Sari la conținut

Domna 43 ani 0720916374


Postări Recomandate

te simti obosit ..cauti sa uiti de toate..suna-ma si nu vei regreta,..vei simti orice se numeste placere

 

A fost cineva?

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/domna-43-ani/7b016d71796c6056.html

 

Eu am sunat-o acu' cateva zile,si mi-a zis ca o fin e 50 lei,locatia e pe langa mag Prospero de pe Brancoveanu,si ca poza NU ii apartine,dar are si ea sanii mari.

post-206349-0-63174400-1520313033_thumb.png

Link spre comentariu
Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

Ai fost tu la ea?Daca da,da niste detalii.

Nu am ce da, ca a vrut sa facem sex fara prezervativ, asa ca m-am luat frumos si am plecat acasa , ea zicea sa nu-mi fac griji ca e curata

Link spre comentariu
Vizitator bolovan fiert
Reputație: 0

E cam grasa si are un tatuaj mare colorat pe umeri, varsta cam pe acolo, la 50 ron nu ai ce comenta, dar nu stiu , a ramas fara prezervative, sau o face fara ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bifat doamna

Fiind cu ceva treabă în zona am sunat-o de câteva ori în interval de o oră până a răspuns. Am fost îndrumat către locație, un bloc de lângă prospero de pe brâncoveanu.

Apartament curatel, micuț se trece dintr-o cameră in alta. Baia doar am văzut-o nu m-am cerut la ea facusem duș acasă.

Ca aspect doamna are cam 45 de ani, păr negru (vopsit probabil) circa 1,65 înălțime și vreo 80 de kg. Tatuaje multiple pe brațe sani mari dar afectați puțin de gravitație și vârstă, accent puternic de moldoveancă.

Am fost invitat in camera de ostilități și aici mi sa spus să mă fac comod. M-am uitat în jur nedumerit în privința locului unde mi-aș putea pune hainele și am fost sfătuit să le agăț de dulap :).

Acțiunea se desfășoară pe un pat acceptabil. Doamna a trecut direct la un oral neprotejat fără nici macar o tentativă de preludiu înainte. Oral executat destul de în viteză fără nici u fel de artificii. Am fost întrebat dacă vreau și normal și la raspunsul meu afirmativ, doamna îmi zice să o iau pe la spate. Am pomenit de prezervativ și doamna ma intrebat puțin nedumerită: vrei cu prezervativ? Da, normal ca vreau cu prezervativ. Am întrebat-o dacă nu îi este frică așa fără prezervativ și mia zis că nu, pentru că este atentă la igiena clientului și își face analizele des. Mia pus un prezervativ durex și am continuat cu un misionar punctat cu cateva gemete din partea ei și am finalizat în prezervativ. Igienizat cu un șervețel umed iar doamna sa dus să se spele.

Pe tot parcursul acțiunii telefonul a sunat nefiind nici măcar pus pe silent.

Și acum notele:

Locație 8

Aspectul doamnei 7

Igiena 8 nu am simțit mirosuri dar nici nu m-am apropiat cu nasul de fofo.

Acțiunea: oral 7, normal 7, anal nu am întrebat.

Gfe aproape inexistent discută doar strictul necesar, nu se sărută.

Halatul 50 ron lăsați la final fără să pomenească ea ceva despre asta.

Timp door to door circa 20 min.

De revenit? Nu prea.

De recomandat? Nu prea. Doar dacă ești în zonă și vrei o descărcare rapidă. Impresia este de bandă rulantă, primul venit, primul servit.

Oricum treaba cu normal neprotejat este foarte periculoasă indiferent cât de curat pare clientul.

Să auzim de bine.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:TM
  • Oras:TM

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/domna-43-ani/7b016d71796c6056.html

 

Gata cu pozele, nu mai ne arata doamna sanul ei mare :-p doar text:

 

"

domna 43 ani
 
Valabil din 15.05.2018 12:22:00
Repostat automat
Descriere

te simti obosit ..cauti sa uiti de toate..suna-ma si nu vei regreta,..vei simti orice se numeste placere

"

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Bifat si eu pe madam,cu ceva timp in urma,,aceiasi locatie,50 de lei..insa eu mereu intreb daca este vreo posibilitate sa inghita la final,atunci a zis ca da,doar oral cu inghitire,nu a comentat nimic..am sunat sapt trecuta,a zis ca ca ea nu inghite ca are ceva la stomac,si i-am spus ca am mai fost la ea si ca a inghitit fara probleme,a zis ca ea nu tine minte...ori o fi alta cucoana,insa nu cred..ori..nu stiu ce sa debitez,oricum o sugea fain,mi-a placut

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

E rea rea tipa. Am fost eu azi la ea , strada Snagov dupa Prospero , dar nu am rămas . Nu merita nici 20 de lei . Mică , grasa efectiv ( nu chubby ) , genul scursa , pe lângă ca tipa e super sictirita ca atitudine , nici măcar un zâmbet fals .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E rea rea tipa. Am fost eu azi la ea , strada Snagov dupa Prospero , dar nu am rămas . Nu merita nici 20 de lei . Mică , grasa efectiv ( nu chubby ) , genul scursa , pe lângă ca tipa e super sictirita ca atitudine , nici măcar un zâmbet fals .

Ce ti-a prezentat in meniu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...