Mio arătat camera și patu iar io mam dezbrăcat la hamfău gol și mam făcut comod în pat așteptând să zină ie. După vro 2-3 minute apare domnșoara înfășurată cu o ștergură mare albă ca de sărbătoare pă lîngă corp. Șio dă jos și rămîne în pelea goală să aproptie de hamfău pune cauciucu și începe să sugă. Suje tare bine blondina da nu mio plăcut că nu o vrut să sugă fără prezervativ. Mio zîs că de i dau în plus 5 sute de mii lei vechi îmi suje hamfău fără gumă da nu mam putut îngăduii să dau așe mult în plus că nu mo țînut jebu. Are niște unghy de bosorcoaie. De își punea un clop în cap și o mătură între pticiore arăta hăpt ca o vrăjitoare. Mnie îmi place să babardesc cotoroanțele vrăjitoare în special bucureștence că îs mai haladite. Și amu încep notele. Oral nota 9 dacă era fără gumă era de 10. La futut în ptizdă nota 10 cu mare plus. Mio plăcut că să pune în orice poziție. Când iam traso în stilu capră mio cântat maneaua pă la spate și io am pușcat din jejite nialcoș și voios că i manelistă ca mine. Cînd am băgat hamfău în ie pîn față mio cîntat melodia lu cîntărețu mneu preferat Romeo Fantasticu cu melodia mă mănâncă și dăi mai tare. Am dat mai tare cînd mio zîs auleo și văleleu ghețălind în gumă. Mio plăcut că după ce mam gătat nu mo lăsat sămi dau io jos guma de pă pulenci. Mio dato ie jos și mo șters la hamfău de muci. O recomand că merită. De revenit sigur oi revenii că miam obosît și pticioarele cum am dat din cur în jur de 15-20 de minute. Mulțam alexandră păntru tăvăleală pă sistem de manea. Tare fain o fo

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...